پس از بیش از شش سال از جنبش محدود در سطح دولت و کنگره در حال حاضر متوقف شده کلرادو قانونگذاران و دیگر مقامات راه اندازی کمپین های مختلفی برای ارائه راهنمایی بیشتر و برای حفاظت از شهودهای مالی است که ارائه خدمات به دولت قانونی ماری جوانا صنعت.

اگر چه در حال حاضر قانونی در کلرادو و ده کشورهای دیگر و همچنین واشنگتن تفریحی ماری جوانا کسب و کار شده اند پاک بانکی توسط دولت فدرال. اما در روز دوشنبه, فوریه 3, فرماندار Jared پلیس و وزارت امور خارجه از سازمان تنظیم مقررات اعلام کرد که طرح “افزایش تعداد ارائه دهندگان خدمات مالی در کلرادو که در خدمت دولت قانونی ماری جوانا و کنف صنعتی صنایع.”

“به عنوان اولین دولت به ایجاد یک قانونی ماری جوانا صنعت و یکی از اولین پیاده سازی یک کنف صنعتی برنامه کلرادو تبدیل به یک اقتصاد ملی رهبر در شاهدانه صنعت” پلیس می گوید در بیانیه ای اعلام حرکت می کند. “ما هیجان زده به انتشار یک جسورانه به جلو فکر کردن نقشه راه برای ارائه بسیار مورد نیاز, راهنمایی, وضوح و حمایت از دولت اجاره ارائه دهندگان خدمات مالی است که با کار و یا علاقه مند به همکاری با دولت قانونی شاهدانه صنعت است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در اعلام نقشه راه, پلیس و دورا مشخص اهداف خود را ارائه مقررات راهنمایی و تشویق فن آوری در مالی فضا برای کار با ماری جوانا و شرکت در حالی که کاهش موانع برای وام و خطوط اعتباری و حساب برای دسترسی به ماری جوانا و کنف صاحبان کسب و کار. “نقشه راه به حشیش بانکداری و خدمات مالی” توسط رهبری دورا بخش بانکداری و خدمات مالی و شامل استراتژی برای بانک ها و موسسات جالب در خدمت ماری جوانا کنف و شرکت های مرتبط بدون در حال اجرا گرفتار فدرال مواد مخدر و پول شویی و باجگیری ،

نقشه راه مسیر متشکل از ذینفعان به طور منظم جلسات پیدا کردن راه های جدید برای خدمت به ماری جوانا کسب و کار از طریق انتقال پول هل دادن فدرال حفاظت از درگیر شدن با دولت اجاره بانک ها و اتحادیه های اعتباری و هدایت راه را از طریق دولت فدرال و موانع مواجه ماری جوانا کسب و کار و موسسات مالی صورت هنگامی که در تلاش برای با هم کار کنند.

با توجه به دورا وضعیت فعلی قوانین باید قابل اجاره و یا صدور مجوز مورد نیاز است که بلوک نهادهای تنظیم از ارائه خدمات مالی و بانکی به کلرادو صنعت ماری جوانا و برخی از بانک ها در حال حاضر کار بی سر و صدا با چنین کسب و کار با توجه به آسوشیتد پرس. اما اکثر درمانگاه ها هنوز هم تا حد زیادی پول نقد است که اجازه نمی دهد اعتباری یا دبیت کارت, خرید و پیدا کردن خود را به عنوان اهداف برای سرقت از آنجا که. رسیدن به وام نیز یک چالش مهم با توجه به ماری جوانا صاحبان کسب و کار.

در سال 2018 فدرال رزرو بانک به تصویب مشروط به کلرادو اتحادیه های اعتباری به کار با ماری جوانا کسب و کار مرتبط اما اتحادیه های اعتباری نمی تواند در خدمت تولید کنندگان درمانگاه ها و کسب و کارهای دیگر که به طور مستقیم لمس گیاه تا زمانی که دولت فدرال قانونی چنین شیوه. در این میان بانک ها و اتحادیه های اعتباری باید گفت مقامات فدرال که آنها مردد به خدمت ماری جوانا کسب و کار در حالی که هیچ صریح و روشن برای حمایت از آنها در محل هستند.

“Unbanked شاهدانه کسب و کار اغلب کار صرفا به صورت نقدی ایجاد یک خطر مهم برای امنیت عمومی گفت:” کلرادو خزانه دار دیو جوان در طول این طرح را اعلام. “توسط ضروری ارائه خدمات بانکی به حشیش, کسب و کار, کلرادو می تواند منجر راه در حفاظت از امنیت عمومی و ترویج شفافیت مالی.”

این حرکت در می آید روز پس از لایحه معرفی شد در کلرادو مقننه است که اجازه می دهد دولت-اجاره بانک ها و اتحادیه های اعتباری به وام پول به ماری جوانا صاحبان کسب و کار. اسپانسر شده از طرف دولت به نمایندگان مت خاکستری و هیو McKean, خانه, لایحه 1217 زیر دورا توصیه. “این یک مشکل ما خیلی نیاز به حل” خاکستری می گوید در یک پیام به صورت متن در Westword.

تمام حرکت های دولت و قانونگذاران محافظت از ارائه دهندگان خدمات مالی در سطح دولت اما بزرگتر نهادهای ملی عملیات هنوز به دنبال در دولت فدرال برای ترخیص قبل از کار با گلدان میباشد. حتی کلرادو مالی بر اساس لباس از لحاظ نظری می تواند در معرض خطر فدرال نظم و انضباط دورا هشدار می دهد.

“با توجه به این ملاحظات در سطح فدرال ایالتی کلرادو-اجاره موسسات مالی به دنبال به خدمت دولت مجوز شاهدانه مربوط به کسب و کار کسب و کار تصمیم گیری است که باید در نهادهای اهداف کسب و کار خاص ارزیابی ریسک و ظرفیت برای مدیریت موثر” دولت جدید ماری جوانا بانکی نقشه راه خواند.

کنگره اد Perlmutter امن بانکی قانون — لایحه که حفاظت از بانک ها در خدمت قانونی ماری جوانا کسب و کار از فدرال دادستان — به تصویب مجلس نمایندگان ایالات متحده در سپتامبر گذشته است اما هنوز هم انتظار برای شنیدن در سنا است. Perlmutter که عضو پلیس و دورا مقامات در نقشه راه اعلام مکرر درخواست خود برای کنگره به آدرس ماری جوانا بانکی در سطح فدرال.

“من قدردانی فرماندار پلیس و تیم او در حال کار برای بهبود دسترسی به صنعت مالی برای Colorado cannabis و شاهدانه مربوط به کسب و کار. اما این مهم است که کنگره اعمال خود از جمله پیشرفت های امن بانکی اقدام کنند. تنها با هماهنگی دولت و قانون فدرال می تواند ما را به طور کامل حل و فصل مسائل لازم برای دریافت پول نقد کردن خیابان های ما و بهبود امنیت عمومی در جوامع ما,” او گفت:.

پیدا کردن تمام رئوس مطالب از کلرادو جدید ماری جوانا بانکی طرح زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de