بسته شدن بل: داو فرو 1,000+ به عنوان Coronavirus ترس سر و صدا بازارهای

بازارهای سهام ایالات متحده دیدم شیب دار فروش در روز دوشنبه به عنوان coronavirus گسترش بیماری فراتر از چین, افزایش نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی آن در چند قاره است. مقامات در ایتالیا در حال مبارزه در اروپا عمده شیوع این بیماریدر حالی که کره جنوبی گفت: قرار دادن کشور در بالاترین هشدار برای مبارزه با سرایت.

در وال استریت شاخص Dow Jones Industrial Average با سقوط بیش از 1 ، 000 امتیاز و یا در مورد 3.6% به اطراف 27,950 به عنوان از 1 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز دوشنبه ، دیگر شاخص ها دیدم همین طور قابل توجهی کاهش ظهر از جمله فناوری های سنگین نزدک (پایین 4 درصد به 1 p. m.) و فرا S&P 500 شاخص سهام (پایین 3.6%).

وزیران دارایی گروه 20 اقتصادهای بزرگ هشدار داد در طول یک جلسه در عربستان سعودی بیش از آخر هفته که شیوع کروناویروس مطرح می تواند یک تهدید بیشتر به اقتصاد جهانی تر از آنچه که قبلا انتظار بلومبرگ گزارش شده است.

کروناویروس ”

بیشتر در Coronavirus

در سراسر جهان رشد اقتصادی می تواند شیرجه رفتن بیش از $1 تریلیون اگر این بیماری را رسما به عنوان شناخته شده Covid-19 همچنان به گسترش و همه گیر جهانی, Oxford, اقتصاد در هفته گذشته گفت: قبل از شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا را گسترده تر شد.

“هیچ مهلت داشت بیش از آخر هفته به عنوان G-20 وزیران دارایی با بیان رشد نگرانی ها از ریاض و جدید خوشه coronaviruses به نظر می رسد در سطح بین المللی” نوشت: جفری هالی ارشد تحلیلگر بازار در OANDA در یک تحقیق داشته باشید.

امید برای یک V-شکل بهبود در اقتصاد جهانی که بر عهده حل سریع برای شیوع کروناویروس به نظر می رسد نقش برآب میان گزارش می دهد که این بیماری در حال گسترش است او اضافه شده است. که باعث سهام به مخزن در حالی که سرمایه گذاران در حال عجله به “دارائی های” مانند ایالات متحده آمریکا اوراق قرضه خزانه داری و طلا هالی اشاره کرد.

کشورهای مختلف دیدن تیز سنبله در coronavirus موارد

در همین حال چین نیز گزارش داد صدها عفونت بیشتر برای سراسر کشور در مجموع حدود 77,000 و ایران افزایش یابد و مرگ و میر از این بیماری به هشت بالاترین تلفات در خارج از چین است. در حالی که تعداد بیماران در سراسر جهان در حال افزایش است, برخی از بیماری خوشه نشان داده اند هیچ لینک به چین و کارشناسان در حال تلاش برای ردیابی که در آن کسانی که خوشه آغاز شده است.

قیمت طلا به عنوان یک پناهگاه امن در برابر خطر افزایش یافت $35.80 به $1,684.60 در هر اونس به بالاترین سطح خود در هفت سال با توجه به آسوشیتد پرس.

ایتالیا شیوع کروناویروس

فرماندار ایتالیا لمباردی در شمال منطقه که شامل کشور سرمایه مالی میلان گفت: تعداد موارد تایید شده بود در 110. ایتالیا در حال حاضر 152 موارد بیشترین تعداد در خارج از آسیا از جمله سه مرگ و میر اخیر در روز یکشنبه.

ونیز که پر از گردشگران برای کارناوال حوادث گزارش داد که دو مورد اول گفت: ونتو فرماندار لوکا Zaia که منطقه شامل تالاب شهرستان. آن را بلافاصله شناخته شده است اگر دو آلوده شرکت در کارناوال جشن اما مقامات اعلام کرد که تمام وقایع کارناوال شده بود لغو شد.

سازمان بهداشت جهانی هشدار پنجره برای توقف coronavirus بیماری همه گیر در حال کم شدن است

لیگ برتر فوتبال مسابقات در زده منطقه نیز نامیده شده است در حالی که سینما و تئاتر نیز دستور توقیف از جمله میلان افسانه ای لا اسکالا.

یک شیوع جهانی می تواند منجر به مهم دندانه در سراسر جهان رشد اقتصاد آکسفورد پیش بینی شده در هفته گذشته. اگر COVID-19 گسترش فراتر از آسیا و ریشه در کشورهای دیگر رشد جهانی خواهد سقوط $1.1 تریلیون دلار یا حدود 1.3% شرکت تحقیقاتی برآورد شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>