کلرادو جمهوری خواهان در تلاش برای درک اصول اساسی COVID-19 پاسخ

کلرادو جمهوری خواهان در حال افزایش حملات خود در دولت فدرال و پاسخ به گسترش COVID-19 — و در این روند آنها در ادامه به flub اطلاعات اولیه در مورد این بیماری همه گیر اعلام کرد اپیدیولوژی و کارشناسان بهداشت عمومی.

در نامه ای به فرماندار ارسال Jared پلیس امروز, مارس 27 چهارده جمهوریخواه دولت سناتور انتقاد فرماندار تصمیم به صدور گسترده بهداشت عمومی منظور در مارس 25 که موظف بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در سطح ایالت و کارگردانی Coloradans در خانه بمانند مگر اینکه مطلقا لازم است.

“این است که ما اعتقاد صادقانه فرماندار پلیس که اقدامات خود را در روز چهارشنبه به طور بالقوه کاشته اختلاف و ترس در Coloradans که به دنبال وضوح از مقامات منتخب خود را در این زمان از ناامیدی” می خواند این نامه است.

که آخرین گلوله شلیک در حال رشد رگبار گلوله از اوباما انتقاد به دولت و مقامات محلی در کلرادو بیش شدید اقدامات صورت گرفته برای کاهش سرعت انتقال COVID-19. قبل از پلیس این ایالت منظور نامه ای به Douglas County مقامات کوبیدن اقامت در خانه حکم صادر شده توسط Tri-County مقامات بهداشتی برای سه کلرادو, شهرستان امضا شد توسط شش قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از جمله خانه رهبر اقلیت پاتریک نویل گفت که رادیو میزبان پیتر Boyles که منظور منعکس “گشتاپو مانند ذهنیت است.”

بدنام محافظه کار فعال بروس داگلاس, معمار, مالیات دهندگان لایحه حقوق و سابق مجلس دولت خود کرده است و حتی اعلام کرد که او را “اعتراض پیک نیک” در سقوط آتش نشان یادبود در کلرادو اسپرینگز در روز یکشنبه, مارس 29 صدور “باز دعوت نامه برای شهردار [جان] Suthers آمده دستگیری من برای صلح و دوستی مونتاژ با من همکار آمریکایی است.”

در مارس 27, نامه ای به پلیس جمهوری خواه سناتور سوال که آیا ایالت اندازه گیری لازم بود با اعتراض به این واقعیت است که “جامع” اطلاعات مربوط به این ویروس را گسترش جمع آوری شده توسط مقامات در کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست “شده است به اشتراک گذاشته و یا با ما حزبی.”

“چگونه می تواند خود را از دولت انتظار Coloradans به ایمان در اقدامات خود و یا درک هدف از سفارش خود را اگر آن حقایق هستند ارائه شده ،” از ایران با نمایندگان مجلس. “اگر دولت به اقدام شدید…بسیار کم است که ما می توانید انجام دهید این است که ارائه اطلاعات به آن را به بالا.”

اما جمهوری خواهان خواستار اطلاعات دقیق و شفاف در مورد دولت اعمال نشده نشان داد توانایی درک حتی اطلاعات اولیه در مورد این ویروس انتقال آن و مداخلات است که کارشناسان می گویند لازم است به آن را متوقف کند.

در عوض اوباما قانون گذاران همچنان به اکو تصورات غلط در مورد رمان coronavirus که تداوم داشته باشند پس از اولین روز از وقوع. در یک ایمیل به ترکیبات زیر پلیس اقامت-در-خانه سفارش سناتور ایالت ری اسکات جمهوری از تقاطع بزرگ نوشت که “ویروس آنفولانزا گرفته است بسیاری از زندگی از COVID-19” و این که داده های اضافی را به کمک به تسکین نگرانی عمومی بیش از آن گسترش یافته است. سناتور جری Sonnenberg از استرلینگ ساخته شده مشابه استدلال در یک op-ed برای کلرادو سیاستنوشتن که ده ها هزار نفر از مرگ و میر سالانه ناشی از آنفولانزا یا 2009 H1N1 شیوع “قرار داده [COVID-19] در چشم انداز است.”

