کلرادو مجازات اعدام را لغو کرد, مردان اعدام داده زندگی

پس از چند دهه کار وکالت توسط اطناب کلرادو در نهایت لغو آن اام.

“برای بیش از بیست سال قربانیان و اعضای خانواده exonerees اصلاحات افسران دفاع وکیل مدافع و دادستان و ایمان و رهبران و Coloradans در سراسر کشور کار کرده اند و بی وقفه می گویند: آیا کشتن به نام من. امروز فرماندار نشان داد او گوش دادن. در جامعه ای که مشتاق به اخلاقی و فقط وجود دارد هیچ جایی برای مجازات اعدام. کلرادو است که در سمت راست از تاریخ می گوید:” هلن Griffiths که نظارت آیتالله سیستانی در کلرادو لابی علیه مجازات اعدام.

امروز, مارس 23 فرماندار Jared پلیس امضا لایحه لغو مجازات اعدام در ساخت کلرادو 22nd, دولت به انجام این کار و همچنین تبدیل این جملات از سه مرد محکوم به اعدام در کلرادو.

“Commutations به طور معمول اعطا شده به منعکس کننده شواهد فوق العاده تغییر در این مجرم. است که چرا من رفت و آمد این جملات به زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط. بلکه commutations از این نفرت و گناه افراد سازگار با لغو مجازات اعدام در ایالت کلرادو و سازگار با این شناخت است که مجازات اعدام را نمی توان و هرگز شده است اداره فضاي در ایالت کلرادو” پلیس در بیانیه ای گفت.

یکی از مردان اعدام ناتان تنسی در حال حاضر قفل شده است برای Chuck E. Cheese تیراندازی در شفق قطبی در سال 1993 هنگامی که او را کشته و چهار نفر است. و آقا ماریو اونز و رابرت ری دو نفر دیگر در حال حاضر گرفتن اعدام صادر شد حکم اعدام برای قتل جواد مارشال, زمینه, پسر سناتور Rhonda زمینه و نامزدش, ویویان ولف در سال 2005.

لغو مجازات اعدام شده است به یک موضوع داغ در کلرادو مقننه برای سال. در این جلسه پیشنهاد شد ششمین لغو لایحه از سال 2007.

سال گذشته در زمینه یک دموکرات از شفق قطبی موفق شد در جلوگیری از لغو پیشنهاد از حرکت از طریق قوه مقننه. زمینه های استدلال کرد که مقدمه ای از این لایحه عجله شد و که او و دیگر اعضای خانواده قربانیان تا به حال نشده است اطلاع در مورد لغو تلاش به زودی به اندازه کافی. با استناد به زمینه انتقاد چند سناتور دموکرات ماند در حصار در مورد این لایحه و آن را شکست خورده را به عنوان یک نتیجه.

در این سال بیشتر از جمهوری خواهان از جمله یکی بود که یک نخست, حامی, حمایت از لایحه و آن را به تصویب هر دو مجلس قبل از فرود بر فرماندار میز. در ماه های اخیر پلیس شده بود noncommital در مورد رفت و آمد و جملات از سه مرد در انتظار مرگ او را اعلام کرد تخفیف تصمیم او به عنوان امضا لایحه به قانون امروز.

وجود دارد چند مرگ-مجازات یا بالقوه مرگ-پنالتی موارد در دفتر ثبت دعاوی حقوقی در کلرادو در حال حاضر از متهمان به اتهام قبل از لغو لایحه تصویب شد. اما اگر دادستان بخواهد به راه ادامه داد آن خواهد بود دشوار است با توجه به Griffiths.

“این یک چیز به آن را لغو رفتن به جلو, اما برای روشن شدن مرگ می فرستد یک پیام قوی است که دیگر وجود خواهد داشت اعدامها در کلرادو” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de