ایندیو (CBSLA) — سازمان با پروموتر Goldenvoice به صدرنشینی تعویق انداختن Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره تا اکتبر پس از Riverside County مقامات بهداشت تایید سه نفر از coronavirus دوشنبه.

این Indio, جشنواره, یکی از بزرگترین در جهان, تساوی صدها هزار نفر از مردم از سراسر جهان و در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد در تعطیلات آخر هفته از تاریخ 10 آوریل و مارس 16.

با توجه به بیلبورد جشنواره موسیقی خواهد بود نقل مکان کرد و به تعطیلات آخر هفته از اکتبر. 9 و اکتبر. 16 در تلاش برای صرفه جویی در این رویداد از لغو.

AEG-متعلق به کنسرت پروموتر نیز به حرکت دلیجان کشور جشنواره موسیقی احتمالا به Oct. 23 بیلبورد گزارش شده است. مروج گفت: به یک پاسخ در عرض 48 ساعت آینده.

روز دوشنبه در شهرستان ریورساید مقامات بهداشتی اعلام کرد سه مورد جدید از coronavirus یا COVID-19 در Coachella Valley, بالا بردن تعداد کل موارد به شش.

دکتر کامرون قیصر, Riverside County بهداشت عمومی افسر بهداشت گفت: محققان بر این باورند که سه عفونت بودند یا ناشی از سفر به مناطق که در آن COVID-19 تایید شده است و یا در تماس با یک مورد شناخته شده است.

تاریخ تغییر است که در میان بسیاری از لغو و تعویق می افتد به عنوان هنرمندان موسیقی, رزرو, عوامل و مروج نگه داشتن یک چشم بر روی این ویروس گسترش یافته است.

همچنین در C BNP Paribas مسابقات تنیس در ایندین ولز شد لغو بیش از آخر هفته پس از شهرستان برای اولین بار تایید موارد ویروس.

مرتبط با: Coronavirus حقایق و اسطوره ها: کارشناس می گوید: بسیاری از افراد که بیماری خفیف, آیا فقط خوب’

سیاتل راک گروه Pearl Jam نیز به تعویق افتاد اولین بار پای خود را در تور آمریکای شمالی که شامل دو اجرا در فروم.

خواننده گروه Eddie Vedder نیز مجموعه ای برای انجام یک نمایش انفرادی در Doheney دولت در ماه سپتامبر. آن را بلافاصله روشن نیست اگر تعویق خواهد تحت تاثیر قرار دهد که عملکرد.

روز جمعه در جنوب شرق اعلام کرد که Austin تگزاس مبتنی بر محبوب فیلم و موسیقی و رسانه جشنواره رسما لغو شده توسط شهر Austin.

“شهر Austin اتحاد لغو مارس خرما برای SXSW و SXSW EDU. SXSW را صادقانه دنبال این شهرستان در جهت” این جشنواره اعلام کرد.

“ما در حال ویران برای به اشتراک گذاشتن این خبر با شما. “نمایش باید” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد. ما در حال حاضر از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای” این جشنواره نوشت در وب سایت خود.

کره بار جشنواره موسیقی در هالیوود باول, به جای برنامه ریزی شده در آوریل 25, بود نیز به تعویق افتاد و در میان شیوع و میامی جشنواره موسیقی فوق العاده رسما لغو شد جمعه, مارس 6.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de