باشگاه-توسط-باشگاه راهنمای برتر لیگ سرگیری

یک باشگاه-توسط-باشگاه راهنمای جلوتر از سرگیری لیگ برتر:

1. لیورپول (82 امتیاز)

                                                                                                                                                                                                                       

در خطر: حداکثر بیشتر از دو برنده مورد نیاز برای یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 30 سال هر چند هیچ طرفداران خواهد بود در داخل یک ورزشگاه شاهد لحظه.

نگاه برای: آیا انگیزه هنوز هم وجود دارد پس از عقد به عنوان? لیورپول هنوز هم برخی از رکوردها برای شکستن مثل منچستر سیتی 100-نقطه شبنم در 2017-18 است و نه درگیر در هر رقابت دیگر.

2. منچستر سیتی (57 امتیاز)

در خطر: جام حذفی و لیگ قهرمانان می تواند اولویت با لیورپول به خوبی روشن در لیگ و شهر را از بالا به چهار نقطه تقریبا مطمئن است.

نگاه برای: آن را حتی مهم نیست که در آن شهر پس از اتمام? باشگاه نمی خواهد در لیگ قهرمانان فصل آینده مگر اینکه دادگاه ورزش در افغانستان دو سال ممنوعیت برای نقض جدی UEFA مالی fair play قوانین.

3. LEICESTER (53 امتیاز)

در معرض خطر: در یک موقعیت قوی برای تضمین صلاحیت لیگ قهرمانان برای دومین بار در پنج فصل.

نگاه کنید: می توانید جیمی Vardy طلایی برنده بوت? او در صدر نمره نمودار با 19 گل, دو بیشتر از آرسنال اتلتیک بیلبائو.

                                                                                                                                                                                                                       

4. چلسی (48 امتیاز)

در خطر: چسبیده به نهایی اتوماتیک صلاحیت لیگ قهرمانان پس از اجرا از نتایج ضعیف قبل از تعلیق.

نگاه برای: Tammy ابراهیم پاسخ به پتانسیل امضای یک رقیب مهاجم برای فصل آینده تیمو ورنر از لایپزیگ.

5. MANCHESTER UNITED (45 امتیاز)

در خطر: پنجم محل می تواند به اندازه کافی واجد شرایط برای لیگ قهرمانان پس از منچستر شهر ممنوع است که این موضوع تجدید نظر شود. جایگاه چهارم را کاملا مطمئن شوید.

نگاه برای: چگونه مناسب-دوباره پل پوگبا و ژانویه امضای برونو فرناندز لینک در هافبک مرکزی.

6. ولورهمپتون (43 امتیاز)

در خطر: داشتن واجد شرایط برای لیگ اروپا پس از یک فصل برای اولین بار در لیگ برتر و رسیدن به لیگ قهرمانان فصل بعد می تواند یک دستاورد بزرگ است.

                                                                                                                                                                                                                       

نگاه برای: گرگ مدیر نونو اسپیریتو سانتو ترجیح به کار با کمی چرخش در تنگ تیم ملی. که سیاست را آزمایش می شود با توده ای از وسایل است.

7. شفیلد یونایتد (43 امتیاز)

در خطر: یک شانس برای تبدیل شدن به انگلستان بعید ترین, لیگ قهرمانان نماینده همیشه.

نگاه برای: با 10 بازی لیگ به بازی در 5 1/2 هفته و این تیم نیز در جام حذفی را یک تیم کوچک کشیده می شود بیش از حد?

8. تاتنهام (41 امتیاز)

در خطر: خوزه مورینیو در زمان بیش از در ماه نوامبر با تاتنهام در مکان 14 و هنوز هم شانس خود را برای رهبری تیم به لیگ قهرمانان موقعیت.

نگاه برای: هری کین Son Heung-min, موسی سیسوکو و استیون Bergwijn باید از بهبود دراز مدت صدمات بودند که sidelining آنها را قبل از تعلیق.

9. آرسنال (40 امتیاز)

در خطر: هنوز هم تنها در خارج در صلاحیت لیگ قهرمانان با وجود داشتن یک بازی در دست در برابر منچستر سیتی – بیش از بسیاری از رقبای خود برای چهار صفحه.

نگاه کنید: این ممکن است نهایی بازی اتلتیک بیلبائو در یک Arsenal jersey. با انقضای قرارداد در پایان فصل آینده این باشگاه ممکن است نقدی بر مهاجم در offseason.

10. برنلی (39 امتیاز)

در خطر: چهار بازی شکست نخورده اجرا قبل از فصل متوقف شد برداشته شده برنلی به این گروه از تیم ها قادر به واجد شرایط برای اروپا است. آن است که بزرگ خارجی ،

نگاه برای: برنلی یک-حفر عملی تیم تحت سین دیچه. ایمن از سقوط دوباره بازی طرح گسترده تر در فینال بازی های این فصل ؟

11. کریستال پالاس (39 امتیاز)

در خطر: تقریبا مطمئن از ماندن اما بعید است به اندازه کافی برای کسب برد به واقع پیوستن به نژاد اروپایی صلاحیت.

