کلرادو خلاقیت: Michael Brohman

مایکل Brohman با استفاده از مجسمه برنز به فرانک مفهومی تاسیسات حاوی نگران کننده تصاویر و تم ها از نابرابری و عدالت اجتماعی است. دیرین و در حال حاضر عضو سابق دزدان دریایی: هنر معاصر co-op Brohman به یاد ماندنی را نشان می دهد که در آن فضا باید دو بار نام برده شده است در Westword‘s بهترین دنور مسائل 2013 و 2015. او پیوسته می آموزد مجسمه سازی در دانشگاه کلرادو دنور در حالی که بالا بردن یک دختر و کار خود را.

Brohman که در مورد مذاکرات کار چه حرکت او و الهام بخش او و جای خود را در فضای دنور جامعه هنری به عنوان او تکل کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه.

Installation shot of Michael Brohman with “Borders” at the Emmanuel Gallery, 2020.گسترش

نصب و راه اندازی شات از مایکل Brohman با “مرز” در امانوئل, گالری 2020.

حسن نیت ارائه میدهد از امانوئل گالری

Westword: چه چیزی (یا کسی) است که خود الهه شعر و موسیقی خلاق?

مایکل Brohman: من سعی می کنم برای پیدا کردن الهام بخش و درس از تقریبا همه چیز برخورد می کنم, اما وجود دارد برخی از همیشه در حال حاضر تحت تاثیر قرار است که به طور معمول من مستقیم.

من مطرح شد در یک مزرعه کوچک در روستایی ایندیانا تا زمانی که من سیزده سال است. من دائما خودم را به رفتن به آن محل شکل گیری به عنوان یک منبع برای من هنر است. چشم انداز تنهایی, آرام پیشرفت چرخه و تحولات خود را همه عامل به کار من به عنوان مواد طبیعی است که من مواجه می شوند در مزرعه. من را جهش بزرگ به عنوان یک هنرمند در هر زمانی که من بازگشت به روستا برای مدت طولانی از زمان, که در آن من خودم بدون استودیو و یا فروشگاه تجهیزات. من احساس رایگان و باز زمانی که من خارج از شهر است. من وسوسه می گویند آن است که خروج از منطقه راحتی من است که من آزاد, اما من فکر می کنم آن را مناسب تر است به می گویند که آن را در حال بازگشت به منطقه راحتی من است که من آزاد.

من شش سال دختر قدیمی, کریکت, است دیگر منبع الهام بخش. من دوست دارم تجربه خود را در جهان و به اشتراک گذاری من با او, و آن است که واقعا فقط یک کل بسیاری از سرگرم کننده حلق آویز کردن با هم. او به ارمغان می آورد یک عمر به من هنری است که من اغلب احساس وجود نداشت در گذشته است. به طور مداوم از او می پرسد من به داستان را تشکیل می دهند که اغلب طاقت فرسا اما آثار تخیل من در راه های غیر معمول. داشتن یک کودک به ارمغان می آورد تمرکز بر زمان — هر دو گذشت زمان و با موضوع مدیریت زمان است. زمان طعنه من به صورت روزانه. آن را همچنان به عبور بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد و آن را به من می دهد تنها 24 ساعت هر روز. من را بیشتر از هر لحظه و من در حال حاضر تمرکز بر روی کیفیت کار بیش از کمیت است. من دیگر احساس عجله برای تکمیل کار هستم و به اندازه کافی امن با استودیو تمرین به احساس به عنوان اگر من همیشه باید برای ایجاد بهترین چیز بعدی. من اجازه می دهد تا آثار من در آن زمان آنها نیاز به تبدیل شدن به کامل است.

یکی دیگر از چیزی است که راهنماهای کار من است امتیاز و چگونه است که کلمه و همه از حقوق است که با این شکل من و زندگی من مشاهده کنید. قوی آن است که تحقق است که من را تحت تاثیر قرار هنرمندانه عمل و تصمیم گیری است که راهنمای آنچه در موضوع من را. من احساس می کنم یک حس مسئولیت روایت است که موجود در کار است که من را به جهان است.

Michael Brohman, “Two Americas.” heat-branded white cowhide and heat-branded black cowhide on panel, 2019گسترش

مایکل Brohman “دو آمریکا.” گرما-مارک یا پوست گاو سفید و گرما-مارک یا پوست گاو سیاه در پنل 2019

