کول استانتون منجر Yanks گذشته بوندس لیگا 4-1 در طوفانی MLB بازکن

واشنگتن — coronavirus-کوتاه فصل لیگ بیس بال در نهایت آغاز شده و در میان همه گیر پنج شنبه شب با مقدار زیادی از عناصر غیر معمول – صفر طرفداران داوران با پوشیدن ماسک, واشنگتن, ستاره ژوئن صوت کنار COVID-19 همه اتباع و یانکی ها زانو را با هم قبل از سرود ملی.

‘œIt سخت است برای توصیف. که در سال 2020 در یک کلام’� گفت: اتباع پارچ شان Doolittle که قرار بود برای گرفتن دکتر Anthony Fauci راه-off-the-علامت تشریفاتی زمین برای اولین بار. ‘œVery عاطفی بعد. بسیار بسیار احساسی روز.’�

                                                                                                                                                                                                                       

و وجود دارد مقدار زیادی است که در واقع آن را تمام شده به نظر می رسد چیزی شبیه عادی: Gerrit کول پنج فوق العاده نوبت بازدید از Giancarlo استانتون و هارون قاضی و یک 4-1 طوفان متوقف پیروزی برای بزرگ نام یانکی ها بیش از این دفاع قهرمان اتباع.

‘œ’œIt شد بسیاری از سرگرم کننده است. هیچ کس نمی تواند پیش بینی این نوع از سال ما با داشتن این سال, اما در آن پارامترهای آن بیش از هر علامت” گفت: Cole که اجازه تنها آدم ایتون را باز یافته هومر و شوخی در مورد ضبط یک بازی کامل. “من فقط به حال یک انفجار.’�

حداکثر Scherzer که زده از 11 اما داد تا همه از نیویورک اجرا می شود, تصمیم به نگاه در سمت روشن کرد و گفت: ‘œI ترجیح می دهم بازی بیس بال از نیست. این راهی است که من در آن نگاه کنید. همه چیزهایی که ما می تواند منفی در مورد خود و در مورد گریه من فقط رفتن به آن را انجام دهد.’�

آنچه در آغاز به عنوان یک گرم شب های روشن, تیره, باد می وزد بارندگی مملو از تداوم از رعد و برق رعد و برق باعث تاخیر در بالای ششم زمین باز یافته.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از انتظار 1 ساعت 58 دقیقه – 15 دقیقه بیشتر از بازی شد – بازی نامیده می شد و می رود به کتاب به عنوان یک پیروزی برای نیویورک.

سه بار Cy جوان برنده جایزه Scherzer (0-1) خدمت کرد تا دو اجرای هومر به 2017, NL, MVP استانتون که سفر 459 پا در ابتدا یک ترجمه به 2017 AL Rookie از سال قضاوت در سوم و RBI تک به استانتون در پنجم.

کول (1-0) نگاه هر بیت بازیکن یانکی ها برای امیدوار زمانی که آنها امضا شده او را به عنوان یک عامل رایگان به میلیارد و 324 میلیون و نه سال قرارداد بزرگترین قرارداد برای یک پارچ. او فوق العاده دیگر از یتن درایو — توپ فرود در یکی از آبی تبلیغات برزنت در حال حاضر کشش بیش از صندلی استفاده نشده در اتباع پارک.

این رسمی آغاز از آنچه برنامه ریزی شده است به عنوان یک فصل به طور منظم با فقط 60 بازی — به جای آن از مرسوم 162-با حداقل در ابتدا بدون تماشاگر — به جای 40,000 یا به طوری که معمولا خواهد بود در روز افتتاحیه در سی-و با کلید تغییرات قوانین است.

کسانی که شامل چهار شنبه توافق برای گسترش برگشتی از 10 به 16 تیم; با استفاده از تعیین hitters در هر بازی نه فقط در لیگ آمریکا ballparks; و غلط انداز دونده-در-دوم-پایه برای شروع هر نیمه زمین باز یافته در اضافی.

                                                                                                                                                                                                                       

در این ترین قطبی بار در ایالات متحده وجود دارد قطعا آنان را خوشحال و شاید رها که یکی از اصلی آمریکای شمالی تیم ورزشی — به اصطلاح ملی تفریح و سرگرمی — در نهایت شد, بازگشت, بازی, بازی های واقعی.

‘œI یافت می شود آن را آسان برای رسیدن به قفل بازی,’� Yankees مدیر Aaron Boone گفت. “من تا به حال بسیاری از پروانه ها امروز در حال آمدن به ورزشگاه و مرتب سازی از طریق تمام چیزهای مختلف برای دریافت آماده

و در آنجا نیز به مطمئن شوید که آن بدانم که آیا آن را یک ایده خوب را به بازی این بازی به عنوان COVID-19 شیوع بدتر می در بخش هایی از کشور است.

این pregame مراسم شامل گره به اتباع’ عنوان و سیاه زندگی مهم جنبش — بازیکنان از هر دو تیم به طور مشترک برگزار می شود یک تکه پارچه و سپس زانو هماهنگ است.

‘œThere بسیاری از بی عدالتی در این جهان و بسیاری از چیزهای بد در, بنابراین ما فقط می خواستم به نشان می دهد که ما از آن آگاه هستیم,’� قاضی گفت:. ‘œStart گفتگو. شروع را تغییر دهید.’�

از 266 روز بین بازی نهایی از سری جهانی — Scherzer شروع بازی 7 برای واشنگتن در برابر کول سابق تیم هوستون آستروس-و پنج شنبه مشخص شده طولانی ترین فاصله بین بازی ها پس از بیس بال حرفه ای لیگ آغاز شده و در سال 1871.

‘œA صبر طولانی’� یانکی ها shortstop Gleyber تورس گفت.

وجود دارد تمام انواع انواع پروتکل های در نظر گرفته شده برای نگه داشتن مردمی امن از جمله ممنوعیت بازیکنان تف داوران با پوشیدن ماسک و مکرر تست جدید کروناویروس — صوت رفت و در ویژه جانبازان لیست بیماری روز شنبه پس از نتیجه مثبت آمد.

“این واقعا سخت یادآوری چگونه شکننده این وضعیت است,’� Doolittle گفت: در مورد صوت.

یانکی ها نزدیک تر Aroldis چپمن در حال حاضر در این لیست است. دو اتباع بازیکنان که می شده اند در فهرست – رایان زیمرمن و جو راس تصمیم گرفتند از فصل به دلیل مرتبط با سلامت و نگرانی است.

حتی اگر این ورزشگاه بسته شد به برخی از مردمی را از بالکن در حداقل یکی در نزدیکی ساختمان. در ضمن جعلی صدای جمعیت بود لوله کشی از طریق بلندگوهای ورزشگاه اضافه کردن یک, عجیب و غریب, عنصر به فضای وهم آور.

‘œIt احساس عجیب و غریب,’� قاضی گفت:. ‘œIt قطعا احساس عجیب و غریب.’�

بعدی

پس از چهار روز سری رزومه شنبه با جهان سری MVP Stephen عشق تبادل مقابل نیویورک James Paxton. باران وجود دارد در هوا.

___

بیشتر AP بیس بال: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net