کلرادو رهبران اتحادیه کارگران تماس برای COVID-19 “مردم یونان”

به عنوان قانونگذاران ایالتی و فدرال شروع به توسعه برنامه به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus pandemic, کلرادو, کار, سازمان, در حال ارسال از رهبران یک پیام روشن است: کمک به مردم نیست و شرکت های بزرگ.

“ما در حال شنیدن صحبت های زیادی در مورد یک شرکت و نجات,” رون دکتر ruggier رئیس جمهور از خدمات کارکنان بین المللی اتحادیه های محلی 105 گفت: در یک کنفرانس تلفنی امروز, مارس 17. “باید برای مردم یونان به طوری که مردم در حال محافظت از لحاظ اقتصادی بلکه حفاظت شده به عنوان آنجا که ممکن است از ابتلا به این ویروس است.”

با میله, رستوران ها و اماکن تفریحی دیگر جمع آوری فضاهای جنوبی ماه-طولانی خاموش شدن ناگهانی در دنور و بسیاری از شهرهای دیگر در سراسر کشور, تاثیر بر کارگران در مهمان نوازی خرده فروشی و دیگر بخش های خدماتی است که به احتمال زیاد فاجعه بار است. رهبران اتحادیه می گویند که کمک به کسانی که در حال حاضر در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش هزینه های زندگی باید قانونگذاران’ اولویت است.

“هیچ کلرادو کارگر باید به سمت چپ پشت به دلیل شرایطی خارج از کنترل خود گفت:” دیوید فرناندز سخنگوی SEIU محلی 105 که نشان دهنده بیش از 8000 کارگران در سراسر صنایع مختلف در منطقه مترو دنور. “آیا شما و یا یک دوست قرارداد coronavirus یا شما تصمیم به ارائه مراقبت برای کودکان شما که مدارس بسته و یا شما خودتان را بدون کار شبانه — شما باید مجاز به استراحت سر خود را بر بالش خود را دانستن است که شما درمان خواهد شد و با انصاف و شفقت است.”

در حالی که طرفداران ستایش فرماندار Jared پلیس تصمیم به موضوع اورژانس را در هفته گذشته الزام کارفرمایان در برخی از صنایع به ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران که در حال آزمایش برای COVID-19 آنها خواست سیاست گذاران به تصویب مراتب جامع تر پرداخت می شود-ترک برنامه هایی که ارائه خواهد شد که کارگران امنیت بیشتر به عنوان بحران همچنان گشوده است.

“در بسیاری از عدم اطمینان در مورد آنچه اتفاق می افتد به خانواده های ما اگر ما قرار داده شده و در قرنطینه و یا بیمار گفت:” Yuliana Guerrero دنور سرایدار و محلی 105 عضو. “از آنجا که بسیاری از ما نان آوران خانواده ما و ما می خواهم برای دیدن چگونه ما را دریافت کنید به کمک و یا دریافت ما پرداخت.”

مذاکرات فدرال پاسخ به COVID-19 pandemic ادامه در واشنگتن با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت شناور یک بسته از حقوق و دستمزد کاهش مالیات و کسب و کار کوچک وام در حالی که اعضای کنگره در هر دو طرف راهرو در حال پوشش پشت برنامه به صورت ماهانه و پرداخت نقدی از $1000 یا بیشتر به تمام یا اکثر بزرگسالان آمریکایی برای کمک به جبران تاثیر گسترده اخراج و حقوق از دست رفته.

اما کارگران در خط مقدم کلرادو در پاسخ به این ویروس می گویند که در علاوه بر این به کسانی که برنامه های بیشتری باید انجام شود در کوتاه مدت برای آموزش و آماده سازی و ذخیره منابع لازم برای موفقیت در کاهش. در سراسر کشور کمبود تست ظرفیت به شدت مانع از تلاش برای پاسخ موثر به این بیماری همه گیر در حالی که آهسته و آشفته فدرال پاسخ را تولید کرده است صحنه های مانند کسانی که در چند متحده فرودگاه آخر هفته گذشته که در آن هزاران نفر از مسافران رسیدن گیر شد در تنگناها در داخل پایانه به عنوان هواپیمایی کارکنان و ماموران گمرک تلاش برای پیاده سازی جدید پروتکل های غربالگری.

Berhanu Ayele یک مسافر خدمات عامل در فرودگاه بین المللی دنور گفت: در مارس 17 کنفرانس که او را دیده می شود این عدم آمادگی دست اول. مسئولیت های او عبارتند از: کمک به مسافران در صندلی چرخدار — بسیاری از آنها در بالاترین خطر شدید اثرات بهداشتی از COVID-19 — حرکت را از طریق فرودگاه اما نه بسیار تغییر کرده است از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“به نظر می رسد کمی تلاش در آموزش فرودگاه کارگران چگونه به مسئولیت رسیدگی به این بحران” Ayele گفت. “به عنوان کسی که هل آسیب پذیر ترین مسافران به مقصد خود من نا امید که برای دیدن احتیاطی مناسب هستند گرفته شده برای تمیز کردن صندلی چرخدار بعد از هر فشار.”

جیمی آلن یک شفق قطبی لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا تکرار نگرانی در مورد آماده سازی و خواستار سیاست گذاران به آدرس سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظت شخصی مانند N95 ماسک های مورد استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان.

“N95 ماسک یا لباس — ما به سادگی فقط کافی ندارید,” آلن گفت. “ما به اندازه کافی برای چند تماس, شاید, اما در حال حاضر ما باید انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که ما در حال رفتن به پوشیدن ما اقدامات حفاظتی ، ما باید در یک محل در حال حاضر که در آن ما مجبور به انتخاب کنید و را انتخاب کنید که در آن ما هر اندازه گیری مناسب نیاز داریم: ماسک, لباس, مقدار زیادی از albuterol درمان با اکسیژن درمان است. منابع باید بی پایان اما ما فقط پایین و از همه جا برای لوازم.”

آیا این افزایش در دسترس بودن بحرانی منابع و یا در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه به جای حقوق از دست رفته و کمک نهفته کارگران همچنان به پرداخت صورتحساب خود را رهبران کارگری می گویند که قانونگذاران آمریکایی و به طور کلی باید به یاد داشته باشید که ما همه در این با هم.

“این زمان به حق انجام شده توسط کارگران” دکتر ruggier گفت. “با پرداخت بیمار و وسایل و تجهیزات و آموزش مردم باید این امر در واقع به نفع همه ما است. همه ما متصل در تمام زمانها است اما قطعا آن را در حال پرتاب به استارک امداد در طول این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de