کلرادو و صنعت کارخانه های لبنی جشنواره رو Coronavirus نگرانی: به روز شده

این به روز رسانی در این پست زیر; در اینجا داستان اصلی از مارس 11:

همه تاج آبجو جوک کنار آن احساس می کند مانند کلرادو هنر و صنعت آبجو در صحنه است teetering در لبه یک coronavirus خرید اینترنتی است که می تواند به طور بالقوه باید پایدار اقتصادی اثرات.

اگر چه هیچ رویدادی یا جشنواره لغو شده است وجود دارد برخی از تصمیمات بزرگ در افق بلندی (احتمالا حتی امروز) از جمله اینکه آیا همکاری جشنواره برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 4. بدون رفتن سناریو خواهد بود دشوار است برای سازمان های غیر انتفاعی است که متکی بر حوادث مانند این برای پشتیبانی از هر دو آن بودجه و آن ماموریت ارائه قوانین و مقررات حمایت به کارخانه های لبنی.

“این CBG شده است از نزدیک نظارت COVID-19 اخبار و متعهد به حصول اطمینان از سلامت جشنواره شرکت کنندگان و همه کسانی که درگیر با همکاری جشنواره به عنوان بهترین ما می توانیم” سازمان ” می گوید. “در این مرحله ما طرح را به لغو همکاری های متحرک و ما در حال کار با فیل مور سالن, تیم, جامعه ما, همکاران, شهرستان, مقامات حذفی و سایر ذینفعان به مطمئن شوید که این رویداد برای همه بی خطر است. ما همچنین به اشتراک گذاری بهترین شیوه دستورالعمل های بهداشتی برای خدمت در آبجو گلشیری با عضویت ما به عنوان به خوبی به عنوان زیر CDC دستورالعمل برای رویدادهای بزرگ است.”

علاوه بر این تخته سنگ بر اساس حذفی, انجمن خواهد شد که برای تصمیم گیری به زودی در مورد اینکه آیا برای حرکت رو به جلو با آن سالانه صنعت تخمیر کنفرانس که قرار است در آوریل 19 از طریق تاریخ 22 آوریل در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس. از مارس 11, BA, هنوز برنامه ریزی برای برگزاری این رویداد — هر چند از آن است که احساس فشار برای لغو و یا به تعویق انداختن. “مدیریت ارشد است که در بحث های محلی و ملی, مقامات بهداشت و درمان و دیگر منابع قابل اعتماد” با توجه به کارشناسی “و ارزیابی وضعیت ادامه این حوادث است.” این رویداد در دنور در سال گذشته نقشه کشی 13,000 مردم است.

در ضمن محلی کارخانه های لبنی هستند و تصمیمات خود را در مورد اینکه آیا برای ادامه کسب و کار به عنوان معمول و یا به عنوان نزدیک به عنوان آنها می آیند این روزها. تا کنون مس کتری دم یکی از معدود است که خطاب به موضوع سلامت به طور مستقیم ارسال Facebook message ترسیم برخی از سیاست های جدید از جمله افزایش کارکنان شستن دست ها, افزایش ظروف بهداشت حذف از ظروف شیشه ای است که می تواند توسط مردم برای ریختن آب; بدون دادن سیاست و مکرر پاک کردن تمام سطوح است که در حال لمس به طور منظم توسط کارکنان و مشتریان است.

فراتر از آن روز سنت پاتریک جشن وجود دارد ده ها تن از رویدادهای برنامه ریزی شده برای بعد از آن در مارس و آوریل است که باید مورد بازنگری قرار گيرد.

و هیچ — اجتماعی فاصله است نه یک نام خوب برای یک آبجو. نه آرنج تکان, جامعه, گسترش, Presumptive مورد و یا خود شده است. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. اما به انجمن خوش آمدید 2020.

به روز رسانی از 4 بعد از ظهر جمعه, مارس 13:

کلرادو حذفی, انجمن صنفی لغو همکاری متحرک (نگاه کنید به بیانیه زیر) است که میله میله برای آوریل 4 و بسیاری از رویدادهای دیگر به دنبال کت و شلوار (یا لغو و یا به تعویق انداختن) در درجه اول به دلیل فرماندار Jared پلیس فقط اعلام کرد که تجمع بیش از 250 نفر می شود لغو شد. آنها عبارتند از: بالا مایل آبجو جشنواره Wynkoop دم را بعد از Dorks, WeldWerks دم آخر هفته طولانی سالگرد حزب و دست چپ دم را Leftapalooza.

قبل از آن در مارس 13, هر دو جدید بلژیک دم در فورت کالینز و اوری دم در بولدر دو تا از بزرگترین صنایع کارخانه های لبنی در وزارت امور خارجه گفت: آنها خود را نزدیک taprooms به ماه آوریل است.

