کلرادو خانواده غذا و مواد غذایی دیگر سازمان های پله تا

متصدی بار آماندا Villosio خودش را در این شرکت از هزاران بار و رستوران کارکنان که گذاشته هفته گذشته پس از آنکه دولت موظف به خاموش شدن به سرعت گسترش coronavirus شروع در کلرادو در 17 مارس است. اما Villosio نیز دبیر کلرادو Bartenders صنفی که در حال کار برای عرضه مواد غذایی رایگان برای خدمات و صنعت به مردم و خانواده خود را.

تیم فقط راه اندازی کلرادو وعده غذایی خانواده را فراهم خواهد کرد تا به سه وعده غذا دو بار در هفته برای کسانی که ثبت نام برای این برنامه است. شنبه گذشته به تنهایی او می گوید: این برنامه دست از 200 وعده غذایی کیت (که 600 وعده های غذایی کل) در Wynkoop دم شرکت (1634 18th Street) که در آن غذا آماده شده است و توزیع با حداقل تعامل بین سازمان و کسانی که چیدن غذا.

“نگرانی اصلی من این است که ایمنی — نگه داشتن تیم من امن” Villosio می گوید. “اجتماعی فاصله چیزی است که ما کاملا تاکید است.”

کلرادو وعده غذایی خانواده است که در خدمت به مراتب بیشتر از فقط bartenders. “شما لازم نیست که به یک انجمن صنفی عضو به انتخاب کنید تا مواد غذایی” Villosio یادداشت ها. “صنعت ما اختصاص خود را به خدمت به دیگران است; آن هم به نوبه خود جداول.”

سرآشپزها آدم ورو و جف Hickman اجاق & درام در حال آماده سازی وعده های غذایی که بودجه به طور کامل توسط دنور فصل از کلرادو Bartenders صنفی. اما تیم نیاز به کمک دارد تهیه مواد غذایی به طوری که آن را جذب حامیان مالی و راه اندازی یک صفحه حمایت در cobg.مربع است.سایت که در آن افراد و سازمان ها می توانید در هر نقطه از $10 (که برای پرداخت سه وعده غذا) برای $250 به گلدان. برخی از ملی مشروب مارک را تبدیل به حامیان غذایی برنامه Villosio می گوید و کلرادو توزیع کنندگان مواد غذایی را نیز به مواد خام است که ورو و Hickman در حال تبدیل شدن به وعده های غذایی مغذی.

خدمات و مهمان نوازی و صنعت اعضای گرسنه برای کمک می توانید ثبت نام برای وعده های غذایی با استفاده از یک فرم در کلرادو Bartenders صنفی Instagram حساب (@cobartenderguild). وعده های غذایی آماده خواهد شد برای انتخاب کنید تا هر چهارشنبه و شنبه برای بعد از هشت هفته.

صنعت دیگر مردمی هستند که در عمل بیش از حد. رسمی و خشک بودن ارتباطات یک روابط عمومی شرکت که نشان دهنده بسیاری از طیف مقدم رستوران, شروع تغذیه کلرادو قهرمانان خواهد شد که ارائه وعده های غذایی به مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با گسترش coronavirus. تغذیه کلرادو قهرمانان گرفتن کمک های مالی خواهد شد که استفاده می شود برای پرداخت هزینه رستوران برای دبستان وعده های غذایی برای تحویل به تیم پزشکی در استروژن و ICU مکان های بسیار سخت-ضربه رستوران بهره مند خواهد شد از کسب و کار در حالی که کمک به ارسال مواد غذایی به زحمتکش پزشکی حرفه ای. 100 دلار کمک مالی خواهد پرداخت هزینه برای مواد غذایی به اندازه کافی برای خدمت به دوازده نفر با توجه به سازمان; وجوه اهدا می در تغذیه کلرادو قهرمانان GoFundMe صفحه. رستوران مایل به ثبت نام و مدیران بیمارستان علاقه مند به دریافت وعده های غذایی می توانید با ثبت نام در [email protected] آنلاین فرم ثبت نام در آثار بنابراین نگه داشتن چشم در این سازمان Facebook صفحه برای به روز رسانی.

ارسال اطلاعات در مورد گروه ها و تلاش های اضافی ارائه کمک به مهمان نوازی کارگران و دیگران به [email protected] اینجا را کلیک کنید برای برخی از لحظه های روشن در طول دوران سخت و همچنین به عنوان اخبار در مورد سازمان های دیگر راه اندازی خدمات از جمله دوستان و خانواده غذا و عملیات وعده غذایی خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im