یک هنرمند و معلم که سفر هر دو در طول تاریخ و در سراسر جهان فیزیکی ملیسا Furness کانال های نقاشان بزرگ از قرن های گذشته در معاصر کار اجرا با کمی طنز. گاهی اوقات او ماهرانه بوم متناسب با هم در مجسمه پشته و تاسیسات گاهی اوقات آنها مش در همکاری با هنرمندان دیگر نشان می دهد تمایل به ادامه یادگیری فراتر از کلاسیک محدودیت های مستطیل شکل تصویر بر روی دیوار.

Furness قرار می دهد با هم قطعه هنری او طرز عمل او به عنوان پاسخ کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه.

Installation view of Melissa Furness's Oddments at K Contemporary.

نصب و راه اندازی نمایش ملیسا Furness را Oddments در K معاصر است.

وس اهل مجارستان

Westword: چه چیزی (یا کسی) است که خود الهه شعر و موسیقی خلاق?

ملیسا Furness: من الهه شعر و موسیقی خلاق است و قطعا سفر — حس ساخت خودم احساس می کنم مثل یک خارجی بیشتر به طور خاص. بسیاری از زمان من در حال حاضر احساس می کنم کمی شبیه یک غریبه درون خودم. این همیشه لذت بخش ترین احساس و بنابراین من این حس عجیب و غریب و فشار آن را کمی بیشتر با کار من در به دنبال فرصت هایی را برای زندگی در یک محل که در آن من به وضوح تعلق ندارد و ببینید چه چیزی می آید که.

که سه نفر زنده یا مرده می خواهم شما را دعوت به حزب بعدی شما و چرا ؟

فریدا کالو برای یکی. من علاقه مند هستم در روایت او از موفقیت و مبارزه چگونه او واقعا در زمان زندگی تراژدی و به آنها اجازه داد به سوخت و احساسات او. Artimesia Gentileschi دیگری خواهد بود. البته او یک نقاش نیز با شور و شوق. من خیلی دوست دارم به شنیدن صدای او و رعایت او روند. ياسمينا رضا یکی از مورد علاقه من نویسان.

Melissa Furness, “Early Bird Catches the Worm,” 2019, oil on stretched canvas.

ملیسا Furness, “Early Bird جلب کرم” 2019 روغن روی بوم کشیده.

وس اهل مجارستان

چه شما انتخاب کنید تا یک قلم مو در وهله اول ؟

من همیشه ساخت چیزهای آنجایی که من می توانید به یاد داشته باشید. من تا به حال یک مشکل به خصوص در طول زمان من قبل از نوجوانان/اوایل سال های نوجوانی و بنابراین من با استفاده از هنر به من از طریق. این هم لینک برای من علاقه به Caravaggisti به عنوان Medusa کاملا محبوب در روایت از آن زمان این بود که من نام مستعار داده شده توسط قلدر در مدرسه. بنابراین در حال حاضر من خودم با استفاده از او و این ایده از سنگ به عنوان چیزی رسا در کار من.

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه در این زمینه خود را — و بدترین ؟

بهترین چیزی که در مورد کار به عنوان یک هنرمند در اینجا در دنور است که وجود دارد قطعا پر رونق و حمایت هنر جامعه است که با این نسخهها کار در چند سطح به هم پیوسته است که از طریق آن یکی می توانید روابط پایدار. من با دیدن این طریق تجربیات خودم بلکه از طریق کسانی که از دانش آموزان من در حال ظهور از دانشگاه دنور کلرادو. و خارج از آن روشن است که اگر یک هنرمند باعث می شود کار خوب چیزی می تواند از آن آمده بدون توجه به اینکه آیا فرد رسمی آموزش هنر یا نه.

سخت تر از چیزی است که شاید gentrification و تجاری است که من دیدن رخ داده در سال های اخیر است که مجبور هنرمندان به مکان را تغییر بده. این همچنین ایجاد مانع برای کسانی که مایل به حل و فصل در اینجا مناسب با ثبات در مسکن و فضاهای استودیو — خودم گنجانده شده است. یکی درآمد فقط آن را قطع نمی کند و آن را کمی غمگین.

Furness learning the secrets of stacked rock formations.

Furness یادگیری اسرار انباشته صخره.

حسن نیت ارائه میدهد از ملیسا Furness

چگونه در مورد جهان?

دنیای هنر تبدیل کرده در راه عمده از آنجایی که من کار را از طریق آموزش و پرورش است. من به یاد داشته باشید تمام این صحبت ها در مدرسه گراد در مورد چگونه ما را مجبور به رفتن به شهر نیویورک به آن اتفاق می افتد. که واضح است که دیگر مورد. ما قادر به دانستن و رشد از تجارب بین المللی هنر جامعه در راه است که فقط نیست ممکن است در گذشته است. قطعا این است که همه با توجه به اینترنت گسترده تر ارتباطی و توانایی برای به دست آوردن یک کار وجود دارد.

مشکل از جنبه رشد کنترل دولت بر این تعاملات جهانی آنلاین و با برخی محدودیت های مسافرتی و همچنین مسائل مربوط به مهاجرت. من شده اند کاملا آگاه است که دولت بخواهد به حال خود را به جهان خارج از طریق آن عمده فرهنگی و مجموعه در مقابل آن چگونه رفتار آن مردم محلی با فقیر و خدمات اجتماعی و محدودیت در رفتار خود الگوهای کار و زندگی. این چیزی است که من کاملا از نزدیک وقتی که من سفر و الهام گرفته از یک سری از آثار من ساخته شده مربوط به سطل زباله.

