جامعه اجرا می شود عمیق در شفق قطبی را 5280 هنرمند Co-op یک گروه تئاتر رهبری کنیا Fashaw با شرکت همکاران آدرین مارتین-Fullwood و استفانی, Hancock, سه رنگ با چند استعداد و مهارت است. Fashaw اصل آمد درون جامعه که به عنوان چوب ماهون یک اسلم Nuba کلمه صحبت هنرمند; در حال حاضر Fashaw می نویسد: اعمال هدایت و تولید برای 5280, جایی که او یکی از چهار زن سیاه co-کارگردانی 1 شب 6 نقشیک زمان تولید از شش به صورت جداگانه بازیگران آثار کوتاه محلی نویسان.

پیدا کردن منابع مالی و پشتیبانی است که همیشه یک نبرد دشوار برای یک شرکت مستقل اما Fashaw و همکاران و هنرمندان همکار متعهد و مشغول تلاش برای تعامل با مردم را در ذهن او به عنوان نشان می دهد در پاسخ به کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه.

Colorado Creatives: Kenya Fashaw

حسن نیت ارائه میدهد از کنیا Fashaw

Westword: چه چیزی (یا کسی) است که خود الهه شعر و موسیقی خلاق?

کنیا Fashaw: برخی از من muses هستند تجربیات من رفتن را از طریق مبارزات زیبا از زندگی است. اما مهم ترین الهه شعر و موسیقی من است, زیبا, شوهر, ژن Fashaw. او به من اجازه می دهد تا انتخاب کنید مغز خود را و یا ارائه می دهد دیدگاه های مختلف در همه پروژهها و خلاقیت. او پس از روشنگری و هوشمند است که من اعتماد نظر خود را برای من به خوبی کار می کنند.

که سه نفر زنده یا مرده می خواهم شما را دعوت به حزب بعدی شما و چرا ؟

برای اولین بار من را دعوت عمه من دبی که سال گذشته در گذشت. او همیشه زندگی خانواده ما تجمعات و احزاب است. من از دست او بسیار, و من فقط می خواهم به ترک در جوک برای آخرین بار.

دوم من را دعوت Nipsey Hussle. او می تواند سرگرم این حزب با جریان او در حالی که آموزش جامعه در مورد چگونه برای ایجاد ثروت است.

سوم را به میشل اوباما ، من تحسین این زن به او قدرت و هوش. آن شگفت انگیز خواهد بود به صحبت با او در مورد اینکه او چگونه به دست آمده موفقیت به عنوان یک زن در امریکا است.

Colorado Creatives: Kenya Fashaw

حسن نیت ارائه میدهد از کنیا Fashaw

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه در این زمینه خود را — و بدترین ؟

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه است که هر کس مایل به کمک به یکدیگر با منابع و نیازهای خود را. من تجربه کرده ام بسیاری از مردم در جامعه ما ارائه یک دست و یا یک کمک مالی به منظور حفظ هنرهای جریان در طول.

بدترین چیزی که در مورد محلی خلاق جامعه است, من احساس می کنم که ما نیاز به انجام یک کار خیلی بهتر با شبکه و همکاری با دیگر سالن های تئاتر و هنر شدند. بسیاری از شرکت ها به کار میان خود و انجام چیزی که خود را, و من معتقدم که اگر ما به همکاری بیشتر ما خواهد بود قادر به ساخت یک بزرگتر جامعه شبکه ای.

چه پروژه رویایی خود را?

رویای من پروژه این است که قادر به کار با نویسنده و بازیگر و تهیه کننده عیسی Rae. او روند یک داستان شگفت انگیز است. من افتخار خواهد بود به کار با او. ما می تواند کار بر روی تبدیل یکی از نمایشنامه به یک فیلم یا سریال.

دنور (یا کلرادو) عشق آن را و یا ترک آن ؟ چه نگه می دارد شما در اینجا — و یا باعث می شود شما می خواهید به ترک ؟

من می خواهم بگویم هر دو. من عاشق کلرادو به دلیل آن است که من خانه مادری. من متولد و بزرگ شده اینجا. خانواده من است اینجا, و من ساخته شده است یک رابطه دوستانه با یک بسیاری از مردم است.

من ترک کلرادو از آنجا که آن را تبدیل به گران قیمت و پرجمعیت. در حال بومی و دیدن تکامل از دولت است جالب و خسته کننده در همان زمان. من دوست دارم که کلرادو در حال رشد است اما آن را می سازد آن را بسیار سخت تر برای بومیان به دلیل تمام افراد جدید در حال حرکت در اینجا.

Colorado Creatives: Kenya Fashaw

حسن نیت ارائه میدهد از کنیا Fashaw

چه یک چیز دنور (یا کلرادو) می توانید انجام دهید برای کمک به هنر است ؟

ایجاد بودجه های بیشتر و امکان دسترسی بهتر به دریافت کمک های مالی به طوری که هنر می تواند همچنان پر رونق است. سرمایه گذاری در ساختمان های شهر برای انجام و ایجاد هنر در بزرگ خواهد بود و همچنین.

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

من در واقع دو: آدرین مارتین-Fullwood و استفانی, Hancock, که همچنین شرکای کسب و کار من. سند چشم انداز خود را در حال بطرز شگفت انگیزی در هماهنگی با هنر. من احترام استعداد است که آنها را به شرکت ما را 5280 هنرمند Co-op.

آنچه را در دستور کار خود در سال آینده ؟

من برنامه ریزی برای ادامه نوشتن اسکریپت ها و داستان های سیاه و سفید جامعه سزاوار است. نوشتن و تئاتر نقش بزرگی در پیامی که می خواهید به ارسال به جامعه است. و در حال حاضر من آن را به عنوان هدف و سرنوشت.

Kenya Fashaw as Lady Green in For Colored Girls Who Have Considered Suicide When The Rainbow is Enuff.

کنیا Fashaw به عنوان بانوی سبز برای رنگی دختران که باید در نظر گرفته انتحاری هنگامی که رنگین کمان است Enuff.

عکس های اعتباری: Brian Miller

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

بسیاری وجود دارد که من احساس می کنم باید متوجه شده. اما مهم ترین کوچکتر و تئاتر و موسیقی و هنر شرکت. وجود دارد بسیاری از شرکت های کوچک انجام کار های شگفت انگیز اما نه به رسمیت شناخته شدن به دلیل کمبود بودجه. یکی از مورد علاقه های من است, Kandice پورتر با کسب و کار اتصال به ضرب و شتم که در آن او می دهد درس های موسیقی برای نوزادان است. او در راه خود را به ایجاد یک حق رای دادن غذا موسیقی نیاز به همه نوع از نوزادان و او شگفت انگیز است!

5280 هنرمند Co-op را 1 شب 6 نقش همچنان در روزهای جمعه شنبه و یکشنبه از طریق 8 مارس در 1400 دالاس در خیابان شفق قطبی. پیدا کردن سانس اکران و بلیط $25, آنلاین; پذیرش 26 دلار در درب.

اطلاعات بیشتر در مورد Fashaw و 5280 هنرمند Co-op آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im