محل باشگاه وانجمن پچ پچ: چه کسی بهترین (و بدترین) در ورزش

ما چه ورزشی کارکنان می گویند در حالی که انتظار برای این بازی به ادامه.

به دنبال بهترین مدرسه باید به اتفاق آراء: Blackhawks. قرمز و یا سفید. چهار پر به تنهایی برای یک لوگوی بزرگ. توله’, آبی, پیژامه به بالا صفحه اصلی نیوجرسی نیست بدترین, اما من آن را دوست ندارم. بلکه برای یک جایگزین خانه jersey من سفید بدون آستین آبی پینستریپس.

                                                                                                                                                                                                                       

— جو اگویلار دو لا فرانترا

اونا عشق یا نفرت اونا نیویورک یانکیز ” خانه یونیفرم بهترین در ورزش است. پاک کلاسیک و اساسا بدون تغییر از سال 1915.

— جری Fitzpatrick

نیویورک یانکیز و معروف خود را پینستریپس. فقط یک سنت پر از مدرسه است که آزمون زمان ایستاده بود. هنگامی که شما می بینید شما می دانید دقیقا چه تیم شما در حال تماشای. نمی توانم بگویم هر تیم بدترین ، هر آنچه در آن است شما در حال رفتن به در مورد آن خواهم کسی را پیدا کنید خوب در آن است.

— جان Leusch

بهترین: Miami Dolphins — پالت رنگ بزرگ برای این شهرستان و رنگ های سرگرم کننده به طور کلی. بدترین: Cleveland Browns — وحشتناک پالت رنگ!

— پاتریشیا Babcock McGraw

در لیگ اصلی بیس بال, آن را به سختی به بالای سنت پس از یانکی ها و داجرز هنوز سر بهترین لباس لیست. در سمت تلنگر, هنوز مطمئن شوید که چه خبر است با دایاموند’ لباس. آنها شنیع.

                                                                                                                                                                                                                       

— اسکاتلندی گرگور

بهترین: نیویورک یانکیز. آن را دریافت نمی کند بیشتر نمادین از Yanks’ پینستریپس. بدترین: کلیولند براونز. زشت و خسته کننده است.

— جان Dietz

من عاشق اوکلند در حال حاضر لاس وگاس اظهارات. سیاه و سفید و نقره ای سنگ. بدترین? دانشگاه اورگان است. کسانی که همه چیز فقط ساده زشت است.

— جان Radtke

این Blackhawks’ سفید نیوجرسی (آن استفاده می شود صفحه اصلی نیوجرسی) است که قطعا بهترین از گذشته و شاید از همه زمان. بدترین است که تمام آهک سبز معجون گاهی اوقات پوشیده شده توسط Seattle Seahawks. حدود 10 سال پیش آنها آهک سبز نیوجرسی با تخته سنگ خاکستری آستین و شلوار. که خوب بود. اما تمام آهک (کشباف, شلوار, جوراب) بود به عنوان بد به عنوان back-در-روز ونکوور کناکز.

— Mike Smith

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de