ائتلافی از گروه های لیبرال است که مبارزه برای سال تعمیرات اساسی کلرادو مالیاتی فقط پرده برداری از آخرین پیشنهاد — قرار داده و به استراحت هر گونه حدس و گمان است که آن را ممکن است هدف لغو کامل مالیات دهندگان لایحه حقوق.

مالیات منصفانه کلرادو یک مسئله کمیته ثبت شده در اوایل این هفته با, کلرادو, وزیر دولت را اعلام کرد امروز 5 مارس که آن را به جلو حرکت می کند با جمع آوری امضا برای طرح 271 یک رای گیری اندازه گیری است که می تواند دولت را مالیات بر درآمد نرخ Coloradans ساخت بیش از 250.000 دلار در سال و به یک کاهش مالیات برای هر کس دیگری.

“در بسیاری از نیاز در کلرادو در حال حاضر برای بسیاری از چیزهای مختلف می گوید:” Lizeth ❄ مدیر کلرادو مردم داد یک گروه حمایت از, حمایت از ابتکار عمل. “اقتصاد قوی شده است اما بسیاری از مردمی در جامعه ما پشت سر گذاشته شده است. و تا این اندازه گیری را به یک کاهش مالیات به 95 درصد از Coloradans و آن را به تضمین بودجه برای مدارس و معلمان است.”

اگر مورد تایید رای دهندگان اندازه گیری ها را افزایش حدود 2 میلیارد دلار در سال و نیاز به نیمی از آن را صرف بر روی K-12 آموزش و پرورش با نیمه دیگر “استفاده می شود به آدرس اثرات رشد جمعیت و تغییر اقتصاد” با توجه به زبان های رای نهایی توسط دولت عنوان هیئت مدیره این هفته است.

“بسیاری از ما در جوامع و خانواده ها می دانیم که وجود دارد نیازمند کمک های مالی بیشتر برای رفتن به مدرسه ما سیستم” Chacon می گوید. “اما من همچنین فکر می کنم که این اقدام توسط دیگر ترک 50 درصد باز به آدرس رشد آن اجازه می دهد تا ما را به تعامل و لابی ما انتخاب ما از مقامات می گویند” این است که این پول نیاز به رفتن.'”

ابتکار 271 یکی از ده ها تن از اقدامات ارائه شده به عنوان هیئت مدیره در سال گذشته توسط کارول هجز مدیر کلرادو مالی موسسه به عنوان او و دیگر طرفداران نظریه خود را آخرین تلاش برای کاهش کلرادو بودجه بحران. حامیان اصلاحات اقدامات همکاری تحت پرچم Vision 2020, کلرادو یک ائتلاف که شامل CFI, COPA بل مرکز سیاست و دیگر لیبرال و مترقی شدند.

“ما انجام شده است مقدار زیادی از کار را برای بسیاری از سال به, آموزش مردمی در مورد سیستم مالیاتی ما و تعامل مردمی در مکالمات در مورد آنچه که مورد نیاز” Chacon می گوید. “این چیزی است که در ذهن ما برای سال واقعا سعی کنید به شکل از چگونه ما را ما سیستم مالیاتی عادلانه است.”

یکی از طرح های تست شده توسط هجز و دیگر طرفداران و حتی به دنبال لغو کامل از تعبیر یک سال 1992 متمم قانون اساسی است که شامل یک نیاز است که رای دهندگان تصویب دولت و مالیات محلی را افزایش می دهد و محدودیت های دیگر در دولت توانایی برای بالا بردن درآمد. در حالی که تعبیر مخالفان را به ثمر رساند برنده سال گذشته زمانی که کلرادو دیوان عالی کشور معکوس سال قبل از تصمیم گیری های حکومت که چنین لغو تلاش ادامه می تواند طرفداران نمی تواند حرکت رو به جلو با آن در حال حاضر.

در عوض حامیان امیدوارم که ابتکار 271 می تواند پایان یک رشته از انتخابات شکست برای کلرادو مالیاتی اصلاح طلبان در سال های اخیر از جمله شکست گزاره سی سی اندازه گیری است که باید حذف شود تعبیر را سالانه درآمد کلاه بود اما کاملا شکست خورده در پای صندوقهای رای در سال گذشته است. اصلاح 73 که مطرح 1.6 میلیارد دلار به صندوق آموزش و پرورش از طریق افزایش مالیات بر شرکت های بزرگ و صاحبان املاک و درآمد بالا بگیر نیز رد شده توسط رای دهندگان در سال 2018 است.

مانند تلاش های قبلی اندازه گیری جدید است به احتمال زیاد به رسم مخالفت های شدید از جمله ضد مالیاتی گروه به عنوان آمریکایی ها برای رفاه غیر انتفاعی بودجه توسط محافظه کار میلیاردر چارلز کخ. اما هواداران مطمئن هستند که این ابتکار که به معنی کوچکتر لایحه مالیات بر 95 درصد از Coloradans می تواند به نفع خود تصویب از رای دهندگان.

“این اندازه گیری در نهایت به ما مالیات عادلانه و شده است وجود ندارد اندازه گیری مانند این در انتخابات قبل می گوید:” Chacon. “ما هیجان زده می شود قادر به برقراری ارتباط با رای دهندگان در یک گفتگو در مورد آنچه که سیستم مالیاتی ما باید مانند نگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im