کلرادو برای اولین بار سیستم عدالت فروم معافیت از جعبه

فرماندار Jared پلیس میزبانی اولین عدالت-سیستم فروم از دولت او در مارس 4 و 5 در Westin Hotel در Westminister که در آن نمایندگان کلرادو وزارت امنیت عمومی این گروه کلرادو اصلاحات و کلرادو وزارت خدمات انسانی و همچنین قضات و مقامات منتخب از جمله وکلای منطقه و کلانترها ملاقات و آمیخته با اعضای قربانیان وکالت و جامعه-گروه خدمات در کلرادو عدالت سیستم های انجمن: کار با هم به سوی بهبود سیستم عدالت کیفری.

“ساختمان موثر و عادلانه کیفری-نظام عدالت نیاز به ورودی از همه بخش ها در سیستم” استن Hilkey مدیر اجرایی کلرادو وزارت امنیت عمومی اشاره کرد در خود خوش آمدید به گروه. “گرفتن دولت و نهادهای محلی در همان صفحه و به سوی یک هدف مشترک به مثابه موفقیت است. که آنچه در این فروم مورد تمام شده است.”

پس از آن پلیس در گسترش این هدف است. “امریکا انجام شد یک کار ضعیف و من می خواهم برای دیدن کلرادو ملت را در جنایی-عدالت اصلاحات” فرماندار گفت: در سخنان افتتاحیه خود. “کلرادو اصلاحات بودجه حدود 1 میلیارد دلار در سال و در حال رشد است. سیستم ما را ارتقای ایمنی درمان مردم با عزت و کاهش جرم و جنایت. در این دوره از این تحول ما را به صرفه جویی در پول مالیات دهندگان. ما در حال رفتن به مجبور به تولید نتایج سنجش برای دریافت در هیئت مدیره با این تغییرات ما را. ما که با کاهش نرخ تکرار جرم سال و جرم و جنایت در جوامع ما. من می دانم که ما می توانیم این کار را بکنید زیرا بسیاری از کشورهای جهان این کار را بهتر از ما انجام دهد.”

کلرادو تکرار جنایت است که حدود 50 درصد بیش از سه سال است. در مقابل تنها 20 درصد از مردم منتشر شده از نروژ به زندان بازگشت برای آنان که کمترین تکرار جنایت در جهان است. دین ویلیامز مدیر اجرایی گروه کلرادو اصلاحات با اشاره به این که بین 1970 و 1980, نروژ با نرخ تکرار جرم سال مشابه که از کلرادو. نروژ ساخته شده خود را تغییر چشمگیر درمان آن زندانیان با شفقت او گفت: و با داشتن هر کس در جامعه بازی نقشی اساسی در موفقیت خود را.

در حال حاضر او می خواهد جوامع در سراسر کلرادو به انجام کمی خود را. “حقیقت” او خواست مخاطبان خود را. “حتی اگر شما فکر می کنم ایده های من دیوانه هستند صحبت می کنند و ذهن شما را. زمانی که ما هیچ گفت و گو ما هیچ چیز نیست.”

ویلیامز می خواهد به تغییر فرهنگ زندگی در زندان; او آن را “عادی.” آنچه او کشف کرد که آلاسکا کمیسر اصلاحات و از طریق سفر خود را این است که هنگامی که شما درمان زندانیان با عزت و احترام عمیق تغییر رخ می دهد در داخل او توضیح داد. زندانها را تبدیل به امن تر و زندانیان مردان و زنان به طور یکسان در حال بهتر است خود را آماده انتشار است.

ویلیامز پیش بینی زندانیان پخت و پز مواد غذایی خود را انجام دهند که خود را در لباس های شسته شده و حتی کار شغل واقعی در جامعه است. را که ممکن است او رفت و به صاحبان عقیق مواد غذایی در Roggen و آنها را متقاعد به استخدام برخی از زندانیان است. از طریق یک برنامه آزمایشی در استرلینگ Correctional Facility دوازده زندانیان کار در یک, تخم مرغ, مزرعه, درآمد $16.25 یک ساعت. ویلیامز گفت که او می خواهم برای دیدن هزاران نفر از زندانیان مشغول به کار بود در حال آماده شدن برای روز زمانی که آنها منتشر خواهد شد که 95 درصد از زندانیان هستند.

