کلرادو, فروش ماری جوانا شروع قوی در سال 2020

کلرادو درمانگاه ماری جوانا را شکست سالانه رکورد فروش برای ششمین سال متوالی در سال 2019 و آنها در حال حاضر در مسیر جدید با کیفیت بالا در سال 2020 است.

با توجه به داده ها از وزارت امور خارجه درآمد, کلرادو, درمانگاه متصلب تا کمتر از 140 میلیون دلار فروش در اولین ماه از سال جدید است. اگر چه این رقم نشان دهنده شیب اندکی از دسامبر 2019 را $143.75 میلیون ژانویه 2020 فروش هستند به راحتی بالاترین مجموع برای هر ژانویه پس تفریحی درمانگاه افتتاح شد در سال 2014 و بیش از 12 درصد بالاتر از ماه ژانویه 2019 را $124.9 میلیون.

درمانگاه ها به طور معمول فصلی شیب در فروش در طول زمستان bottoming در فوریه و سپس بازگشت در ماه مارس است. این افت در فروش از دسامبر تا مارس است که معمولا بسیار بزرگتر از آن بود که این رفتن در اطراف; خرید در شروع این سال رو به با پنج جمعه ها در تقویم ژانویه (تعطیلات آخر هفته همیشه فروش boons برای درمانگاه ها). فوریه باید ببینید یکی دیگر از سقوط در, فروش, ماه به ماه, با توجه به داده های تاریخی اما با داشتن پنج شنبه ها در تقویم می تواند کمک به فوریه سال 2020 شکستن یک رکورد برای تمام مارس فروش بیش از حد.

ماری جوانا پزشکی فروش نیز قوی تر از انتظار می رود در ماه ژانویه حسابداری برای $28.2 میلیون — نزدیک به 1 میلیون دلار بیشتر از ماه قبل و تقریبا 9 درصد بالاتر از ماه ژانویه 2019. تفریحی فروش دیدم شیب اندکی از دسامبر تا ژانویه سقوط یک کمی کمتر از 5 میلیون دلار اما هنوز هم افزایش یافته و بر اساس سالانه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Colorado Marijuana Sales Start Strong in 2020 (2)گسترش

کلرادو اداره درآمد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im