اما COVID-19 بسیار عفونی و به مراتب کشنده تر و به مراتب بیشتر احتمال دارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان از آنفلوآنزای فصلی یا قبلی رمان ویروس H1N1. آخرین اپیدمیولوژیک تجزیه و تحلیل بر اساس داده ها از ویروس گسترش در اروپا تخمین می زنند که در غیاب اجتماعی قوی-فاصله اقدامات هر فرد آلوده با COVID-19 است به احتمال زیاد به گسترش این ویروس به سه نفر آن را قادر می سازد به گسترش نمایی و به طور بالقوه پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی اگر نه سرکوب.

نامه پادشاه عربستان به پلیس نیز سوال که آیا ماندن در خانه و سفارشات مورد نیاز برای تمدید ایالت به نقل عمومی-منتشر CDPHE تست نشان داده که 44 از کلرادو شهرستانهای کمتر از پنج مورد تأیید. “آنچه انجام شده است با بسته شدن فعالیت های کسب و کار و روال روزانه از Coloradans زندگی در یک شهرستان است که کمتر از پنج مورد از COVID-19 روز پس از برخورد با این بحران ؟” آنها بپرسید.

اما این اعتراض نادیده دو تا از مهم ترین اصول coronavirus پاسخ مطرح شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی در هفته های اخیر: ناکافی تست به این معنی است که وجود دارد در واقع به مراتب بیشتر واقعی موارد از مقامات قادر به تایید و مداخله زود هنگام بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش ویروس با چنین سرعت انتقال بالا. این درس آموخته شده است بارها و بارها در شهرستانها در سراسر کشور — از جمله در دنور که در آن شهردار مایکل هنکاک در 9 مارس را رد کرد و نیاز به اضافی خاموش کردن اقدامات به این دلیل که شهر را تعداد کم موارد او گفته بود شواهدی وجود دارد که “همه چیز در حال کار.”

کمتر از سه هفته بعد دنور حداقل 262 مورد تأیید بیشترین تعداد هر شهرستان در دولت و بالاترین سرانه رای دادن در خارج از سه هواپیمای کوه شهرستان شناسایی شده به عنوان نقاط داغ در روزهای اولیه از وقوع. و در حالی که در اوایل شیوع COVID-19 متمرکز بودند در ساحلی مراکز جمعیتی مانند نیویورک و سان فرانسیسکو یک تجزیه و تحلیل منتشر شده امروز توسط megyn kelly می یابد که تعداد موارد تایید شده است در حال حاضر به سرعت در حال رشد در کشورهای که در آن بسیاری از فرمانداران جمهوری خواه شده اند و تمایلی به پیاده سازی سخت اجتماعی-فاصله گرفته است.

در ضمن فدرال و پاسخ به بحران — عمدتا با هدف جلوگیری از یک فاجعه اقتصادی — نشده فرار انتقاد از جمهوری خواهان ، در حالی که ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان تصویب تاریخی 2 تریلیون دلار بسته امداد امروز, مارس 27 ارسال آن به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز خود را برای امضاء نماينده کن باک یک جمهوری خواه از ویندزور و صندلی کلرادو حزب جمهوریخواه را به کف خانه به هم زدن این لایحه است.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بود بدتر از این مشکل خود به خود” باک گفت: انعکاس نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر کلرادو محافظه کاران این هفته است. “در حالی که آن را به وضوح لازم است برای انجام کاری برای کمک به کشور ما مبارزه با این بیماری در این لایحه این است که پاسخ ندارد.”

باک اظهارات نشان می دهد که او بیش از حد است که در تلاش برای درک اطلاعات مهم در مورد این بیماری همه گیر از او ظاهر را درک نمی کند که “مشکل” او با اشاره به یک ویروس است که بدون قوی و مداخله اجتماعی-فاصله تلاش می کشتن تا به 2.2 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی.

یا — چه بدتر — شاید او می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im