شکستن قهوه: JoAnna Garcia Sohovich مدیر عامل شرکت چمبرلین گروه

س: توصیف شرکت خود را.

یک: چمبرلین گروه (CGI) یک رهبر جهانی در راه حل های دسترسی و محصولات است. به عنوان شرکت های بزرگ شرکت مادر به LiftMaster چمبرلین مرلین و Grifco ما طراحی و مهندس مسکونی افتتاحیه درب گاراژ تجاری اپراتور درب و دروازه ورود به سیستم. محصولات ما از طریق نوآورانه ما myQ تکنولوژی که سبب به کاربران برای کنترل و یا نظارت بر نقاط ورود از طریق گوشی های هوشمند دسترسی داشته باشید. ما نیز شرکت مادر برای کنترل محصولات سیستم, گروه, بزرگترین توزیع کننده عمده فروشی از محیط دسترسی به تجهیزات کنترل در آمریکا و وابسته Systems, Inc., یکی از شمال امریکا منجر dock leveler تولید کنندگان.

                                                                                                                                                                                                                       

ما در حال تغییر راه ما برندها تعامل با مصرف کنندگان با ارائه دقیق متصل حل های دسترسی با افزایش تجربه کاربر مانند اولین درب بازکن درب گاراژ با ساخته شده در دوربین با زاویه دید عریض و 2-راه ارتباطی و توانایی به آمازون نخست بسته های تحویل داده شده به گاراژ خود را.

Q: آیا شما برنامه ریزی برای استخدام هر گونه کارکنان اضافی و یا هر گونه قابل توجهی در سرمایه گذاری در شرکت خود را در سال آینده ؟

یک: در سال 2016 ما تا به حال از 4000 کارمند در سراسر جهان امروز ما 6,000. در سال 2016 ما تا به حال 300 مهندسین امروز ما 600. ما انتظار نداریم که این نوع از رشد آهسته در هر زمان به زودی.

س: چه خواهد شد شرکت خود را از چالش های اصلی در سال آینده ؟

یک: ما همیشه به دنبال استعدادهای برتر در عرصه تکنولوژی که نه تنها نگه داشتن مهارت های ما نیاز بلکه یک خوب فرهنگی مناسب است.

س: چه داغترین روند در صنعت خود را?

یک: علاوه بر استاندارد ما myQ فن آوری است که اجازه می دهد تا شما را به نظارت و کنترل درب گاراژ خود را از هر نقطه با استفاده از یک گوشی هوشمند مصرف کنندگان می خواهند افزایش قدرت دسترسی و دانش را در نوک انگشتان خود را. هوشمند دسترسی به دستگاه های مانند LiftMaster هوشمند گاراژ دوربین و قفل هوشمند به احتمال زیاد بزرگترین دستاوردهای در خانواده تصویب در سال آینده.

                                                                                                                                                                                                                       

علاوه بر این, بیشتر صاحب خانه خود را کنترل درب گاراژ افتتاحیه با ما myQ برنامه قادر خواهید بود با خیال راحت دریافت و تایید در گاراژ تحویل برای آمازون نخست بسته به جای داشتن جعبه در سمت چپ خود ایوان جلو.

س: اگر شما تا به حال یک نکته را به یک تازه کار, مدیر عامل شرکت چه خواهد بود ؟

یک: انتخاب یک نقش که در آن ارزش شرکت چین از نزدیک با ارزش های اصلی خود. سپس شما نمی خواهد که به حدس می زنم اگر تصمیمات خود را تراز با آنچه از شما انتظار می رود — شما می دانید چه چیزی از شما انتظار می رود.

Q: آیا شما یک کسب و کار سرود?

یک: دیوید آلن گفت: “شما می توانید هر چیزی را انجام دهید اما شما نمی توانید همه چیز را انجام دهد.”

تمرکز و اولويت مهم به خصوص از هزینه فرصت نظر. من کار را به مطمئن شوید که هر کارمند در سازمان می داند جهت ما در حال رفتن و چگونه به اولویت بندی خود زمان و منابع برای کمک به ما در پیشبرد.

س: از یک چشم انداز کسب و کار که شما نگاه کردن است ؟

یک: من با الهام از زن دیگر مدیران اجرائی. من تا به حال این فرصت را به شنیدن ملودی روی ناچاری co-مدیر عامل شرکت آریل سرمایه گذاری مصاحبه روزالیند آبجو COO از استارباکس و مدیر عامل سابق باشگاه سام در شیکاگو اقتصادی باشگاه و تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط خود فصاحت رهبری و دستاوردهای.

