کلرادو دموکرات مورد علاقه ورمونت سناتور برنی ساندرز بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و دیگر رقبا توسط یک حاشیه قابل توجهی در سه شنبه اولیه در مارس 3, با توجه به آخرین شماره از کلرادو وزیر امور خارجه ، اما صبح روز بعد از ناظران بدانم اگر این نتایج ممکن است متفاوت اگر کسانی که می خواهم رای اولیه توسط پست الکترونیکی برای داوطلبان کاهش یافته است قبل از مارس 3, از جمله ex-South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا سناتور ctq بود بدست یک شانس برای انجام بیش از.

آخرین رسمی شمارش آرا به روز شده در 12:25 صبح امروز 4 مارس. ارقام لقب غیر رسمی و صفحه ارائه نتایج شامل این توجه کنید: “مایکل بنت پیت Buttigieg, John J. Delaney و ctq رسما کناره گیری کرد به عنوان نامزد حزب دموکرات است. تحت کلرادو قانون هر رای برای نامزدها که به طور رسمی برداشت بعد از برگه های رای چاپ شده نامعتبر هستند و باید شمارش نمی شود. به عنوان یک نتیجه هیچ نتیجه ای برای این نامزدها نمایش داده خواهد شد در این حالت صفحه نتایج و یا هر فردی county صفحه نتایج. نتایج جستجو برای داوطلبانی که نه رسما برداشت اما علنا اعلام کرد تعلیق از خود ریاست جمهوری در کمپین های نمایش داده شده در این وب سایت از آنجا که چنین اعلامیه هیچ اثر قانونی تحت کلرادو قانون انتخابات.”

به عنوان یک نتیجه, ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از Coloradans در حال حاضر در رأی گیری برای Buttigieg یا Klobuchar, میانه رو که در حمایت از بایدن در آستانه سه شنبه. و خود را کمک نمی صدمه دیده است چرا که بایدن عملکرد در سه شنبه متحده مبهوت مقدار زیادی از صاحب نظران: او به دست آورده پیروزی در حداقل نه تا چهارده متحده از جمله تگزاس و در حال حاضر آگهی ساندرز 453 به 382 در نمایندگان توسط یک تعداد. اما به لطف یک چیز کوچک به نام ریاضی ما می آمد تا با حداقل پارامترهای یک حدس معقول.

در کلرادو ساندرز جمع آوری شده 268,652 آرا یا 36.08 درصد از جدید ترین به روز رسانی در حالی که بایدن در آمد دوم با 172,380 آرا یا 23.15 درصد است. آنها به دنبال زمانی شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که اقدام به خرید عشق به همان اندازه که ممکن است منجر به 156,531 آرا (21.02 درصد) و ماساچوست سناتور الیزابت وارن با 128,089 آرا (17.20 درصد). از دیگر نه دموکراتیک نامزدها در کلرادو رای گیری تنها یک نماینده هاوایی و ممکن است روسیه دارایی Tulsi Gabbard جمع آوری بیش از 1 درصد از کل; او 8,455 آرا خوب برای 1.14 درصد است.

An image from our February 24 slideshow "Senator Elizabeth Warren Rallies Supporters at the Fillmore."

در طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن cruised به نوعی از لغزش او را دوست دارم برای دیدن این نوامبر پارو در 589,180 آرا یا 92.60 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه. پنج رقیب برداشت باقی مانده تکه; سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش (21,370 آرا یا 3.36 درصد) و جو والش سابق ایلینوی نماینده و نه یک عضو از ایگلز (11,461 یا 1.80 درصد) جمع آوری شده است.

خواهد کلرادو پیروزی بایدن شده اند ممکن است تحت های مختلف رای گیری ، رقم کلیدی هستند. وزیر امور خارجه در دفتر ثبت 1,537,607 مجموع آراء بازیگران چشمگیر مردم در انتخابات از 39.49 درصد است. اما مجموع آرا در حزب دموکرات و جمهوری خواه رای می آید فقط به 1,380,928.

که تفاوت از 156,679 — احتمالا همه آراء بازیگران برای مردم رسما از مسابقه و پس از شمارش نیست. و پس از ساندرز حاشیه پیروزی بر بایدن بود 92,272 باراک اوباما ol’ در حال اجرا دوستان ممکن است ادعا کرده اند پیروزی او به دست آورده و سهم شیر از آن. (پنج نامزد دیگر که کاهش یافته است را از ریاست جمهوری مسابقه اما نمی رفتن را از طریق کلرادو روند برداشت — نیوجرسی و سناتور کوری بوکر, نویسنده, Marianne Williamson, سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک کارآفرین اندرو یانگ و مرد ثروتمند تام Steyer — گل دیگر 8,852 آرا بین آنها است.)

البته با داده های محدود در دسترس آن غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از این مردمی بودند Buttigieg و/یا Klobuchar طرفداران مایل به پرش بر روی بایدن ارابه موسیقی. اما وزیر امور خارجه در دفتر گزارش داد که 938,464 آراء و یا فقط بیش از 61 درصد از آخرین کل, بازگشت شده بود که در 28 فوریه قبل از هر Buttigieg یا Klobuchar بود تسلیم شد. آن را معقول و منطقی به گمان آن که یک تکه بزرگ از 165,531 برگه های رای که یا نیست شمارش بودند و یا بازیگران دیگر نیز-rans می رفته اند بایدن ،

اما ساندرز قطعا تا به حال یک قفل در Denver County است. خود را تکه از مسیر بالا رای 39.63 درصد در حالی که بایدن موفق فقط 16.08 درصد پشت هر دو بلومبرگ (21.92 درصد) و وارن (20.62 درصد). که نشان می دهد که بایدن را حامیان در کلرادو مسن تر هستند و کمتر شهری از ساندرز — یک دسته کوچک موسیقی جاز که برای کار معینی Donald J. Trump.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de