کلرادو معماران و طراحان: Flores, Javier

هنرمند Flores, Javier بزرگ شده در یک یقه آبی خانواده در برایتون. وجود او را توسعه اخلاق کاری و صداقت شخصی که به او کمک کرد تا پیدا کردن راه خود را از طریق سختی و رستگاری است. اما از آن آسان نبود. در نوزده فلرس فلج شده بود و توسط یک گلوله و به سقوط رفت ، eased تنها با حمایت از خانواده های فیزیکی انتشار هنرهای رزمی و خود به کارگردانی تمایل به ایجاد هنر. او رفت و به مدرسه هنر در شهری دانشگاه دنور و به مدرسه گراد در تگزاس بازگشت به عنوان یک رهبر و یک معلم های مهارت های خود را در MSUD و جبهه محدوده کالج و همچنین در جامعه در غیر انتفاعی و دسترسی گالری ها و موزه de las Americas.

ما شنود گذاشته فلورس برای کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه فقط به عنوان او تلاش برای قرار دادن خود, خط, تخصص به کار به عنوان بخشی از زمان citywide ماه از خط 2020 نمایشگاه و کارگاه سری.

Javier Flores, “Completo,” 2017, screenprint on MDF.گسترش

خاویر Flores “Completo,” تا سال 2017 screenprint در ام دی اف.

خاویر فلرس

Westword: چه چیزی (یا کسی) است که خود الهه شعر و موسیقی خلاق?

خاویر فلرس: من خلاق muses در حال ادبیات (داستانی و غیرداستانی) موسیقی (بلوز cumbias کشور (یاغی کشور عمدتا), ’80s, مردم, گت, هیپ هاپ, خبرگزاری مستقل, موج جدید, oldies, rancheras rockabilly و روح) و البته هنرهای تجسمی. من هم بسیار متاثر اجتماعی و نظام سیاسی و این بار ما زندگی می کنند و من معمولا در واکنش به چیزی در این عالم.

که سه نفر زنده یا مرده می خواهم شما را دعوت به حزب بعدی شما و چرا ؟

این است که بسیار دشوار است انتساب به خاطر من خود اعلام کرد تاریخ nerd. من رفتم جلو و عقب و می تواند به راحتی ساخته شده یک لیست از هر دوران مختلف است که در طی آن انسان ها وجود داشته است. پس از معرفی من اخطار من شروع خواهد شد با امیلینو زاپاتا: او یکی از انقلابی قهرمانان و مکزیک انقلابی قهرمان که من خیلی دوست دارم به صحبت کردن در مورد مکزیک در گذشته و حال. دوم, من می خواهم بگویم Hypatia بود که یک ستاره شناس و مورخ و ریاضیدان فیلسوف و کتابدار در کتابخانه اسکندریه در مصر (تعجب از جهان در دوران باستان). من نمی توانم تصور مکالمات ما می تواند در مورد جهان باستان است. سوم شخص را انتخاب کنم برای دعوت به این حزب است که لئوناردو داوینچی. من در ترس از خود draftsmanship و من دوست دارم این فرصت را به انتخاب کنید مغز خود را در مورد تکنیک, چشم انداز و ابتکار و خلاقیت. این بود که یک لیست برای تحکیم و یکی که به هیچ وجه به ترتیب اهمیت — همه آنها به همان اندازه به اشتراک گذاشتن یک محل بزرگ در قلب من و تخیل در میان بسیاری از بیشتر.

Javier Florez, “Cuauhtli,” 2018, watercolor.گسترش

خاویر Florez, “Cuauhtli,” 2018 آبرنگ.

خاویر فلرس

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه در این زمینه خود را — و بدترین ؟

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه در زمینه هنرهای تجسمی است که تنوع—ما هنرمندان از هر پیاده روی (یا غیر راه رفتن) راه زندگی است. گرسنگی از هنرمندان در اینجا بسیار بی عیب و نقص ، ما ممکن است بیشتر در سراسر کشور جشن هنرمندان, اما ما فقط به عنوان گرسنه به عنوان آنها را برای فرصت.

بدترین چیزی که در مورد جامعه است بیش از حد حسادت خودخواهی و کلی تحقیر. من احساس می کنم که ما باید برخی از افرادی که واقعا حمایتی و دیگران که ثابت متنفر. من نمی خواهم بگویم که من شده اند بخشی از این, اما این چیزی است که من سعی کنید به صورت آگاهانه در مورد. این راه حل برای من است تنها به فراگیر خودم مردم در اطراف من تحسین و احترام و پشتیبانی که جبران این اقدامات است. زندگی خیلی کوتاه است برای دیوانه بود. من سعی کنید به دور ماندن از منفی یا سمی مردم در این زمینه من, اما آن است که یک جهان کوچک و کوچکتر هنر جهان است.

چه جلب شما به گرافیک به عنوان یک هنر در وهله اول ؟

من اعتیاد به خط شروع در شهری دانشگاه دنور زمانی که من کارشناسی. آن را در آغاز باربارا حال چاپ 1 دوره و توسط آمار اواخر و بزرگ E. C. کانینگهام دیرین دانشیار در خط. او یک نوع پدر-شکل برای من و دیگران که selflessly مربی دانش آموزان خود را. از طریق عشق خود را از خط من معرفی شد به بسیاری از سوپر هنرمندان با استعداد در زمینه گرافیک در سراسر ایالات متحده و او کهکشان به من معرفی Ryan O ‘ Malley من مربی در مدرسه گراد در تگزاس A&M دانشگاه کورپس کریستی.

چه پروژه رویایی خود را?

