کریس Getzan است که جادوگر پشت پرده وقتی که می آید به جامعه-محور عمومی برنامه نویسی در دنور: به عنوان اوان Weissman را دیرین دست راست در مدنی “باشگاه سلامت” گرم کوکی ها برای انقلاب Getzan مشغول به کار در بال سازماندهی Weissman بزرگ به ایده های عملی و سرگرم کننده حوادث و در حال حاضر او را به آوردن او اداری و گرم کوکی ها-سبک مهارت به تاریخچه کلرادو به عنوان آن به تازگی ابداع شده برنامه های عمومی مدیریت برنامه ریزی برنامه های ویژه در موزه پردیس طراحی شده برای تعامل با مردم در رابطه با نمایشگاه جدید. در زمان فراغت خود را Getzan است, pro-wrestling متعصب. به شکل…

بدانید که در آن Getzan دیوانه مهارت های و تخیل خود را خواهد شد در نظر گرفتن او در این سال و فراتر از آن به عنوان او پاسخ کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه.

Chris Getzan is the man behind the scenes for History Colorado's new programming.گسترش

کریس Getzan مرد پشت صحنه برای تاریخچه کلرادو جدید برنامه نویسی است.

حسن نیت ارائه میدهد از کریس Getzan

چه چیزی (یا کسی) است که خود را muse?

اگر ما در حال فکر کردن الهه شعر و موسیقی از نظر کسی که من می خواهم به تقلید که دنور مورخ فیل Goodstein. خود را صالح خشم رقبای بتمن و او را حداقل به عنوان هوشمند به عنوان محبوب Caped Crusader. من امیدوارم که من می توانم همیشه به عنوان دیوانه و عاشق این شهر به عنوان فیل است.

اگر ما در حال صحبت کردن در مورد یک الهه شعر و موسیقی از نظر کسانی که سعی من و مسائل برنامه برای آن می شود بابام: او یک پایین به زمین که هنوز هم علاقه مند در جهان و چگونه کار می کند و چرا. زمانی که من مشغول به کار بود در گرم کوکی ها از انقلاب, من همیشه می خواستم به سعی کنید و مطمئن شوید که مسائل ما خواهد بود چیزی است که من می تواند به من پیر مرد برای رسیدن به چیزی بود که relatable و آموزنده است و تا به حال که روح تحقیق رایگان.

که سه نفر زنده یا مرده می خواهم شما را دعوت به حزب بعدی شما و چرا ؟

Pro-wrestling مورخ و مغبون مدیر Midnight Express جیم Cornette; فیلسوف Slavoj Zizek; و منطقه گرگ و میش خالق و نویسنده Rod Serling.

چرا ؟ خلاق جنوبی-سرخ شده فحش و wrasslin’ داستان های کثیف, جوک و لکان و یک پیچ و تاب و پایان است که همچنین باعث می شود شما را متوقف و فکر می کنم/بازگرداندن ایمان خود را در بشریت غرق در عطر که خوشمزه ترکیب 21 نفره ملایم رشد گیاهان توتون و تنباکو شما فقط می توانید در یک چسترفیلد پادشاه.

بهترین چیز در مورد جامعه محلی در زمینه خود را — و بدترین ؟

اوان Weissman واقعا “میدان” در دنور و احتمالا در بسیاری از نقاط کشور در هر آنچه شما می خواهید برای تماس با این نوع کار و قادر به یادگیری از او و او چگونه فکر می کند در مورد این مسائل شده است واقعا با ارزش است. او یک دارایی واقعی به دنور در بسیاری از راه های.

من حدس می زنم بدترین قسمت در مورد آن – و این احتمالا برای جهانی جنبه ای از آن بیش از حد – یک نوع خزنده پیشامد که چگونه و یا زمانی که مشارکت مدنی کار مانند این می تواند در نهایت کشف و ضبط و پولی و یا تا پایان استدلال به مرگ توسط دانشگاه. این یک مشکل بزرگتر از فقط هنر یا فرهنگ, هر چند آن را چگونه همه چیز کار می کند در این لحظه تاریخی است. یک چالش بسیار جذاب و یک نفرین وحشتناک!

Getzan at a Warm Cookies event.

Getzan در یک گرم کوکی رویداد.

از هیپ عکس

چه پروژه رویایی خود را?

من فکر می کنم من انجام آن – پروژه رویایی, شما می دانید ؟ من به تماس در منابع از 140 ساله موزه دولتی و همکاری با یک دسته از افراد با استعداد که واقعا به نظر می رسد سرمایه گذاری در ساخت آن محل به عنوان مربوطه و مورد اعتماد در این شهرستان به عنوان می گویند دنور کتابخانه های عمومی. و در نتیجه به مراتب آنها بوده است و باز به آزمایش شده اند و واقعا حمایتی از هر مسخره ایده های من تن به تن آنها (در حال حاضر اگر من می توانید وینونا رایدر به بازی شطرنج با من یک بار در هفته من واقعا proverbially زندگی ضرب المثلی رویا).

