کلرادو در بخش بهداشت و درمان حل و فصل با Suncor بیش از پالایشگاه نقض

کلرادو هوا-کیفیت تنظیم کننده در حال ترک خوردگی در یکی از دنور بدنام ترین منابع آلودگی هوا.

تحت توافق امروز اعلام کرد 6 مارس توسط مقامات در کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست Suncor Energy خواهد پرداخت کمی بیشتر از 4 میلیون دلار در مجازات و صرف میلیون ها نفر بیشتر در ارتقاء و نظارت مورد نیاز برای رسیدگی به یک سری از موارد نقض در آن تجارت شهرستان پالایشگاه نفت.

“حل و فصل این نشان دهنده یک گام مهم در تلاش های مداوم ما برای بهبود عملکرد زیست محیطی در Suncor پالایشگاه” Garry کافمن مدیر کنترل آلودگی هوا بخش می گوید, در بیانیه ای. “ما قوانین و مقررات وجود دارد به یک دلیل: آنها محافظت Coloradans’ سلامت و محیط زیست است که همه ما گرامی بنابراین پیروی از یک گزینه نیست; آن ضروری است.”

این Suncor پالایشگاه یکی از کلرادو بزرگترین منابع ثابت آلودگی هوا, تابش از یک ترکیب از مواد شیمیایی سمی مانند دی اکسید گوگرد و نیتروژن اکسید و سولفید هیدروژن و ترکیبات آلی فرار به هوا بالا دنور محله هستند که خانه را عمدتا کم درآمد و لاتین ساکنان. در ماه دسامبر یک “عملیاتی ناراحت” در پالایشگاه ناشی از یک پر از زرد خاکستر به رانش به جامعه اطراف باعث دو در نزدیکی مدارس قرار داده شده در مستند.

مدت کوتاهی پس از آن حادثه رگولاتور صادر طولانی “انطباق مشورتی” که به اتهام Suncor با طیف گسترده ای از نقض حقوق بشر از جمله معیوب و نادرست نگهداری تجهیزات یک شکست برای انجام تشخیص نشت و تعمیر نظارت ناکافی رکورد نگه داشتن و بیش از محدودیت تولید گازهای گلخانه ای. حل و فصل جمعه اعلام کرد آدرس هر دو نقض مشخص شده در انطباق مشاوره و دسامبر حادثه و شامل چه CDPHE مقامات می گویند بزرگترین مجازات تا کنون اعمال شده در یک مرکز.

“تاریخی ماهیت مجازات پرداخت و در این مورد نشان دهنده چگونه به طور جدی ما این مسائل نشان می دهد که تعهد ما برای نگه داشتن شرکت های پاسخگو به جوامع که در آنها عمل” کافمن می گوید. “پیام اصلی روشن است Suncor نیاز به انجام این کار بسیار بهتر است و ما معتقدیم که این حل و فصل آنها را در یک مسیر به سمت دستیابی به این.”

Suncor پرداخت خواهد شد در حدود 1.5 میلیون دلار در پنالتی ها به ایالت کلرادو و سازمان حفاظت محیط زیست در حالی که $2.6 میلیون اختصاص داده خواهد شد از طریق یک جامعه ورودی فرآیند به پروژه هایی که “به نفع محیط زیست و بهداشت عمومی در مناطق تحت تاثیر این تخلفات است.”

این Suncor پالایشگاه نیز یکی از این امکانات که در صورت سختگیرانه تر تولید گازهای گلخانه ای نظارت و گزارش مورد نیاز در لایحه معرفی شده توسط نمایندگان مجلس در دولت و کنگره در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>