مایکل Brohman

که سه نفر زنده یا مرده می خواهم شما را دعوت به حزب بعدی شما و چرا ؟

تنها یک نفر است. مادر من. او به تازگی درگذشت و از دست دادن است که هنوز بسیار خام است. همه من می خواهم این است که یک روز با خودم. هیچ مهمانان دیگر. فقط دو نفر از ما. هنگامی که شما بخشی از یک خانواده بزرگ روابط همیشه در هم تنیده. من همیشه به حال برای به اشتراک گذاشتن با دیگران دارد اما در لحظات زمانی که آن را فقط ما. او در حمایت از من و هنر من در هر راه ممکن است از اولین دوران کودکی تمام راه را تا به حال. آخرین گفتگو با او شد و مدت کوتاهی قبل از او درگذشت و او به من در حالی که من در استودیو مشغول کار بر روی یک مزاحم به خصوص مجسمه سازی. او همیشه دوست دارم کار من به خصوص از اوایل کار می کند اما او همیشه مرا تشویق و قدردانی از تلاش های من. او به سادگی می گویند “من می خواهم برخی از کار خود را بهتر از دیگران” و ترک آن را در آن. او همیشه حاضر بود برای من. او قوی بود بیمار و کاملا خصوصی است. من فکر می کنم من به ارث برده که حس حفظ حریم خصوصی از او و سعی کنید برای پیدا کردن یک تعادل عمومی/خصوصی در زندگی من است.

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه در این زمینه خود را — و بدترین ؟

وجود دارد بسیاری از فرصت های هیجان انگیز است که اتفاق می افتد در دنور در حال حاضر, اما من فکر می کنم که برگردم به چیزی که ما همیشه به حال: co-operative گالری های هنری. من به اندازه کافی خوش شانس به حال نمایندگی تجاری, گالری, وقتی من اولین بار شروع کردن به عنوان یک هنرمند ندارد اما تا زمانی که من عضو یک تعاونی گالری هنری است که من ساخته شده پیشرفت قابل توجهی به عنوان یک هنرمند. دزدان دریایی: هنر معاصر همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من برای فرصت در اختیار من و دیگران بی شماری است. Co-ops هستند چه هر هنرمند می سازد آنها را به طوری که آنها واقعا به شما آموزش چگونه به معاون کشیش بخش و نصب یک نمایشگاه.

من استفاده می شود به عشق من نصب را نشان می دهد در دزدان دریایی و پس از آن ایستاده و در نظر گرفتن آن همه در با یک حس موفقیت. من خوشبین هستم که این تعاونی گالری را پیدا کردن راه های خلاق برای زنده ماندن در حال حاضر بازار املاک و مستغلات. برخی از بالاترین کیفیت آثار نشان داده شده در co-ops و آنها را به هنرمندان بسیار مورد نیاز شروع به حرفه خود در یک جامعه هنری که در زمان ممکن است انحصاری.

به عنوان بدترین, من فکر می کنم که همیشه وجود دارد خوب و بد در هر زمینه و بد را تغییر دهید و جایگزین چیزی متفاوت است. من لازم نیست که هر چیزی بد به نقطه. آن است که بیشتر از حیوان خانگی غرض مرتب کردن بر اساس مشاهده است. پیدا کنم که مقدار زیادی از کار که اغلب می شود نشان داده شده در گالری که تجربی است و هنوز به طور کامل توسعه یافته اما به عنوان اگر آن تکمیل شد. آزمایش اغلب به نظر می رسد متوقف میدوی در توسعه آن و من اغلب احساس می کنم که اگر من به دنبال در یک فرآیند مواد یک روند تفکر و یا چیزی است که نیاز به رفتن بیشتر است. من فکر می کنم که این آثار تجربی هستند یک بخش حیاتی از یک هنرمند رشد شخصی و من عاشق دیدن کار تجربی است که از طریق انجام به تکمیل آن, اما من مطمئن هستم که همه چیز یک هنرمند باید یا سزاوار به عنوان هنر و پس از آن نشان داده شده است. برخی از چیزهایی که نیاز بود دور انداخته بازیافت شده و یا دوباره.

Michael Brohman, “Do White People Have a Separate Heaven?” Human skulls (sourced from Germany and India), black cowhide, white cowhide and steel on wood panel, 2018.

مایکل Brohman “آیا مردم سفید را جداگانه بهشت؟” جمجمه انسان (منابع از آلمان و هند) یا پوست گاو سیاه و سفید چرم یا پوست گاو و جراحی روی چوب پنل 2018.

مایکل Brohman

چه پروژه رویایی خود را?

من همیشه از بودن یک هنرمند از اولین بار من می توانید به یاد داشته باشید پس به یک معنا من فکر می کنم که من در حال حاضر زندگی می کنند رویای من. گذشته از 24 سال به من آموخته مجسمه سازی در دانشگاه کلرادو دنور که من اجازه می دهد تا همچنان در یک خلاق و همیشه در حال تغییر محیط زیست است. من تا به حال این فرصت را چند سال پیش برای خرید یک فضای استودیو است که نادر در دنور. همه که فوق العاده است. چه بخشی از رویای من است همه از غیر هنر-جنبه های ساخت که به بازی آمد با هنرمند بودن و زندگی کردن. تمام کار من این است که خود تامین می شود, بنابراین من باید برای ایجاد بودجه و برنامه را چگونه قادر به پرداخت هزینه من مواد. رویای من پروژه این است که برای پیدا کردن فوق العاده خانه برای همه کار می کند که من آن را در ذخیره سازی. من تمایل به نشان می دهد ذخیره و سپس حرکت بر روی پروژه بعدی در آن منظور. خیلی از کار هایی که من تولید است بزرگ و سنگین و استودیو من یک کپسول زمان از من هنری تاریخ است. من دوست دارم که یک دستیار به نگاهی هم به بازار من و کار من بسیار بهتر از ظرفیت من خودم.