                                                                                                                                                                                                                       

س: چه چیزی است که یک واقعیت جالب در مورد شما و یا شرکت خود را که بسیاری از مردم نمی دانید ؟

یک: متاسفانه ما هنوز هم یکی از پر استفاده ترین و کمتر شناخته شده علامت های تجاری. متوسط آمریکایی باز و بسته درب گاراژ خود را هشت کامل سیکل یک روز اما هرگز به نظر می رسد برای دیدن آنچه که با نام تجاری است که تأمین انرژی ، شانس هستند آن را یک یا LiftMaster چمبرلین. به علاوه با myQ تکنولوژی همکاری با آمازون کلید شما می توانید نخست بسته با خیال راحت تحویل به طور مستقیم به گاراژ خود را به جای ترک آنها را در خود ایوان جلو.

س: چه چیزی دوست دارید برای انجام این کار در وقت آزاد خود را ؟

یک: خوب بودن و تناسب اندام هستند برای من مهم — در واقع ورزش یک رویداد خانواده. من هر روز ورزش; گاهی اوقات در حال اجرا به کار و یا بازگشت به صفحه اصلی آموزش قدرت و یوگا. پسر من یک شناگر با استعداد (اگر من می گویند تا خودم!) ما به صرف تعطیلات آخر هفته در شنا کرد. شوهر من یک بازیکن سابق فوتبال است که هنوز هم فعال کالج فوتبال فن. شما همیشه پیدا کردن ما برای تشویق نیروی دریایی ارتش/نیروی دریایی در بازی فوتبال!

س: چه کتاب است و در nightstand خود را?

یک: یک فرد عاقل یک بار به من گفت که خرید یک کتاب معنی نیست که خرید زمان به آن را بخوانید! وجود یک پشته از کتاب در nightstand من بیشتر در روشن شدن من و کتاب های صوتی برنامه است. که گفت که من خوشحالم که من هم به تازگی این است که “زنان از نفوذ” توسط جو میلر. آن را به بتن توصیه به زنانی که گیر کرده در انتظار بالقوه خود و دستاوردهای متوجه شود و پاداش.

س: چه چیزی شما را نگه می دارد تا در شب ؟

یک: علاوه بر مدیر عامل من خودم به رئیس ما فرهنگ افسر. من نگران تمام وقت در مورد این که آیا ما در حال ساخت حق استخدام — افرادی که غیر قابل انکار مهارت های است که در ادامه به ما کمک می کند رشد فرهنگ ما است.

س: اگر شما انجام این کار, شما چه فکر میکنید شما خواهد بود ؟

یک: صرف نظر از شغل, صنعت, صنعت و یا ماموریت من می خواهم به در مردم نقش رهبری. سابقه و هدف من در نیروی دریایی تاکید کرد مردم منجر; من به مراتب کمتر انرژی که پرسید به عنوان یک فرد مشارکت کننده نسبت به زمانی که من رهبری یک تیم است.

س: چه شد اول خود را پرداخت ؟

یک: اولین چیزی که کسی به غیر از پدر و مادر من به من پرداخت می شود به انجام نگهداری و هرس چمن. اول من “واقعی” شغل شد به عنوان یک Midshipman در نیروی دریایی است.

س: اگر شما می توانید نام شرکت خود را در ورزش محل شما کدام یک را انتخاب می کنید ؟

یک: من شخصا بودجه نمایش ما آرم شرکت در پسر من تیم شنا محل — می کند که تعداد ؟

س: یکی از خنده دار ترین چیزی است که اتفاق افتاده است به شما در زندگی حرفه ای خود را?

یک: من متقاعد شده بود به فیلم رپ تصویری به اعلام حذف از ما کد لباس. من کاملا با خجالت اما کارکنان ما به نظر می رسید به آن را دوست دارم. به طوری که یکی از نرم افزار ما کارورزان اسیر یک کلیپ از من انجام در حال اجرا مرد در طول تصویری و ارسال تصاویر GIF در شل در حالی که سایر کارکنان اعطا حداقل 2 رپ لقب بر من!

س: دو نفر را در توییتر دنبال کنید و چرا. (علاوه بر شرکت شما)

A: @DuPageChildrens-یک بازی سرگرم کننده و آموزشی موزه کودکان که در آن آنها در حال انجام کارهای فوق العاده برای کودکان و خانواده های ما یک شریک و حمایت خود را از ماموریت توانمند سازی جوانان است.

@FrenchieManny-من ممکن است تلخ است که یک سگ است و پیروان بیشتر از من اما من او را در غرفه بودن #myQconnected.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im