رویای من پروژه است که برای ایجاد یک تعاونی چاپ فضایی/را فشار دهید. در این زمینه هر محل است که اختصاص داده شده به خط که به نام مطبوعات و اغلب دارای یک نام است که متناسب با در این زمینه و یا هوشمندانه است جناس در ارتباط با رسانه است. مطبوعات در MSUD بود باطل سگ را فشار دهید و در مدرسه گراد Ryan O ‘ Malley به نام ما مطبوعات, دادگاه مطبوعات برای عشق خود را از بسکتبال. من دوست دارم به انجام این کار در دانشگاه ها بلکه در کل برای کسانی که نمی توانیم آموزش عالی و یا لازم نیست که به عنوان یک گزینه.

Javier Flores, “Blood Thirsty,” 2017, installation, reductive woodcuts on panel.گسترش

خاویر Flores “خون تشنه” سال 2017, نصب و راه اندازی تقلیل woodcuts در پنل.

خاویر فلرس

دنور (یا کلرادو) عشق آن را و یا ترک آن ؟ چه نگه می دارد شما در اینجا — و یا باعث می شود شما می خواهید به ترک ؟

من عاشق دنور, من عاشق کلرادو—من از نسل اول شهروند آمریکا متولد و بزرگ شده در کلرادو و آنچه را نگه می دارد من در اینجا این است که خانواده و دوستان و حمایت از آنها.

من به شدت نگران هجوم منفی و فساد را تحت تاثیر قرار است که تغییر چشم انداز از دولت و مترو منطقه بدتر بزرگترین مقصر بودن gentrification در قالب اجاره-درآوردن توسط سیاستمداران حریص و پیمانکاران است.

در حال حاضر من تقاضا در سراسر کشور به صورت تمام وقت شاغل ردیابی موقعیت در آموزش عالی (رویا!), بنابراین من باید صبر کنید و ببینید که اگر این فرصت را به من طول می کشد در جای دیگر و یا باعث می شود جایی برای من در اینجا. کلرادو همیشه خانه و جایی که روح من را جذب به طوری که من همیشه باید منافع مقرره در این سرزمین زیبا.

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

این است که بسیار دشوار انتخاب و بحی حتی با خودم اما به عنوان یک نفوذ و مربی من می گویند کارلوس Frésquez که من اسمش هنر پدر. او به من داده است فرصت های متعدد و پشتیبانی. من سپاسگزار برای خود اعتقاد و پشتیبانی.

Javier Flores, “Ocelotl Mexica,” 2019, watercolor.گسترش

خاویر Flores “Ocelotl Mexica,” 2019 آبرنگ.

خاویر فلرس

آنچه را در دستور کار خود در سال آینده ؟

دستور کار من در این سال است مشغول, من ادامه خواهد داد به درخواست به صورت تمام وقت شاغل ردیابی موقعیت در اینجا و جاهای دیگر و همچنین برای اقامت. مارس توسط Mo’Print یا ماه از خط و من درگیر در هفت نمایشگاه یک نسخه ی نمایشی و دو کارگاه.

در مارس من خواهد بود در یک پنل و شرکت در جنوب گرافیک کنفرانس بین المللی (SGCI) در San Juan, Puerto Rico. من فکر می کنم که بیش از اندازه کافی به فکر می کنم برای لحظه ای اما من نمی خواهم به سفر بیشتر بعد از آن در سال.

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

آن است که همیشه بسیار بی ثبات صحنه هنر, بنابراین من هرگز تصور بگم که متوجه این سال آینده, اما کسانی که باید متوجه شماره یک من دوست و رفیق Josiah لی لوپز. من فکر می کنم او یکی از underrated ترین هنرمندان در منطقه مترو. همچنین پاییز توماس شگفت انگیز مجسمه ساز و هنرمند.

سه هنرمندانی که به خارج از این جهان با استعداد است و به خوبی شناخته شده (اما همیشه می تواند با استفاده از یکی دیگر از فریاد خود را به دلیل کالیبر شخصیت) شامل ژوزف مارتینز فوق العاده با استعداد نقاش و هنرمند و جیمی ملینا که در حال حاضر به خوبی شناخته شده اما هنوز به ذکر دوباره و دوباره. او نقاشی های دیواری, مجسمه سازی و هنر بزرگ است. و Delton Demarest یک تصویرگر و muralist و حتی یک فرد بهتر است. من می گویم که همه این افراد در حال مسخره با استعداد فروتن و بزرگ انسان است.

کار با Flores, Javier گنجانده شده است در زیر Mo’Print 2020 نمایشگاه: کاغذ بازی, دسترسی به گالریاز طریق مارس 20; Estampas ایالت کورینتس y Comunes, Chicano علوم انسانی و هنر Council; فرآیند: CVA, خط, استودیو و نمایشگاه, مرکز هنرهای تجسمی; استقبال از حیات وحش: چاپ کنفرانسدانشگاه کلرادو دوشنبه و سهشنبه, مارس 27 و 28, 45 دلار به 60 دلار و 528.0 منطقه ای Juried نمایشگاه چاپ و مهر: چاپ مربیان کلرادو, Arvada, مرکز علوم و هنر (از طریق مارس 29.

Flores, Javier را روی صفحه نمایش چاپ تظاهرات از 2 تا 4 بعد از ظهر در اروادا مرکز چاپ جنون روز 21 مارس است. فلورس نیز منجر به یک کارگاه چه تسکین: چاپ لینو با خاویر Flores در 14 مارس از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر در مرکز هنر های بصری (15$تا 25 ثبت نام آنلاین) و همچنین به عنوان یک چاپ رایگان و بازی مشمع کف اتاق چاپ کارگاه با استفاده از 3-D-چاپ مینی مطبوعات در 20 مارس از 6 تا 8 بعد از ظهر در دسترسی به گالری.

نگه دارید تا با Flores, Javier و کار خود را در وب سایت خود در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de