محل باشگاه وانجمن پچ پچ چیزی است که ما از مقالات و نویسندگان ورزشی باید بگویم که آنها منتظر بازی را از سر گرفت. سوال امروز: چه کسی بوده است مورد علاقه خود را در دبیرستان مربی به مصاحبه و چرا ؟ جان Radtke: بسیاری وجود داشته است در طول سال اما بازنشسته الگین بالا دختران بسکتبال مربی لی تورک خارج از غرفه. روشن یا خاموش کردن سابقه او همیشه رک و صادق و خنده دار. او ساخته شده است یک برنامه بزرگ در EHS و همیشه آماده به صرف زمان زیادی با رسانه ها به عنوان ما می خواستیم.

اورین شوارتس: بسیاری از مربیان ما خوش شانس به کار با میل و علاقه را هم به بحث در مورد خود دانشجو-ورزشکاران این سوال دشوار است. اما وقتی کسی می رود از راه خود را برای پیدا کردن ما بعد از دست دادن سخت — به عنوان دریاچه پارک دختران, مربی تیم بسکتبال برایان Rupp, دستیار جف Henrikson و ارشد Darrione راجرز در مربی Kipp Hoopsfest روز مارتین لوتر کینگ آخر هفته در ویلووبروک — آنها رفتن به سر کلاس.

                                                                                                                                                                                                                       

دیو Oberhelman: من چیزی مثبت از هر دبیرستان مربی من صحبت می کنند ، اما برای مورد نیاز طنز من می خواهم برای رفتن با ژنو, مربی تیم فوتبال راب Wicinski. مرد متنفر است که برای زدن توپ ارائه وطنی شوخ طبعی در هر زمان.

Johnh Leusch: راه بیش از حد بسیاری به ذکر است. در حدود 40 سال در دبستان ضرب و شتم من مواجه می شوند بسیاری از فوق العاده مربیان است. بهترین آنهایی که در واقع به شما احساس راحتی و عمل به عنوان اگر آنها واقعا به پرسش های شما. و من می خواهم گفت که فهرست بی پایان است با توجه به همه زنان و مردان من مصاحبه کردم.

کوین Schmit: پس از نزدیک به 30 سال آن را سخت انتخاب فقط یکی. من قصد دارم معاصر با Benet پسران بسکتبال مربی ژن heidkamp را. آنچه که من عشق است عدم postgame مصاحبه اعتماد به نفس از یک مربی که هرگز فکر می کند او می گوید هر چیزی ارزشمند است. پس از آن شما رفتن به عقب و گوش دادن به ضبط و همه چیز او می گوید مرده است ، آن را به خصوص با ارزش در حالی که در پوشش یک برنامه به عنوان موفق به عنوان Benet است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im