محل باشگاه وانجمن پچ پچ: چه ورزشی معروف محل شما می خواهم به بازدید ؟

ما چه ورزشی کارکنان می گویند در حالی که انتظار برای این بازی به طور کامل از سر گرفت.

ویمبلدون. من عاشق تماشای تنیس حرفه ای به خصوص در ویمبلدون و چیزی است که وجود دارد در مورد تاریخچه این محل ها و چمن ها و پمپ و شرایط اطراف کل رویداد که به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ است. من خیلی دوست دارم برای دیدن ویمبلدون در فرد است.

                                                                                                                                                                                                                       

— پاتریشیا Babcock McGraw

من سر به نیویورک برای دیدن استادیوم یانکی و Madison Square Garden. من حتی در پرتاب شیا ورزشگاه که معروف به “گربه” بازی در محل توله و متس در سال 1969. فقط دوست دارم سنت از کسانی که در سالن ورزشی شهر مانند نیویورک.

— جان Leusch

من دوست دارم برای دیدن یک شنبه شب فوتبال بازی در ثانیه. Knoxville انتخاب اول من است اما من می خواهم هر سایت دیگر از Vanderbilt. جو به نظر می رسد به طوری برقی در تلویزیون و 6:30 p. m. kickoff به معنی یک روز کامل از tailgating از قبل.

— جان لیمو

سنت اندروز در اسکاتلند است. خانه گلف است. من راضی دیدن جاده و راه رفتن بیش از Swilcan پل در 18. من می توانم صرف بقیه هم در میخانه.

— Barry Rozner

Lambeau Field. آن بوده است بسیار نزدیک و در عین حال تا کنون راه را برای یک مدت زمان طولانی. یک دوست است که هکرها فصل-بلیط دارنده پس از گرفتن تا به Green Bay برای یک بازی فوتبال است امیدوارم ممکن است زودتر از بعد.

— اسکاتلندی گرگور

• یک سوال شما می خواهم برای دیدن یکی از ما ورزشی کارکنان ، ارسال پیشنهاد خود را در یک ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de