دنور (یا کلرادو) عشق آن را و یا ترک آن ؟ چه نگه می دارد شما در اینجا — و یا باعث می شود شما می خواهید به ترک ؟

بسیاری از دنور در حال حاضر در جنوب تخته سنگ و منظورم این است که در راهی که آن را بسیار قانع و با خود و در شیرین و مطلوب تلخ راه آن حساب برای پیشرفت. شما برو ده بیست دقیقه از این شهر هستند و شما در مکان های مختلف مکان هایی مانند داگلاس و شفق و برای خوب و یا بد آن مکان اغلب منعکس کننده سایر نقاط کشور و حتی سایر نقاط جهان بهتر از دنور می کند. در زمان شاید دنور واقعا می تواند این باشد که جهانی شهر شهردار مذاکرات در مورد یکی که طول می کشد در تمام مشکلات بزرگ و همچنین تمام مشکلات روزمره را از یک مکان به وفور به جای ریاضت اقتصادی به جای یک سنگر شما سر خم کردن در حالی که شما سعی می کنید و “مال شما.”

چه یک چیز دنور (یا کلرادو) می تواند انجام دهد این را به مکانی بهتر برای همه است ؟

اجاره کنترل.

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

مت “عطارد” Yaden صاحب جیوه Pro Wrestling Academy و تولید کننده و بوکر در کوه های راکی Pro. مت شده است کاملا خستگی ناپذیر در ترویج طرفدار کشتی بالا و پایین طیف مقدم کمک به توسعه در سطح جهانی استعداد که رفته اند به کار برای شرکت های مانند حلقه افتخار NXT و NWA و همچنین کمک به ایجاد “احترام زنان کشتی کج” شب اتفاق می افتد که ویژگی های برخی از زنان کشتی گیران در جهان است. دنور ظهور hub برای ورزش از پادشاهان و ملکه و مت شده است از جمله بخش بزرگی از آن است.

Getzan at a Warm Cookies event.

Getzan در یک گرم کوکی رویداد.

Roxann Diffin

آنچه را در دستور کار خود در سال آینده ؟

این موزه خواهد بود گرفتن یک نمایشگاه از اسمیتسونیان بعد از این سال در تاریخ دموکراسی در امریکا; در این تابستان من کنار هم قرار دادن سه خارج از سایت حوادث است که نگاهی به آنچه که ما می گویند در – و شاید از همه مهمتر اگر ما می گویند آنچه ما می گویند: در محل کار وقتی که می آید به جنبش ما و مهاجرت و همچنین به عنوان تنها چه چیزهایی هستند که ما “دموکراسی” (و اگر آنها همیشه باید به دنبال یک راه خاص).

من همکاری با گرم کوکی ها و هنرمند اندرو Novick چیزی خیلی باحال درست در هالووین و همچنین در آوردن فیلمساز و نویسنده Astra تیلور به نمایش آخرین فیلم دموکراسی چیست? و بحث در مورد کتاب دموکراسی ممکن است وجود داشته باشد اما ما آن را از دست هنگامی که آن را رفته است.

اگر زمینه ای دستور به تمام این مسائل و واقعا برای هر چیزی من می خواهم به انجام با سابقه کلرادو آن است که من می خواهم مردم را به ترک این وقایع را با سوالات بیشتری از آنها در آمد و سوال اصلی این بود: “اگر کسی آمد تا با راه های مختلف تفکر و یا حاکم و یا داشتن یک اقتصاد در گذشته چرا ما؟”

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه شوید در جامعه محلی در سال آینده ؟

آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر نقاش راشل جانسون در حال رفتن به مشغول و او را مانند یک استعداد بزرگ به آنها بیشتر و بیشتر مردم شروع به از خواب بیدار. من نمی دانم اگر هر کس دیگری که نشانی از یک کار خوب از گرفتن صحنه های بی واسطه زمان در این شهر است که بسیار مهم است در یک محل است که در ادامه به تغییر در چنین سرعت.

امیلی Dobkin که اجرا می شود یک هنری نامزدی پروژه به نام betterish است و بیشتر و بیشتر تبدیل شدن به یک بخشی از هنر صحنه در اینجا بیش از حد. من هم فکر می کنم میشا فریزر که مدیر جدید آموزش و پرورش در چهار مایل پارک بسیار خوبی برای کسب آنها و او همیشه موفق به واقعا جالب و سرگرم کننده جامعه فکر همه چیز اتفاق می افتد هر جا او می رود.

نگه دارید تا با جدید برنامه نویسی در تاریخ کلرادو آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im