در حال pit bulls بنابراین به طور بالقوه و منحصر به فرد کشنده است که سزاوار آنها به طور خاص توسط دنور که ممنوع سه نژاد در ارتباط با چنین سگ و تنها چنین سگ ؟ این سوال بيشترین در پیشبرد دنور در جلسه شورای شهر امروز, فوریه 24, زمانی که اکثریت پانل تلاش خواهد کرد به نادیده گرفتن شهردار مایکل Hancock وتو یک پیشنهاد است که به طور موثر به پایان رسید.

دو تکان دهنده دنور حوادث انگیزه فعلی قانون را تصویب: 1986 مرگ سه ساله فرناندو سالازار که کشته شد توسط همسایه پیت بول و mauling در توصیف نویسنده Jared Jacang ماهر را تاریخ قطعی دنور پیت بول, ممنوعیت منتشر شده در سال 2009 آن بیستمین سالگرد. در مه 8, 1989 او بازگو “ویلبر Billingsley رهبری به فروشگاه و انتخاب کنید تا برخی از موارد برای همسر خود. او فقط می خواهم بدست تا آنجا که کوچه پشت خانه اش در دنور سن رافائل محله هنگامی که یک سگ به او حمله کردند. Billingsley 58 ساله کشیش انجیلی به زمین افتاد و سگ شروع به پاره پاهای خود را.” کشیش گاز گرفته بود بیش از هفتاد بار رنج می برد و دو شکسته و خرد راست زانو در حمله پنج سال پیت بول به نام تیت; Billingsley در سال 1992 درگذشت.

در اظهارات بلافاصله پس حق وتو منتشر شده در 5 p. m. روز شنبه, مارس 14 (یک بار به طور سنتی مورد استفاده برای دفن جنجال برانگیز اخبار), Hancock, به یاد می آورد که چه اتفاقی افتاده به سالازار و Billingsley. منابع ساخته شده حس آنجا وجود داشته است و هیچ مشابه حوادث مربوط به گودال گاو پس از ممنوعیت رسمی شد. حامیان وضع موجود این را به عنوان شواهدی وجود دارد که که این قانون کار کرده است حتی اگر Hancock اذعان می کند که تنها 20 درصد از سگ در دنور دارای مجوز هستند و از سوی دیگر 80 درصد شامل مقدار زیادی از گودال گاو.

در واقع کشنده سگ حملات شده اند بسیار نادر در دنور کلرادو و به عنوان یک کل از سال 1989 و حتی در مناطق که در آن گودال گاو قانونی و بسیاری از, اگر نه بیشتر از این فجایع شامل نژادهای دیگر از جمله rottweilers, malamutes یک گرگ هیبرید و یک چوپان آلمانی. اما تعداد واقعی حملات مورد مناقشه است.

یک گروه مدافع که به شدت از اندازه گیری برای نژاد-صدور مجوز محدود از چاله در اصل پیشنهاد شده توسط منطقه 8 کریس هرندون جایگزین دنور BSL (حروف ایستاده برای “breed-قانون خاص”) ایجاد یک جلسه کتاب برای اعضای شورای پر از پژوهش در نظر گرفته شده برای تضعیف دنور منطقی برای قوانین و مقررات. یکی گذشت از منابع 2013, گزارش ملی سگ های شورای پژوهش آمده است: “در 34 سال گذشته وجود داشته است تنها 9 گزش سگ های مربوط به مرگ و میر در کلرادو. تنها یک مرگ و میر رخ داده است در دنور 7 سال پس از ممنوعیت و نسبت به یک سگ نژاد موضوع به ممنوعیت.”

ما با بررسی این آمار و ارقام با کرک بولو مدیر آمار حیاتی برنامه برای کلرادو وزارت بهداشت و محیط های عمومی و او آمد تا با یک کل.

“بر اساس کلرادو مرگ گواهی داده و تایید می کنم ما باید سوابق یازده مرگ و میر اتفاق می افتد در کلرادو از سال 1989 نسبت به گزش سگ و یا اثر خود را اعم از حاد تروما یا عفونت متعاقب آن” یادداشت بولو. “من انتظار دارم که تفاوت در این شماره و آنچه که شما شنیده ام از جای دنور BSL است تفاوت بین کسانی که می میرند به طور خاص از تروما/آسیب های مرتبط با نیش مقابل پایین دست اثر (تایید شده توسط بررسی این فرد سوابق).”

An Alaskan Malamute talking part in a dog show, as seen courtesy of Dogumentary TV.

یک Alaskan Malamute صحبت کردن در سگ نشان می دهد به عنوان حسن نیت ارائه میدهد از Dogumentary تلویزیون.

او می افزاید: “با توجه به محرمانه بودن مقررات حاکم بر گواهی مرگ داده ما مجاز به ارائه و یا تایید اطلاعات گزارش شده در مورد فرد مرگ و میر. در هر حال در بررسی این ما تنها به ندرت دیدن این نژاد خاص سگ مشخص شده در گواهی فوت و بنابراین قادر به تولید قابل اطمینان آمار توسط سگ نژاد است.”

بولو می گوید او آگاه نیست “یک ‘قطعی’ منبع دقیق گزش سگ اطلاعات برای کلرادو یا ایالات متحده آمریکا — کشنده و یا در غیر این صورت — با وجود اینکه چندین سازمان های ملی است که تلاش برای پیگیری از طریق استفاده از انواع منابع اطلاعاتی.”