انجمن شامل چهار نود دقیقه ای در جلسات عمومی و همچنین به عنوان یک دوجین برک آوت گروه های بحث پرداختن به مسائلی مانند صدور حکم حقوق صاحبان سهام.

در جلسه عمومی در “نقش قربانی جامعه در عدالت اصلاحات” سناتور ایالت Rhonda زمینه اشاره کرد که این تماس برای اصلاحات متعادل باید با به خاطر سپردن حقوق قربانیان. زمینه های خود را از دست داد, پسر جواد و نامزدش, ویویان ولف در یک درایو توسط تیراندازی; جواد شاهد در پرونده قتل است. دو نفر از سه نفر در حال حاضر در کلرادو اعدام شد درگیر در مرگ او.

هر بحث اجازه زمان برای پرسش و برخی از نکات برجسته از فروم آمد و در پاسخ به دیگر سخنرانان.

سرپرست Ryan طولانی از دنور پیچیده صحبت در مورد صدور حکم بی عدالتی. “بیش از حد وجود اختلاف در صدور حکم از یک قاضی دیگر” او گفت:. “من تا به حال این تصور که برخی از این قضات بودند فقط تنبیهی است. اما به شنیدن آنها صحبت می بینم که مورد است نه در همه. هر وضعیت یک مجموعه کاملا متفاوت از شرایطی که باید در نظر گرفته شود قبل از اینکه یک حکم ارائه شده است.”

جورج Brauchler منطقه وکیل از 18 قضایی منطقه برنامه ریزی شده بود به وصله پینه کردن کل کلرادو قانون اگر او انتخاب شد دادستان کل. Brauchler گفت که او هنوز هم احساس می کند یک بازنویسی است مهم در جهت اجرای عدالت در صدور حکم; دیگران در میان جمعیت موافقت کردند.

کریستی Donnor مدیر کلرادو عدالت کیفری اصلاحات ائتلاف سابقه یک سوال از مادر یک مجرم جنسی: “چرا مجرم جنسی حک شده از جامعه خدمات؟” کریستی توضیح داد که آنها نبودند که “اساسا هر سرویس است که در یک مورد به مورد و بر اساس. اما مجرم جنسی در حال ارائه کمک.” مادر به نظر نمی رسد ،

در ماه دسامبر ویلیام گفته بود کلرادو قانون گذاران است که او می خواهم به آزادی مشروط بیشتر از سطح پایین به سر می برند. آنها به او گفت برای انتخاب بخش دیگری از جمعیت است.

DOC executive director Dean Williams talking with Dr. Rollie Ogden of the Stout Street Clinic at the forum.گسترش

DOC, مدیر اجرایی, دین ویلیامز صحبت کردن با دکتر Rollie اگدن از تنومند خیابان درمانگاه در فروم.

مایکل مک کارتی

در فروم یک تکرار نگرانی شد “پل خدمات” کمک به تازگی منتشر زندانیان با پول و یا مسکن. از آنجایی که میانگین هزینه incarcerating یک نفر برای یک سال است $43,000 این می تواند یک سرمایه گذاری خوب در کاهش تکرار جرم سال بلندگو اشاره کرد.

کلرادو سیستم عدالت فروم بود اولین تلاش برای گرد هم آوردن تمام بخش های عدالت کیفری و همچنین به عنوان کسانی که تحت تاثیر سیستم. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای جلسات بیشتر در ماه های آینده, اما در این میان صحبت خود ادامه خواهد داد.

کشیش میکا Espinoza ارائه شده جهت برای کسانی که مکالمات در آغاز فروم زمانی که او گفت: داستان یک دختر کوچک است که می خواهم سرگردان خارج از کلیسا در snowstorm. هنگامی که مردم در نهایت متوجه شدم او رفته بود همه فرار کردن در جهات مختلف به دنبال او. پس از ساعت ها بی هدف در جستجوی یکی از اعضای جماعت پیشنهاد کرد که همه آنها لینک سلاح و راه رفتن در همان جهت. به زودی آنها دریافتند بدن دختر مدفون در برف.

“تا به حال ما در ایران هم هر چه زودتر به جای به صورت جداگانه رومینگ aimlessly از ما می تواند به طور بالقوه زندگی او را نجات داد,” او گفت:. “همان می رود برای جنایی-عدالت اصلاحات. زندگی بر روی خط هستند در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im