قانونگذاران ایالت کلرادو به حالت تعلیق در جلسه در میان COVID-19 شیوع

اضافه کردن کلرادو مقننه به سرعت در حال رشد لیست موسسات دولتی بستن درهای خود را در پاسخ به شیوع کروناویروس.

قانونگذاران طرح به تصویب یک قطعنامه مشترک به موکول کردن کلرادو مجمع عمومی برای مدت دو هفته آغاز روز شنبه, مارس 14 بالا دموکرات و جمهوری خواه مجلس گفت: در جلسه ویژه کمیته اجرایی شورای قانونگذاری.

“در یک روز وجود دارد می تواند هزاران نفر از مردم در کنگره گفت:” مجلس KC بکر یک دموکرات از تخته سنگ. “مردم که از سراسر کشور مردم که از سراسر کشور برای شرکت در فرآیند قانون گذاری. ما نمی خواهید برای محدود کردن دسترسی عمومی اما در ادامه می تواند با قرار دادن تعداد زیادی از افراد در معرض خطر به دلیل بسیاری از مردم جمع آوری در اینجا.”

آن را ممکن است به قانونگذاران گفت که برنامه ریزی دو هفته adjournment می تواند در نهایت با ماندگاری بسیار طولانی به عنوان دولت و نهادهای خصوصی در ادامه به مراحل اجرای “اجتماعی فاصله” و محدود کردن گسترش COVID-19 بیماری است که غرق بیمارستان ها در ایتالیا و کشورهای دیگر در سراسر جهان است. اما بالقوه برای دیگر مکث پیچیده است کلرادو قانون اساسی که تصریح می کند که به طور منظم در جلسات قوه مقننه “نباید بیش از یک صد و بیست روز است.”

روشن نیست که آیا آن روز باید متوالی — یعنی آیا قانونگذاران صورت یک مهلت 6 مه به تصویب قانون قبل از adjourning برای سال. آنها برنامه ریزی برای تصویب یک قطعنامه دوم درخواست کلرادو دیوان عالی کشور به حکومت که سوال; اگر آنها متهور به آمار قابل تامل در جلسه 120-روز و ساعت آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که adjournment خواهد بود افزایش یافته است.

“ما می خواهم به گرفتن یک استراحت در زیر این قطعنامه برای حداقل دو هفته اما این امکان وجود دارد که ما می تواند به گسترش است که” بکر گفت. “با توجه به این که ما از دست دادن مقدار زیادی از زمان در قوه مقننه روشن نیست اگر ما قادر خواهد بود به را تشکیل می دهند که در زمان بعد ممکن است 6.”

به عنوان یک خاموش کردن رشد بیشتر به احتمال زیاد این هفته قانونگذاران به سرعت معرفی و سریع دنبال یک لایحه دو حزبی اجازه می دهد تا احزاب به تغییر روش های خود را به صورت محلی و ایالتی مجامع که از طریق آن داوطلبان می توانند واجد شرایط برای ژوئن اولیه رای گیری; آن مجالس هستند به جای برنامه ریزی شده بیش از سه هفته بعد. این لایحه انتظار می رود به تصویب مجلس سنا در روز شنبه خواهد اجازه مونتاژ تاریخ عقب رانده شود و اجازه احزاب اجازه می دهد تا از راه دور شرکت. این امر همچنین تمدید مهلت اولیه نامزدها برای ارسال طومار امضا برای واجد شرایط برای رای گیری.

اما طیف گسترده ای از بحرانی دیگر قانون خواهد بود را در خود نگه دارد به عنوان قوه مقننه adjourns از جمله طرح های پیشنهادی برای ایجاد یک دولت جدید-اجرای عمومی گزینه برای بیمه سلامت, تقویت حفاظت محیط زیست, افزایش, مدرسه ایمن سازی الزامات اصلاحات منطقه ای حمل و نقل منطقه و خیلی بیشتر.

بدون روشن شدن حکم از کلرادو دیوان عالی کشور نگرانی وجود دارد که قانون تصویب فراتر از جلسه اصلی مه 6 adjournment, تاریخ شناخته شده در کنگره به عنوان “سینوسی می میرند” — می تواند در آینده چالش های قانونی. در کمیته اجرایی شنوایی رهبر اقلیت سنا کریس Holbert یک جمهوری خواه از پارکر به یاد همکار قانونگذاران که هیچ کس نباید به دنبال بهره برداری از وضعیت سیاسی به دست آورید.

“این یک بحث سیاسی,” Holbert گفت. “این است که در مورد تلاش برای اجرا کردن ساعت. این است که در مورد انجام آنچه حق برای مردم کلرادو است.”

“این فوق العاده لحظه جدی برای رک و پوست کنده کل جهان گفت:” رهبر اکثریت سنا استیو Fenberg یک دموکرات از تخته سنگ. “و بدیهی است که در حال حاضر به طور چشمگیری تأثیر Wtate از کلرادو. ممنون میشم صادقانه بحث ما تا به حال و تعهد همه ما را به مطمئن شوید که سیاست در هر راه ممکن نیست بخشی از این تصمیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im