دنور (یا کلرادو) عشق آن را و یا ترک آن ؟ چه نگه می دارد شما در اینجا — و یا باعث می شود شما می خواهید به ترک ؟

من از شهر های کوچک, آیووا, بنابراین دنور بسیار بزرگ برای من است. آن را به یک شهر بزرگ است که همچنین چیزی از یک شهر کوچک احساس می کنید. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نگه داشتن من در اینجا: دختر من و شادی خود را با یک گروه از دوستان; با بهره گیری از کار من در مس دنور و آنچه که من در کمک به مشاغل دیگر هنرمندان در حال ظهور; کار با K هنر معاصر, یک گالری است که در مورد هیجان زده و حمایت از کار که من تولید و درگیر بودن در هنرمند جوامع که به ایجاد یک تفاوت — از جمله صورتی پیشرفت بود که آغاز شده توسط آنا کی و Artnauts جمعی به ریاست جورج ریورا. و هستند کسانی که در کوه — من متولد flatlands.

Melissa Furness, exhibition view.

ملیسا Furness, نمایشگاه, مشاهده.

وس اهل مجارستان

چه پروژه رویایی خود را?

من خیلی خوش شانس را به شرکت در برخی از پروژه های فوق العاده در حال حاضر, بنابراین من سعی کنید به فشار از شانس من! این فرصت را به اقامت در شهر مکزیک به مدت ده هفته برای 2015 دوسالانه از آمریکا بود و این فرصت را به شرکت در کوچی Muziris دوسالانه در سال 2016 فقط پس از آن. من خیلی دوست دارم برای انجام کاری در خارج از کشور دوباره به عنوان من پیدا کنید که پاداش پروژه برای من کسانی هستند که کشف از طریق تبدیل شدن خودم به یک “ماهی از آب است.” پیدا کنم که وجود دارد این است که کشف بزرگ در یکی ناراحت کننده در راه خاص. من همچنین تشویق این دانش آموزان من فشار آنها را به خلاق کشف با در نظر گرفتن آنها در شرایطی که فشار آنها خارج از منطقه راحتی خود را.

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

وجود دارد بنابراین بسیاری از هنرمندان مشغول به کار در کلرادو که من می دانم و کاملا شگفت انگیز است! شاید من می گویند مارگارت نویمان. من به احترام او تاریخچه اینجا و احشایی کار است که او تولید و همچنین به عنوان توانایی خود را به آن را دوست دارم بگویم. او همچنین جذب می کند به صحبت کردن و ترس به آنچه او بدان معنی است.

Furness contemplates a manmade stone dolmen.

Furness اندیشد ساخته دست انسان سنگ dolmen.

حسن نیت ارائه میدهد از ملیسا Furness

آنچه را در دستور کار خود در سال آینده ؟

من در حال حاضر مشغول کار بر روی یک مشترک جدید قطعه با هنرمند Rian Kerrane که من هیجان زده در مورد و که خواهد شد نشان داده شده در اروادا مرکز در تابستان امسال از طریق صورتی پیشرفت. در سال آینده من را نیز نشان می شود یک قطعه در سکته مغزی (CVA) با Artnauts و در همان زمان تولید خواهد شد یکی دیگر از تجربی کار مشترک با هنرمند سوزان میچل در سراسر خیابان. آن را به دنبال مانند یک سال از همکاری و آزمایش برای من مطمئن شوید که به هدایت من به برخی از هیجان انگیز جدید جهت. من علاوه بر گردآوری و هماهنگی مشترک همهجانبه کار در مرحله بعدی گالری با دانش آموزان من. همه از این خواهد بود که با مخلوط اخیر من در سفر به فلورانس, که الهام گرفته از برخی از ایده های جدید است. خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد!

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

نکته خوب این است که بسیاری از مردم را متوجه شده — یکی دیگر از چیز خوب در مورد دنور. من می خواهم بگویم که من را ترک خواهد کرد تا نامگذاری نام به کسی غیر از خودم. هدف من این است که همیشه به بلند کردن هنرمندان است که من به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به من جلب دوستی با, به طوری که یک اعتماد به نفس و قدرت خلاق در درون آنها رشد می کند. نتیجه چیزی است که به ناچار متوجه می شود.

ببینید کار توسط ملیسا Furness و دیگر اعضای دانشگاه دنور دانشكده هنر در من نمی تقلا کردن قلب من به من از طریق پنج شنبه, مارس 19 در امانوئل, گالری 1205 خیابان دهم پلازا در Auraria پردیس.

یک کار مشترک بین Furness و مجسمه ساز Rian Kerrane خواهد شد در این نمایشگاه صورتی پیشرفت: همکاری هایباز در پنجشنبه 4 ژوئن و در حال اجرا از طریق اوت 23 در اروادا مرکز هنر و علوم انسانی, 6901 Wadsworth بلوار Arvada. بیشتر بدانید آنلاین در pinkprogression.wordpress.com.

نگه دارید تا با ملیسا Furness و کار خود را در وب سایت خود را و سفر آنلاین مجله. Furness توسط K معاصر در دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de