اکثر مردم در کلرادو عشق خارج از منزل. در رشته کوه های راکی طبیعت بی حد و حصر است ارائه چیزی برای همه. بنابراین آن را حس می کند که جشنواره در سراسر کشور جشن فعالیت برخی از نمایش فیلم در مورد ورزشکاران جهان; دیگران به شما ارائه فرصتی برای زیپ کردن دامنه بر روی مقوا پرش به یک انجماد سرد برکه و یا در رپیدز در یک قایق پارویی اسکیموها. در اینجا یازده از بهترین خارج از منزل جشنواره در کلرادو.

زمین بدون انسان گل سرسبد جشنواره فیلم
مارس 5 تا 8
کشت همکاری Coworking جامعه و فضای رویداد
$18 در هر روز

در حال حاضر در سال پنجم خود را از زمین بدون انسان گل سرسبد جشنواره فیلم جشن زنان هل دادن مرزهای درون تفریح در فضای باز. این مستند نشان داده شده است بیش از چهار روز بررسی آرایه ای از موضوعات از دوچرخه سواری در کوهستان و اسکی به tightrope walking. سفر در سراسر جهان با این زنان زندگی بر روی لبه های ورزشی.

Steamboat Springalicious جشنواره
مارس 1 تا 12
Steamboat Ski Resort
رایگان

مارس مناسب ماه برای لذت بردن از فصل اسکی و سر به دامنه برای گرم و slushy ریز. این Steamboat Springalicious جشنواره به ارمغان می آورد یک میزبان از فعالیت های برای گرم-آب و هوا اسکی بازان. نژاد در, مقوا, کلاسیک, زیپ کردن رم در یک کارتن صنایع دستی; نگاهی به شیب در یک سرد برکه و لذت بردن از موسیقی توسط کلرادو مورد علاقه های شما مانند Lil Smokies و Motet.

جبهه محدوده Splitfest
مارس 2 تا 5
Berthoud, عبور, زمستان در پارک
سه روز می گذرد طیف وسیعی از $30.00 (بدون اجاره دنده) به $99.00 (شامل اجاره دنده)

این جشنواره به ارمغان می آورد با هم کلرادو splitboarders به یادگیری مهارت های جدید و ایجاد دوستی برای زندگی است. تمام سطوح از سواران خوش آمدید. پس از هزینه های خود را روز تور Berthoud تصویب جرعه آبجو رایگان از Upslope دم در ساعات خوش برای دارندگان بلیط. در شب و یا پرداخت برای یک هتل و یا خواب در ون خود را در این رویداد پارکینگ و یا در این اجلاس بسیاری از Berthoud منتقل می کند.

This is a literal burning can at the Burning Can Festival.گسترش

این است که یک لفظ سوزاندن می تواند در سوزاندن می تواند جشنواره است.

مایکل امری Hecker

سوزش می جشنواره
مارس 5
لیون بازی در فضای باز در Bohn پارک لیون
بلیط محدوده از $10 به $64 را شامل نمی کمپینگ و یا مشارکت در حوادث.

این جشنواره ترکیبی از آبجو و موسیقی و آدرنالین است. سوزش می جشنواره متولد شد و پس از 2013 سیل در لیون تقریبا نابود شده شهر. برای کمک به حمایت از بهبود اسکار بلوز سازمان محلی, هوای آزاد, جشنواره تلاش آورده است که در پول برای لیون و ایجاد یک سرگرم کننده سالانه سنت است. در سوختن می توانید سعی کنید آبجو از بیش از هفتاد کارخانه های لبنی, لذت بردن چشمگیر کنسرت صف و رقابت در دوچرخه خود را در مسابقه رله و whitewater فعالیت است. سپس آن کشش در گروه یوگا. یک آخر هفته از آن با خرید کمپینگ مجوز برای جمعه و شنبه شب.

Mountainfilm
22 مه 25
تلورید
عبور در محدوده قیمت از $395 به $5,000.

Mountainfilm به ارمغان می آورد برخی از بهترین فیلم های مربوط به جشن, اکتشاف و حفاظت از جهان طبیعی به منظره اسکی شهر تلورید. عبور در محدوده قیمت, با گران ترین تضمین دسترسی به هر فیلم و رویداد. E-بلیط اجازه می دهد جشنواره را برانگیخت به رزرو یک نقطه خاص در فیلم; در غیر این صورت بلیط ها از اول بیا اول خدمت.

