جیمز ریش بنیاد را اعلام کرد نیمه نهایی برای آن رستوران و آشپز جوایز و کلرادو گل بزرگ به خصوص در بهترین آشپز: کوه دسته بندی بر اساس دوباره ترسیم منطقه است که همچنین شامل آیداهو و مونتانا یوتا و وایومینگ (تغییر از بهترین سرآشپز: Southwest دسته از سال های گذشته است که حفره دار کلرادو در برابر تگزاس و نیومکزیکو و آریزونا اوکلاهما و یوتا).

در این سال کلرادو نیمه نهایی برای بهترین آشپز: کوه کری بیرد از نوار خمیر کارولین گلوور از آنت دانکن هلمز از اشاره تامی لی هاپ کوچه برادر شانس از چهار برادر موفق باشید (در کلرادو اسپرینگز) جاش Niernberg از بن 707 Foodbar (در Grand Junction), Cindhura ردی از Spuntino دانا رودریگز از سوپر مگا بین کلی Whitaker از گرگ خیاط و لوئیس جوان از پنروز اتاق در Broadmoor هتل.

اما این تنها خبر خوب. یکشنبه وینیل آخرین پروژه از این تیم پشت Frasca غذا و شراب و Tavernetta دریافت یک اشاره در بهترین رستوران جدید دسته که در نظر رستوران ها در سراسر ایالات متحده در یکشنبه وینیل یک نوار شراب با یک خبره در سطح سیستم صوتی باز در اواخر ماه دسامبر پشت Union Station, فقط تق و لق در پایان دم از 2019.

Jennifer Jasinski and Beth Gruitch have run Crafted Concepts together for nearly two decades.

جنیفر Jasinski و بث Gruitch باید اجرا گردد مفاهیم با هم برای نزدیک به دو دهه است.

Westword

بیش از یک کلرادو رستوران گروه فرود در یکی دیگر نیمه نهایی لیست: Frasca, تاسیس توسط بابی Stuckey و ترجمه Mackinnon-پترسون در بولدر در سال 2004 ساخته شده از برش در برجسته رستوران رده اما آیا سوشی دن که برادران Toshi و یسوع Kizaki باز در سال 1984. این اولین نامزدی که دن گوشه ای که در آن نیز اجرا می شود Izakaya دن Ototo و آینده Temaki دن دریافت کرده است از جیمز ریش پایه و اساس است. “اولین چیزی که به ذهن من آمد شد ما ماشین ظرفشویی که هرگز دریافت هر گونه وام و اعتبار می گوید:” یسوع Kizaki در یادگیری از نامزدی. “این یک افتخار بزرگ است و ما در شرکت بزرگ با دیگر نیمه نهایی. این مشتریان که از آن ساخته شده اتفاق می افتد; ما در حال اختصاص داده شده به مهمانان ما و در خدمت بهترین ماهی ممکن است.”

در Rising Star Chef سال دسته آشپز Austin نیکل از Spuntino است که به نمایندگی دنور; او شده است با Spuntino برای بیش از سه سال و دو نیمه نهایی نامزدهای کمی eatery معنی این کلمه در نهایت به سایر نقاط کشور در مورد مواد غذایی بزرگ است که Spuntino تبدیل شده است پس از سال 2014 تحت صاحبان ردی و الیوت Strathmann. “تنها چیزی که می تواند ساخته شده اند این بیشتر هیجان انگیز بود که نامزد دریافت جایزه در همان زمان به عنوان کسی که در کنار من هر روز باز و بسته کردن آشپزخانه ما” ردی می گوید در مورد همکار خود نیکل “قرار دادن تمام خود را به این کمی خنده دار رستوران با من.”

Sushi Den has earned a semifinalist spot for Outstanding Restaurant.گسترش

سوشی دن به دست آورده است کسیکه نقطه به صورت برجسته و رستوران.

حسن نیت ارائه میدهد سوشی دن

دنور است که اغلب نادیده گرفته شده است در برجسته رستوران رده اما در این سال پایه و افزودن جنیفر Jasinski و بث Gruitch رستوران, گروه, گردد, مفاهیم, اجرا می شود که Rioja, اغذیه فروشی و مشروب فروشی Vendôme رواقی & اصل اقلیدس سالن و Ultreia. این یک نیمه نهایی nod برای رستوران گروه به عنوان یک کل اگر Jasinski شده است و نامزد دریافت چندین جایزه در طول سال و برنده بهترین آشپز: غرب در سال 2013. “بث و من خیلی فوق العاده مفتخر به رسمیت شناخته شود نه فقط جامعه محلی ما بلکه در سراسر کشور توسط ریش بنیاد!” Jasinski یادداشت ها. “ما شده اند در کسب و کار با هم برای بیست سال و این احساس آنقدر بزرگ — چه افتخار را شامل می شود در این لیست بزرگ از semifinalists.”

محلی دیگر نیمه نهایی شامل Williams & Graham برای برجسته نوار برنامه و تاد لئوپولد و اسکات لئوپولد دنور رسومات لئوپولد وارنر در برجسته شراب و ارواح و یا تولید آبجو دسته. در اسپن عنصر 47 در Little Nell به دست آورده یک نقطه برجسته شراب لیست برنامه.

فهرست نیمه نهایی نشان دهنده دور اول انتخاب برای سال 2020; فینالیست اعلام خواهد شد در 25 مارس و پس از آن جیمز ریش جوایز جشن (جشن سی سال در سال 2020) را نام برندگان بزرگ در 4 ماه مه در شیکاگو است.

با بسیاری از محلی نیمه نهایی در فهرست به نظر می رسد که حداقل یک کلرادو آشپز و یا رستوران خواهد شد و نام برنده در ممکن است اضافه کردن به جیمز ریش بنیاد امریکا کلاسیک جایزه به دست آورده توسط El Taco د مکزیک در اوایل این ماه.

تبریک به همه سرآشپزها و رستوران-صنعت مردم کمک را در کلرادو درست آشپزی مقصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de