دنور (یا کلرادو) عشق آن را و یا ترک آن ؟ چه نگه می دارد شما در اینجا — و یا باعث می شود شما می خواهید به ترک ؟

احتمالا سخت ترین سوال به جواب است و مشترک بحث و گفتگو در خانواده ما. من صادقانه باید بگویم که من آن را دوست دارم و در همان زمان می خواهید برای فرار از آن و نه نگاه. من فکر می کنم که این فقط می تواند یک بار در زندگی من جایی که من هستم و ارزیابی گزینه ها و تصمیم گیری برای نیمه دوم زندگی من و بدانند که دقیقا من مناسب است. پس از میانسالی بحران از انواع. دنور می دهد مقدار زیادی از فرصت ها اما در همان زمان این خواسته زیادی در بازگشت. من مطمئن هستم که اگر من در یک رابطه همزیستی با دنور — و یا یک رابطه انگلی. آن است که روزانه teeter رفتن از تصمیم گیری تعادل مثبت و منفی. من یک دختر جوان و توجه اولیه در همه آینده من تصمیم گیری است.

Gallery shot of Michael Brohman’s exhibition at the Firehouse Art Center in Longmont, 2018.گسترش

گالری شات از مایکل Brohman این نمایشگاه در ایستگاه اتش نشانی مرکز هنر در Longmont, 2018.

مایکل Brohman

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

من احترام فوق العاده ای برای هر فردی که در تلاش است و فدا کردن به هنر است. از آن آسان است برای ایجاد هنر هنگامی که شما در حال دریافت اعتبار و به رسمیت شناختن تلاش های خود را. آن است که قابل ستایش زمانی که شما همچنان به هنر خود را هنگامی که شما لازم نیست که احساسی یا حمایت مالی در چشم انداز خود را. این افراد که پیدا کردن راه هایی برای حفظ خود را هنر قهرمانان من هستند.

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

هستند افرادی که با شیوه های هنر و اخلاق کار من احترام بگذارند. من شده اند با آگاهی از آنها برای مدتی و من به دنبال کار خود را نزدیک. این اولین بار است که Sharifa مور. او یک عکاس و مجسمه ساز است و رئیس متصدی هنر و آموزش و پرورش در مرکز هنر همیشه سبز.

دوم این است که Scottie بورگس. او یک مجسمه ساز و هنرمند دیجیتال و عضو دزدان دریایی هنر معاصر است. او بسیار خیره کننده مجسمه با مواد ساده. او به تازگی یک نمایشگاه در دزدان دریایی هنر معاصر است و قوی ترین کار من را دیده اند نشان داده شده است در زمان بسیار طولانی.

Michael Brohman, “Power” and “Hanging Black Column” at Pirate Contemporary Art, 2015.گسترش

مایکل Brohman, “قدرت” و “سیاه و سفید ستون” در دزدان دریایی, معاصر, هنر, 2015.

مایکل Brohman

آنچه را در دستور کار خود در سال آینده ؟

من باید یک نمایشگاه انفرادی در دانشگاه جنوب می سی سی پی در اوایل 2021. من به شما نشان می دهد برخی از من بیشتر به چالش کشیدن قطعات در هر دو مقیاس و موضوع و من به عنوان یک هنرمند مهمان در دانشگاه. من همچنین در حال حاضر در حال توسعه یک آنلاین طراحی سه بعدی کلاس برای دانشگاه کلرادو دنور که من تدریس در ترم پاییز در علاوه بر این به طور منظم من استودیو کلاس.

در رشد شخصی مقابل من قصد دارم به سر رسیده بازگشت به کار در رس. من مطالعه سرامیک برای سال های بسیاری تحت ریچارد DeVore بود که بزرگترین نفوذ هنری در من و من پا به دور از آن در اوایل زندگی حرفه ای من برای آنچه که من فکر کردم می تواند یک زمان کوتاه اما آن را به پایان رسید تا بیش از دو دهه است. ریچارد یک بار به من گفت که من همیشه می تواند بازگشت به سرامیک وقتی که من آماده بود و من در حال حاضر در نهایت آماده است. من دیگر هنر های مرتبط با هدف این است که به یاد بگیرند که چگونه به دوختن. دختر من یک ماشین دوخت و من می خواهم به یاد بگیرند که در کنار او. این چیزی است که من همیشه می خواستم برای انجام اما هرگز زمان گرفته شده برای یادگیری است. من می خواهم به کوک همه چیز با هم.

اطلاعات بیشتر در مورد مایکل Brohman آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im