کلرادو رگولاتور به دنبال $18.25 میلیون دلار جریمه برای, Firestone, انفجار

اپراتور از نفت و گاز است که باعث کشنده صفحه اصلی انفجار در سنگ چخماق در سال 2017 می تواند به $18.25 میلیون در مجازات های تحت جدید اجرای اقدام توسط مقامات دولتی.

در بیانیه امروز, مارس 12 رگولاتور در کلرادو نفت و گاز حفاظت از محیط زیست کمیسیون اعلام کرد که آنها به دنبال حداکثر مجازات برای چهار نقض گفته مرتکب کر McGee, یک شرکت تابعه از Occidental Petroleum مربوط به مارس سال 2017, Firestone, انفجار که به شدت مجروح ساکن ارین مارتینز و قتل شوهرش را علامت و برادر جوی ایروین. دلار 18.25 میلیون جریمه, بزرگترین تا کنون پیشنهاد شده توسط آژانس باید به تصویب COGCC کمیسیون در جلسه ویژه ای در ماه آینده.

“قلب ما هنوز هم غمگین برای ارین مارتینز اعضای خانواده کسانی که جان خود را از دست در این تراژدی” جف رابینز ، COGCC را مدیر اجرایی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام پنالتی. “در خود افتخار COGCC و من متعهد به حفاظت از هر فرد ایمنی در نفت و گاز عملیات.”

تحقیقات محلی مقامات آتش و ملی ایمنی حمل و نقل تعیین شده است که Firestone انفجار ناشی از نادرست نگهداری “flowline,” یک خط لوله گاز متصل به یک چاه در نزدیکی مارتینز خانه و خانواده خود را. هنگامی که کر McGee — سپس یک شرکت تابعه از Anadarko نفت بود که به دست آورد Occidental در 2019 — دوباره شروع خوبی در ماه های قبل از انفجار flowline شروع نشت گاز بی بو به داخل زمین فقط شش پا از خانه زیرزمین بود که در نهایت مشتعل.

اخطار فرستاده شده به Kerr McGee مدعی نقض چهار COGCC قوانین از جمله الزامات است که رها خطوط لوله درستی قطع شده و این اپراتورها “گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای جلوگیری از شکست نشت و خوردگی خطوط لوله.” با توجه به Robbins, the COGCC منتظر بود نزدیک به سه سال به آغاز اجرای اکشن در بخشی به دلیل این سازمان به تعویق افتاده بود به NTSB را بررسی و نتایج آن منتشر شد در ماه اکتبر.

“این زمان به دلیل این است که یک حادثه قابل توجهی,” رابینز گفت. “این یک اقدام قابل توجهی در بخشی از این کمیسیون و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما آن را درست کردم.”

در یک بیانیه Occidental گفت که آن را نمی خواهد در مسابقه پنالتی: “در طول این تراژدی Anadarko همکاری با همه محلی و سازمان های فدرال است که به بررسی حادثه” این بیانیه می خواند. “در همان تعاونی روح ما را به ادامه کار با دولت گوش دادن به ما سهامداران و همکاری با جوامع اطراف ما است.”

در ماه نوامبر COGCC کمیسیون به تصویب قوانین جدید حاکم بر flowlines از جمله عمومی نقشه برداری از مکان خود و سختگیرانه تر تست مورد نیاز برای اپراتورهای. این تغییرات بخشی از یک جارو سری از اصلاحات مورد نیاز توسط سنا لایحه 19-181 یک تعمیرات اساسی نفت و گاز تصویب اساسنامه توسط دموکرات ها در سال گذشته — و پشتیبانی توسط ارین مارتینز که خواست قانونگذاران در شهادت در دولت و کنگره برای کمک به جلوگیری از فجایع مانند سنگ چخماق انفجار از دوباره اتفاق می افتد.

مارتینز با صدور بیانیه خود او ستایش COGCC را اجرای اقدام, اما گفت که هیچ مجازات می تواند به اندازه کافی بزرگ برای پاک کردن “کابوس وحشتناک” است که خانواده اش را تحمل کرده است.

“زندگی ما برای همیشه لطفا برای تغییر” مارتینز گفت. “این سخت است به درک که تنها راه چاره این است که مجازات یا جریمه. چگونه می توانم شما را در یک قیمت بر روی زندگی انسان؟”

به عنوان بخشی از آن در مارس 12 اعلام COGCC مشخص شده یک لیست از پروژه های خاص خواهد بود که بودجه را با پول های جمع آوری شده از طریق اجرای آن اقدام از جمله هوایی, بررسی, پروژه, تلفن همراه, هوا, نظارت ون جدید نوری گاز تصویربرداری تجهیزات و فن آوری های دیگر است که می تواند کمک به تشخیص نشت.

“پیشگیری از یک آینده فاجعه است یک راه عالی برای افتخار هر دو علامت و جوی,” مارتینز بیانیه اضافه شده است. “من درک COGCC کار سخت در ایجاد این خوب و نگاه به جلو به دیدن مجازات در نگه داشتن همه ما امن تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de