هفت مارک ماری جوانا, vaping محصولات در کلرادو می تواند حاوی روغن MCT به تازگی ممنوع افزودنی به THC vaping مایع با توجه به مشاوره بهداشت از دولت اجرای ماری جوانا را بدست آورد.

رسما ممنوع توسط پزشکی همراه با بیشتر-بدنام ویتامین E استات و پلی اتیلن گلیکول (PEG) در شروع سال 2020 تری گلیسیرید با زنجیره متوسط (MCT oil) است که یک فرم متمرکز روغن نارگیل و محبوب, طبیعی, افزودنی برای نیکوتین و شاهدانه vaping روغن. اما اتصال و عامل نازک شدن می تواند به طور بالقوه سمی مانند خرمالو و فرمالدئید زمانی که گرم می شود, منجر به MCT تبدیل شدن به یک MED-ممنوع افزودنی در ماه ژانویه است.

اگر چه ماری جوانا vaping محصولات شده اند به یاد می آورد برای ممنوع آفت کش ها و یا حلال مانده از قبل در کلرادو این اولین بار است که سلامت مشاوره برای vaping محصول مواد افزودنی. MED مدیر ارتباطات شانون خاکستری اشاره می کند که مشاوره فقط برای MCT oil نه میخ یا ویتامین E.

با توجه به تولید کنندگان محصول مورد اینکه آیا یا نه شما باید vape مایع با روغن MCT بستگی به سن خود vape قلم یا کارتریج.

پزشکی اطلاع ماری جوانا در کلرادو شرکت در مورد تصمیم خود برای ممنوعیت سه مواد افزودنی در نوامبر سال 2019 و ارسال یادآوری به مجوز صاحبان کسب و کار به عنوان ژانویه مهلت با نزدیک شدن. اما در مقررات بهداشت منتشر شد چهار شنبه, مارس 4, پزشکی هشدار می دهد که وجود دارد هنوز هم می تواند محصولات در بازار از مارک های مختلف که با استفاده از MCT نفت قبل از تحریم در جای خود بود.

پزشکی لیست برندهای زیر به عنوان منابع ممکن است از روغن MCT:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

  • روشن
  • آزمایشگاه PAX غلاف
  • خالص پرنیان
  • NectarBee
  • تاج خروس
  • Fuehl
  • Cannxtracts

اخیر MED بررسی محصولات از شرکت های فهرست شده نشان می دهد “که فرمولاسیون جدید از این بخارساز تحویل دستگاه نیست MCT Oil,” پزشکی یادداشت و اضافه کرد که آنها باید آن را در یک نقطه و این شرکت ها ممکن است تنها آنهایی که. (Keef غلاف اشتباه گنجانده شد توسط پزشکی در نسخه قبلی اطلاع است و از آنجا حذف شده است از سوء ظن است.)

“به تاکید [این خبر] پیشنهاد نمی کند که بخارساز تحویل دستگاه در اینجا به ذکر حاوی روغن MCT. در واقع MED نقد و بررسی این محصولات نشان می دهد که فرمولاسیون جدید از این بخارساز تحویل دستگاه نیست MCT Oil” اعلام می خواند. “پزشکی نمی تواند نشان دهنده این است که این لیست لزوما شامل هر بخارساز تحویل دستگاه است که ممکن است شامل MCT نفت و فروخته شد پست-1 ژانویه.”

نمایندگان از روشن آزمایشگاه Fuehl, Cannxtracts, Nectarbee و تاج خروس همه می گویند که شرکت های مربوطه متوقف استفاده از روغن MCT در vape محصولات و یا قبل از دسامبر سال گذشته که هر گونه محصولات هنوز هم حاوی روغن MCT شده اند باید در قفسه قبل از سال 2020 آغاز شد. (خالص پرنیان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

“هر کس به توان مسئول آن هر دو تولید کنندگان و خرده فروشان می گوید:” دن گراسمن از استخراج برای تاج خروس. “ما آن را مورد استفاده برای ایجاد یک راه حل بود که در آن زمان در نظر گرفته امن توسط همه از جمله حاکم در ادارات. اما که باید بوده است گرفته شده قفسه ماه پیش.”

آزمایشگاه فرستاده می شود توجه به همکاری خرده فروشان پس از آموزش پزشکی مشاوره به گفته مدیر فروش کریستی رایدر گفتن درمانگاه به حذف هر گونه PAX غلاف از آزمایشگاه که ساخته شد قبل از MED نوامبر اعلام خواهد شد.

روشن با ارسال یادداشتی به خرده فروشان در ماه نوامبر می گوید: رئیس بازاریابی افسر اوان اوون. “ما در تطابق کامل است. آن را واقعا می آید به فروشگاه های انجام موجودی,” او توضیح می دهد. “ما را متوقف و با استفاده از آن در سپتامبر سال 2019.”

قبل از آن برخی از شرکت ها با استفاده از روغن MCT به عنوان یک مخلوط کردن عامل برای CBD منزوی و THC نفت است. در حال حاضر شاهدانه vaping شرکت های روشن برای پر کردن کارتریج خود را با پاکی شاهدانه تمرکز و کانابینوئید ايزوله تولید شده در دماهای مختلف است که اجازه می دهد برای نازک تر combustable vaping مایعات با توجه به اوون و گراسمن.

پزشکی نمی flag محصولات بر اساس تست آزمایشگاهی. آن را می گوید آن را با تکیه بر بررسی رویه اسناد داروخانه توسعه و تولید سایت تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de