پس از افزایش خطرناکی برای دهه کلرادو سیاره-گرم شدن گازهای گلخانه ای در نهایت در اندکی رو به پایین روند. اما جلسه دولت جدید مبتنی بر علم آب و هوا اهداف نیاز به کاهش شیب نه فقط یک شیب خفیف و تجزیه و تحلیل جدید راه اندازی شده توسط یک ائتلاف از گروه های زیست محیطی را افزایش می دهد عمده زنگ هشدار در مورد چقدر به تغییر را که اتفاق می افتد.

“کلرادو مجموعه ملت پیشرو و مبتنی بر علم با اهداف کاهش گازهای گلخانه ای آلودگی در سراسر اقتصاد ما تا اواسط قرن” استیسی Tellinghuisen یک آب و هوا تحلیلگر سیاست در غرب منابع طرفداران می گوید: در بیانیه ای در این گزارش که امروز منتشر شد فوریه 18, توسط WRA و محیط زیست دفاع صندوق. “اما این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که ما نمی توانیم موفق اگر ما فقط ادامه کسب و کار به عنوان معمول است.”

تجزیه و تحلیل انجام شده توسط مشاور شرکت های انرژی M. J. Bradley و همکاران در می یابد که کلرادو است که ابدا در مسیر ملاقات با انتشار اهداف مشخص شده در آن طرح اقدام آب و هوا تصویب شد توسط قانونگذاران ایالتی در سال 2019. قانون مجموعه یک سری از ایالت انتشار گازهای گلخانه ای اهداف از جمله 50 درصد کاهش تا سال 2030 و هدایت دولت را در هوا کنترل کیفیت کمیسیون به توسعه قوانین به اجرا درآوردن آنها.

AQCC کمیسیون باید مقدار زیادی از کار را به انجام, این گزارش می یابد. تحت سیاست های فعلی دولت لقب یک “کسب و کار به عنوان معمول” سناریو محققان دریافتند که کلرادو است که تنها در مسیر برای 13 درصد کاهش در تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030. حتی تحت مطالعه بیشتر خوش بینانه سیاست سناریو — که شامل اقدامات سوداگرانه مانند بازنشستگی از تمام نیروگاه با سوخت زغال سنگ جدید نفت و گاز, مقررات و پذیرش گسترده از وسایل نقلیه الکتریکی — ما در حال رهبری برای فقط 30 درصد کاهش تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030 نه 50 درصد هدف در حال حاضر تعیین شده توسط قانون دولت و ضروری و توصیه می شود توسط دانشمندان آب و هوا.

“پتانسیل مقیاس تولید گازهای گلخانه ای فاصله نشان داده شده در این مقاله — حتی با توجه به برخی از جاه طلبی بخشی فرضیات — خواهد بود در میان عواملی که در کلرادو AQCC ممکن است در نظر آن را به عنوان ارزیابی گزینه های مختلف برای دیدار با دولت قانونی کاهش انتشار آلاینده اهداف” نویسندگان این گزارش نوشت.

این AQCC را به طور رسمی آغاز rulemaking فرایند توسعه گاز گلخانه ای قوانین و مقررات در جلسه خود در روز پنج شنبه 20 فوریه با یک جلسه نهایی قرار است. مقامات کلرادو انرژی اتاق در حال حاضر در حال تهیه پیش نویس دولت خود را “انتشار نقشه راه” برای کمک به راهنمای AQCC تصمیم گیری, اما این تحلیل نمی رود نهایی شود و تا ماه سپتامبر پس از اولیه کمیسیون آب و هوا قوانین در حال حاضر شده است به تصویب رسید — یک جدول زمانی است که برخی از کمیسیون انتقاد قبلی AQCC جلسه در ماه نوامبر اصرار دولت برای سرعت بخشیدن به روند آن.

M. J. برادلی شخص ثالث و تحلیل, اما تأکید قبلا منتشر شده نشان داده است که در حالی که کلرادو ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در تعویض به تمیز کننده انواع تولید برق, تولید گازهای گلخانه ای از دیگر منابع در ادامه به مطرح بسیار بیشتر به چالش بکشد.

یک 2019 دولت گزارش برآورد شده است که بخش حمل و نقل در حال حاضر کلرادو بزرگترین منبع تولید گازهای گلخانه ای حسابداری برای بیش از 30 میلیون تن دی اکسید کربن معادل (CO2e) در سال است. روز سه شنبه کاغذ رنگ به خصوص وخیم تصویر دولت را تلاش برای کاهش حمل و نقل گازهای; هدف از قرار دادن نزدیک به یک میلیون EVs در جاده ها تا سال 2030 به عنوان مثال تنها اضافه کردن به یک کاهش حدود 2.4 میلیون تن CO2e.

“ما نیاز داریم — و Coloradans می خواهید — بلند پروازانه عمل است که مطابق با فوریت بحران آب و هوا ما چهره” Tellinghuisen می گوید. “آن را به کار سخت اما کلرادو یک فرصت برای سرب در آب و هوا در حالی که رشد اقتصاد ما و حفظ راه ما از زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im