جدید بلژیک فرستاده این بیانیه:

در جدید بلژیک دم اولویت ما این است که سلامت و ایمنی بازدید کنندگان ما و همکاران و جامعه است. با توجه به میزان بازدید کنندگان ما می بینیم روزانه و از فراوانی از احتیاط ما تصمیم به ما مزه اتاق در هر دو فورت کالینز شرکت و NC شروع امروز از طریق چهار شنبه, آوریل 1. علاوه بر این ما تصمیم به لغو تمام رویدادهای خصوصی/پرداخت تورهای و انبار رویدادهای باشگاه در طول این همان قاب زمان. ما می دانیم و درک است که بسیاری از شما مراقبت عمیقا در مورد ما همکاران در اتاق مزه. ما می خواهم به شما اطمینان دهم که تیم ما هنوز هم پرداخت می شود در طول این زمان. هیچ کدام از ما کارگران شرکت تشخیص داده شده اند با COVID-19 در این زمان. ما برای مشکل پوزش می طلبیم و قدردانی خود را درک.

و اوری دم همچنین قرار دادن یک پیام به مصرف کنندگان آبجو:

اولویت اول ما این است که سلامت و ایمنی بازدید کنندگان ما و همکاران و جامعه است. ما شده اند با دقت نظارت بر تحولات اخیر با کروناویروس (COVID-19) در کلرادو. از فراوانی احتیاط ما توافق کرده اند که به عنوان یک تیم است که ما را به طور موقت نزدیک ما شیر اتاق و رستوران, آغاز, امروز, جمعه, مارس 13 در 4:00بعد از ظهر. ما برنامه ریزی برای بازگشایی در مارس 5. ما عذر خواهی برای هر زحمتی این ممکن است باعث شود در برنامه سفر خود را. ما قدردانی خود را درک و تمایل به همکاری با ما از طریق این زمان دشوار است. خواهیم پرداخت ما شیر اتاق و رستوران کارکنان در طول این بسته و آبجو تولید ادامه خواهد داد به طور معمول در حالی که ما بسته است. ما ادامه خواهد داد را به دقت در همه ما تمیز کردن و مایع روش. ما شما را نوشته شده در به روز رسانی به عنوان ما آنها را. با تشکر از شما که ما بخشی از جامعه فوق العاده و ما امیدواریم که به شما برای یک آبجو هنگامی که این را تصویب کرده است.

در اینجا این است که این بیانیه از کلرادو حذفی صنفی در همکاری متحرک:

پس مراقب باشید شور و مشورت و بحث و گفتگو با جامعه شرکای مسئولان شهرستان و ذینفعان کلرادو حذفی, انجمن صنفی (CBG) امروز اعلام کرده است که 7 سالانه همکاری متحرک در 4 آوریل سال 2020 در فیل مور سالن اجتماعات خواهد بود و به طور نامحدود به حالت تعلیق با توجه به شرایط فعلی اطراف Coronavirus (COVID-19).

“ما شده است نظارت بر تحولات در گسترش COVID-19 و بحث به سرعت در حال توسعه وضعیت امروز زندگی می کنند ملت — Fillmore سالن اجتماعات شرکت مادر—توصیه می شود که تمام حوادث در مقیاس بزرگ در ماه مارس موکول شود می گوید:” دیو برگن رئیس کلرادو حذفی, انجمن صنفی هیئت مدیره. “همکاری متحرک یکی از غیر انتفاعی انجمن تجارت مهم ترین جمع آوری اعانه و روح رویداد مراکز در اطراف حس قوی از جامعه که پیشه وری دم صنعت به ارمغان می آورد به جهان است. اما CBG نمی تواند در وجدان خوب قرار داده و تندرستی CBG اعضای آبجو علاقه مندان و همکاران رویداد در معرض خطر ادامه با تاریخ برنامه ریزی شده.”

با توجه به ناشناختهها در مورد آینده گسترش COVID-19 وجود دارد در حال حاضر است دوباره تاریخ برای جشنواره; جزئیات بیشتر اعلام خواهد شد در زمان بعد. کسانی که خریداری بلیط برای این رویداد خواهد بود قادر به دریافت بازپرداخت و دستورالعمل خواهد بود ارسال شده در collabfest.آبجو یک بار تایید کرد.

“ما هنوز امیدواریم که به جشن کلرادو پاینت روز شنبه, مارس 8th, با امکان ترکیب 100+ آبجو دم برای همکاری متحرک و ما در حال کار بر روی راه های دیگر برای به نمایش گذاشتن طیف وسیعی از همکاری منحصر به فرد آبجو است که نزدیک به 200 ماشین منگنه قرار داده و قلب خود را برای این رویداد می گوید:” برگن. “Stay tuned for more information.”

این CBG تشویق هنر و صنعت آبجو علاقه مندان به اقدامات احتیاطی مناسب در حالی که همچنان به حمایت خود محلی کارخانه های لبنی در راه های ساده مانند بازدید از taprooms; خرید carryout آبجو از کارخانه های لبنی و مشروب و مواد غذایی فروشگاه ها و برنامه ریزی برای حضور بزرگتر آبجو گلشیری پس از همه گیر فروکش کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de