کلرادو “ضروری” کارگران برای درخواست پشتیبانی در میان COVID-19 اختلال

در سی سال به عنوان یک کارگر پستی الکس اگویلار دو لا فرانترا تنها دیده می شود ایالات متحده خدمات پستی بس عملیات دو بار — دو بار در طول طوفانهای برف. شاخه های محلی در کلرادو نمی shut down after 9/11 و یا در طول سال 2001 حمله سیاه زخم یا در میان آنفلوآنزای H1N1 شیوع یک دهه پیش. خدمات پستی نمی خواهند coronavirus همه گیر باشد اما آن را آسان تر از انجام گفت.

“آنچه ما در حال حاضر مواجه با این بیماری همه گیر است که بزرگترین [چالش] ما تا کنون دیده ام” اگویلار دو لا فرانترا, رئيس جمهور از دنور-منطقه شعبه انجمن ملی حامل نامه گفت: در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی در روز سهشنبه, مارس 24. “در حال حاضر این نامه حامل کار است همه چیز در مورد ایمنی است.”

حدود 2000 نفر از کارگران پستی نمایندگی NALC شعبه 47 یکی از مقوله های بسیاری از “کارگران ضروری” معاف از خاموش شدن ناگهانی و اقامت در خانه سفارشات که به تدریج آوردن توقف بسیاری از جنبه های زندگی روزانه در سراسر کشور است. شهردار مایکل, Hancock, صادر کرده و دستور بسته شدن طیف گسترده ای از غیر ضروری کسب و کار حداقل تا 10 آوریل و در حالی که فرماندار Jared پلیس تصمیم گرفتند برای کمتر سختگیرانه ایالت رویکرد در حال حاضر دیگر دولت های محلی در حال زیر دنور منجر شود.

نامه حامل مواد غذایی کارکنان مراقبت های بهداشتی حرفه ای حمل و نقل اپراتورها و دیگر کارگران ضروری ممکن است کمتر بلافاصله در رابطه با نحوه پرداخت صورتحساب خود را و قرار دادن غذا روی میز از ده ها هزار نفر از Coloradans که گذاشته شده است از خدمات و مهمان نوازی صنایع در طول مستند. اما آنها دیگر نگرانی — شروع با چگونه برای ایمن ماندن و سالم در حالی که انجام کارهایی که دولت های ایالتی و محلی را تلقی به شدت مهم است. برای نامه حامل که به معنی نزدیک و هماهنگی با خدمات پستی مدیریت به مطمئن شوید که آنها را به لوازم بهداشتی و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به آنها نیاز دارید.

“اداره پست است که تهیه آنها با دستکش و هر روز آنها ماسک اگر آنها می خواهم آنها را” اگویلار دو لا فرانترا گفت. “به آنها داده می شود دستمال مرطوب به طوری که آنها می توانید پاک کردن خود چرخ فرمان در طول روز. و هر یک از حامل داده شده است هشت اونس بطری ضد عفونی کننده دست.”

با بسیاری از رسانه های خرده فروشی بسته شد و مردم محروم از مصرف غیر ضروری سفر به خارج از خانه تحویل خانه است مهم تر از همیشه و USPS گفت: در هفته گذشته آن را به دنبال پر کردن صدها نفر از معاملات جدید در دنور و در سراسر دولت است. در حال حاضر کارگران پستی در حال گرفتن منابع مورد نیاز و اگویلار دو لا فرانترا ستایش مدیران برای کار برای تضمین عرضه ضد عفونی کننده دست از دیوانه خرگوش رسومات در وست مینستر است که pivoting به تولید ضد عفونی کننده محصولات در میان موجی از تقاضا است.

نه همه “ضروری” کارگران شده است به عنوان خوش شانس. ارنست هیگز یک دنور افسر امنیتی و عضو کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه های محلی 105 گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که برخی از پیمانکاران امنیتی را در بر داشت خود را از زمانی که کار غیر ضروری ساختمان ها و یا محل کار تعطیل و دیگران که باقی می ماند در این کار همیشه لازم نیست که تجهیزات آنها نیاز دارید.

“در حال حاضر بزرگترین نگرانی ما این است که مطمئن شوید که ما به اندازه کافی دستکش های ضد عفونی کننده دست, دستمال مرطوب, چیزهایی که از طبیعت” هیگز گفت. “ما در تماس با مردم به طور مداوم در تمام طول روز طولانی است. و در حال حاضر ما ندارد و کسانی که منابع به آسانی در دست است. ما نمی باید ماسک مانند سایر صنایع است. پس از آن واقعا دشوار است برای ما به تلاش برای ایمن ماندن.

“ما می خواهم از حمایت,” او اضافه شده است. “به نظر می رسد مانند صنعت امنیت است که نادیده گرفته شده است.”

دنیس Dougherty, مدیر اجرایی, کلرادو, AFL-CIO, که نشان دهنده بیش از 130,000 Coloradans در سراسر 180 وابسته به اتحادیه گفت که آن را حیاتی برای کارفرمایان و سیاست گذاران به اولویت بندی نیازهای کارگران به اخراج کمبود عرضه و دیگر اختلالات ادامه خواهد داد.

“ایالات متحده در حال رفتن به ضربه سخت تر از تقریبا هر نوع دیگر جهان اول کشور ما متخلخل شبکه امنیت اجتماعی” Dougherty گفت. بعد از این هفته AFL-CIO و دیگر کلرادو کار طرفداران به طرح موضوع مطالبات برای “COVID-19 کارگران لایحه حقوق” از جمله مقررات مربوط به پرداخت ترک, ایمنی, حمایت بیمه بیکاری ، Dougherty همچنین گفت که طرفداران می خواهم برای دیدن مساوی نمایندگی برای کار صدای در پلیس را به تازگی اعلام کرد ثبات اقتصادی و رشد شورای — که عمدتا از رهبران شرکت های بزرگ و سرمایه گذاری جهان است.

“مردم و سلامت امرار معاش و توانایی برای خود فراهم و در معرض خطر هستند” او گفت:. “به عنوان فرماندار مقننه و کنگره ایجاد کمیته ها و بسته های به جلو و ما را از این بحران ما باید به یاد داشته باشید که کارگران درایو اقتصاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im