GoPro کوه بازی ها
ژوئن 2 تا 7
بدرد خوردن
رایگان

GoPro کوه بازی ها را هر تابستان در Vail. از دوشنبه از طریق جمعه این شهر کوه میزبان مسابقات در تابستان در فضای باز ورزشی از جمله دوچرخه سواری, قایق سواری در, صخره نوردی, ماهیگیری, در حال اجرا و شل پوشش در میان بسیاری دیگر. حتی کل یک منطقه اختصاص داده شده به مسابقات بین ما سگ بگیرید و یاد دهید. با این مقدار رفتن در هر روز در کوه GoPro بازی به ارمغان می آورد هیجان انگیز ماجراهای جدید به دنبال رایگان کنسرت پس از خورشید پایین می رود.

Crested Butte هفته دوچرخه
ژوئن 24 تا 28
Crested Butte

به عنوان قدیمی ترین دوچرخه جشنواره در جهان Crested Butte هفته دوچرخه باید حضور در رویداد برای دوچرخه سواران در سراسر کشور. این پنج روز جشن همه چیز دوچرخه سواری شامل نژادها و برای هر نوع و سطح دوچرخهسواری درمانگاه که در آن دوچرخه سواران می تواند به بهبود مهارت های خود را و رویدادهای دیگر بشود به این جشنواره سرگرم کننده برای مرگ hards به عنوان به خوبی به عنوان خود را به علاوه یک. کمی در مورد این سال Crested Butte دوچرخه هفته منتشر شده است و در عین حال پس نگه داشتن چک کردن وب سایت خود را برای جزئیات بیشتر.

Watch downriver action on the Arkansas River at the FIBArk Whitewater Festival.گسترش

سازمان دیده بان downriver عمل در رودخانه آرکانزاس در FIBArk Whitewater جشنواره است.

FIBArt

FIBArk
ژوئن 18 تا 21
آرکانزاس رودخانه سالیدا

قدمت آن به سال 1949 FIBArk یکی از قدیمی ترین, هوای آزاد, جشنواره ها در دولت است. عجیب و غریب نام مخفف “برای اولین بار در قایقرانی در آرکانزاس” و این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد در طول این چهار روز رویداد. همه چیز در FIBArk حول محور whitewater و ورزش های آبی از جمله مسخره مسابقات مانند SUP بوکس و ولگرد مسابقه به طور جدی مشکل whitewater نژادها.

Royal Gorge Whitewater جشنواره
جولای 10 به 11
گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک کانن سیتی
$5 به صورت رایگان برای کودکان قیمت متفاوت برای حوادث.

کانن سیتی میزبان خود whitewater جشنواره در رودخانه آرکانزاس. سلطنتی تنگه Whitewater جشنواره شامل مسابقات برای هر دو متخصص و مبتدی paddlers و همچنین به عنوان یک 5K یک 10K و کوه دوچرخه سواری برای شرکت کنندگان ترجیح می دهند که زمین خشک. این جشنواره شامل دو مرحله برای مهمانان موسیقی و تن فروشی و خرده فروشی فروشندگان و کامیون مواد غذایی.

تخته سنگ محیط زیست/طبیعت/خارج از منزل فیلم جشنواره (ENOFF)
جولای 16 تا 19
لبنی مرکز هنرهای بولدر
$185 برای همه-دسترسی جشنواره عبور

آینده سال دوم خود تخته سنگ ENOFF یک جشنواره فیلم در مورد چگونگی تعامل انسان با جهان طبیعی است. بین المللی و وطنی فیلم درباره محیط زیست, شامل, همه, آموزش, بخش, الهام بخش, یا ترغیب شما به عمل است. وجود خواهد داشت سخنرانان مهمان آموزشی تعاملی نمایش و احزاب از جمله “فرش سبز” افتتاح-شب دریافت.

رپیدز و چمن
جولای 3 تا 5
بونا ویستا
قیمت بلیط متفاوت است.

این جشنواره ترکیبی از رودخانه شناور و بلوگرس. واقع در امتداد بانک آرکانزاس در بونا ویستا لذت بردن از برخی از بهترین pickin’ خارج وجود دارد در حالی که توصیف رودخانه زیبایی. در آخرین روز از جشنواره, سر به آزادی شناور یک سفر به همراه بخشی از رودخانه آرکانزاس به نام شیر اجرا که شامل هر دو آرام بخش و کلاس III رپیدز. شناور به پایان می رسد در رودخانه دونده اردوگاه که در آن موسیقی بیشتر خواهد شد انتظار.

های مورد علاقه خود را در خارج از منزل جشنواره? اجازه دهید ما می دانیم در editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de