نگاه برای: اگر این offseason زمانی که Wilfried Zaha در نهایت برگ کاخ جناح را اجرای برنامه در اجرا ممکن است بسیار مهم در تعیین این که کدام تیم در آمده است برای او.

12. اورتون (37 امتیاز)

در خطر: سه بازی بدون پیروزی قبل از تعلیق به پایان رسید یک اجرای خوب از فرم برگ اورتون به عنوان یکی از تیم های با کمی بازی کنید.

نگاه برای: توسعه رابطه جلو بین برزیل به جلو Richarlison و انگلستان امیدوار Dominic کالورت-Lewin.

13. نیوکاسل (35 امتیاز)

در خطر: استیو بروس به طور گسترده ای به عنوان یک underwhelming استخدام به عنوان جایگزینی برای رافا بنیتز در آخرین offseason. در عین حال نیوکاسل در حال حاضر ممکن است در عرض یک پیروزی ماندن تا.

نگاه برای: خرید اینترنتی, اگر این باشگاه نهایی پیشنهادی خود را تصاحب توسط عربستان سعودی و ثروت صندوق. این امر می تواند یکی از بحث برانگیز ترین معاملات در لیگ برتر تاریخ است.

14. ساوتهمپتون (34 امتیاز)

در معرض خطر: این شکست در زمان خوبی برای رالف Hassenhuttl تیم که از دست داده و چهار نفر از آن گذشته پنج بازی است که هنوز هم به دنبال بیش از شانه خود را در سقوط مبارزه است.

نگاه کنید: می توانید از مهدی سیدصالحی نگه دارید تا حرفه ای-بهترین شکل آورده است که او 15 گل قبل از لیگ بود متوقف شد ؟ که برگ او پنجم در نمره نمودار.

15. برایتون (29 امتیاز)

در خطر: بدون برنده در سال 2020 و فقط دو امتیاز بالاتر از منطقه سقوط تیم به نظر می رسد به امن یک چهارم مستقیم فصل در لیگ برتر است.

نگاه برای: برایتون تحت فشار برای انجام در خانه بعد از جنگ خیلی صریحتر در برابر بی طرف سالن. بازی های باقی مانده در Amex ورزشگاه هستند در برابر آرسنال منچستر یونایتد منچستر سیتی, لیورپول و نیوکاسل.

16. WEST HAM (27 امتیاز)

در خطر: از منطقه سقوط تنها در تفاضل گل. آن است که کمی جای تعجب است که این باشگاه معاون صندلی Karren بردی led اوایل تماس به و از درجه اعتبار ساقط فصل بعد لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد.

نگاه برای: اولین سه بازی برگشت در برابر ولورهمپتون تاتنهام و چلسی و پس از آن West Ham به راحتی می تواند در منطقه سقوط.

17. واتفورد (27 امتیاز)

در خطر: پایان دادن به لیورپول شکست نخورده اجرای این کمپین فقط قبل از فصل را تعلیق کرده است کمک به نگه داشتن واتفورد از پایین سه اما در حال حاضر تنها در تفاضل گل.

نگاه برای: واتفورد شد منتقدان پیشنهاد برای خنثی سالن. جای تعجب نیست که با مطلوب و بالقوه تعیین کننده بازی های خانگی برابر ساوتهمپتون نورویچ و نیوکاسل آمده است.

18. BOURNEMOUTH (27 امتیاز)

در خطر: به طور بالقوه پایان یک افسانه پنج سال ماندن در لیگ برتر برای کوچکترین باشگاه در بخش.

نگاه برای: جوان, هافبک دیوید بروکس وحی شد در فصل گذشته اما هنوز نمی بازی یک دقیقه این کمپین به دلیل آسیب. او را مناسب و در دسترس در حال حاضر و می تواند بسیار مهم برای بورنموث.

19. استون ویلا (25 امتیاز)

در معرض خطر: در اجرای چهار زیان مستقیم, ویلا بدترین تیم در لیگ قبل از خاموش کردن و رفتن برای سقوط پس از فقط یک فصل پشت مگر اینکه این تیم در بازداشت که اسلاید.

نگاه برای: ویلا کاپیتان جک گریلیش فقط ممکن است در تلاش برای نگه داشتن بچگی تیم در لیگ برتر است. او همچنین ممکن است بخواهید برای قرار دادن در یک نمایش برای خواستگاران بالقوه در offseason.

20. نورویچ (21 امتیاز)

در خطر: شش امتیاز در رده ایمنی بنابراین ممکن است نیاز به حداقل پنج برنده از آن گذشته و نه بازی به ماندن بگیرید. این تیم تنها پنج پیروزی از آن 29 بازی.

نگاه برای: Teemu Pukki آغاز فصل به شدت اما تا به حال پسرفت آن زمان لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد. نورویچ نیاز خود بهترین گلزن با 11 گل برای پشت در فرم به شانس بقا.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net