منابع آنلاین است که ارائه می دهد طیف وسیع ترین اطلاعات در مورد این موضوع است DogsBite.org که بسیاری از پیت بول عاشقان را به عنوان قوی داشتن تعصب در برابر نژاد; سایت festooned با داستان های ترسناک در مورد کانین ارائه شده در راه است که به نظر می رسد در نظر گرفته شده به وحشت زده شدن و مزاحم است. علاوه بر این اطلاعات آن است که تا حد زیادی بر اساس گزارش های رسانه ای که تمایل به تسلیم نژاد برای شناسایی به اجرای قانون که افسران ممکن است یا ممکن است نه تخصص در این منطقه است.

با اینحال DogsBite.org بایگانی 597 کشنده پیت بول حملات در ایالات متحده به رفتن تمام راه برگشت به سال 1833 (واقعا) فقط شامل سه از کلرادو. اولین قربانی شد Salazar. دوم شد و چهل سال از جنیفر بروک یک Elbert County ساکن که کشته شد پس از تنظیم بودن پس سه گودال گاو متعلق به همسایه جکی McCuen که پس از آن مجرم بودن صاحب یک سگ خطرناک و باعث مرگ شد و محکوم به شش سال زندان. سوم سوزان شال شصت که پس از یک حمله توسط دو چاله متعلق به او بالغ, پسر, Richard.

بیش از همان span ما در بر داشت گزارش در مورد rottweilers,’ دخالت در حداقل دو کشنده کلرادو حملات و احتمالا یک سوم است. در نورثگلن در سال 1994 Kayla ماری لی, پنج, کشته شد, توسط خانواده اش 120 پوند rottweiler, جالوت بود که پس از آن معدوم. چهار سال بعد در جنوب دنور, Austin Cussins بود که تنها چند هفته از جشن اولین, جشن تولد سالگی درگذشت پس از وحشتناک برخورد با سگ خانواده است که به عنوان یک rottweiler مخلوط. و در آوریل سال 1995 دو سال لیندسی Shanaman کشته شد توسط یک سگ به طور متناوب طبقه بندی شده به عنوان یک “GSD/رت X” و “mastiff-آلمانی چوپان مخلوط.”

نژادهای دیگر نیز مسئول حملات مرگبار. در دسامبر 1996, سیاه, جنگل دبی ادموندز, 39 کشته شد توسط دو گرگ ارقام که برای او مراقبت. در مارس 2005 کیت-لین Logel هفت سال زندگی در Fruita, جان پس از یکی دو malamutes به دست آمده به صورت رایگان از طریق طبقه بندی آگهی بیت گردن او آنقدر شدید است که آن را شکست. یک سگ-نیش-تلفات مربوط به گزارش در دنور از سال 2010 درگیر یک چوپان آلمانی.

این نه تنها انواع سگ با سابقه گزش به اندازه کافی جدی و سریع تماس به مقامات کلرادو. آمار از دنور و دیگر حوزه های قضایی محلی به طور منظم در صدر Labrador retrievers, چوپان آلمانی و آمریکایی bulldogs. “سگ که نیش ؟ یک مطالعه مورد-شاهدی عوامل خطر” توسط Kenneth A. Gershman جفری J., کیسه و کیسه و John C. Wright, 1994 مطالعه بر اساس 1991 Denver County اطلاعات ارائه شده کشت از عوامل فراتر از نژاد است که نیاز به وزن هنگامی که در تلاش برای تعیین “یک سگ تمایل به نیش می زنند.” مثلا “سگ نر هستند 6.2 برابر بیشتر احتمال دارد به گاز گرفتن از سگ زن, sexually دست نخورده سگ 2.6 برابر بیشتر احتمال دارد به نیش از عقیم سگ و زنجیر سگ 2.8 برابر بیشتر احتمال دارد به نیش از unchained سگ.”

Shira Hereld از بنیانگذاران جایگزین دنور BSL می افزاید: این فکر از طریق ایمیل: “از سال 2017, مراکز کنترل بیماری آمار وجود دارد چهل و گزش سگ های مربوط به مرگ و میر, اما وجود دارد 1,688 کودک آزاری/غفلت از مرگ و میر و 64,795 مسمومیت و مرگ و میر. اگر ما در حال تمرکز بر ایجاد قانون است که به بهبود با خیال راحت ما باید تمرکز بر روی به احتمال زیاد موضوع مربوط به مالکیت سگ که شدید گزش. و همان [2013] سگ ملی شورای پژوهشی گزارش آمده است که BSL می کند تاثیر و یا بهبود احتمال شدید گزش — که در واقع دنور را تجربه کرده است بالاتر بستری نرخ از گزش سگ در سال های پس از ممنوعیت نشان می دهد ساکنان در واقع در حال گرفتن گاز بیشتر به شدت پس از ممنوعیت.”

دنور جلسه شورای شهر به آدرس شهردار را وتو خواهد در راه در 5:30 p. m. در اتاق 451 از شهر و شهرستان, ساختمان, 1437, Bannock, خیابان. شورای آزادی در مورد جلسه شامل اين مشورتی: “نظر عمومی شنیده شد در این قانون در پنج شنبه, فوریه 10. وجود خواهد داشت نه هر گونه فرصت برای اظهار نظر عمومی در فوریه 24.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im