میامی-تمام این حالات است که می تواند بازی در این, بسیاری حتی از سوپر باول matchups, آن را فقط ممکن است به این.

پاتریک Mahomes در برابر ریچارد شرمن, بازی بر خط در ثانیه های پایانی. که به شما کردم ؟

                                                                                                                                                                                                                       

سان فرانسیسکو پایان دفاعی DeForest Buckner فکر می کند او می داند.

‘œAnything شما می خواهید به آن تماس بگیرید, شما نام آن را. منظورم این است که او آن را کردم,’� Buckner گفت: شرمن هم تیمی خود در vaunted 49ers دفاع. ‘œI هستم فقط خوشحالم که او در تیم ما است.’�

اصلاح, اگر شما خواهد شد. شرمن نیست فقط در تیم است.

او را بی چون و چرای صورت از این تیم است.

که روشن بود از لحظه ای که 49ers فرود در میامی با رهبر خود را در جلو و مرکز dreadlocks جریان بیش عرق و علامت تجاری دمپایی. روزهای منتهی به سوپر باول محفوظ می باشد برای صحبت کردن و شرمن هرگز خجالتی زمانی که او می بیند یک میکروفون در مقابل او.

او سوگواری کوبه برایانت گفت: فقط چیز درست زمانی که این اهمیت بیشتر است. او در مورد قدردانی خود را از سوم سوپر باول ترین دلیل در پشت ذهن خود را او می داند که آن را ممکن است خود را آخرین.

و او یک لبخند بر روی چهره خود را زمانی که او گفت: داستان پسر خود را که به دنیا آمد تنها چند روز پس از دوم سوپر باول در سال 2015 و چگونه آن را به معنای بسیار به او را در اینجا در این بازی است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œYou فقط دعا می کنیم که یک روز شما می توانید بازی را به خوبی به اندازه کافی و پسر خود را ببینید شما را به بازی در سطح بالا’� شرمن گفت. ‘œAnd که بزرگترین برکت این فصل است پسر من رفتن به دیدن من بازی هر بازی و درک و تشخیص آنچه من انجام می دهند.’�

همه, اگر, است گلگون شرمن در جهان به عنوان بازی روش. هرگز از آن است که با استنفورد گراد که به نظر می رسد نیاز به نگه داشتن کینه در برابر کسی یا چیزی به بازی بهتر است.

بنابراین او تا به حال چند کلمه در مورد Seahawks برای اجازه دادن به او. او لعنتی NFL برای مراقبت در مورد بازیکن ایمنی و به خبرنگاران گفت: آنها همدست تنها با نوشتن این شرکت خط.

او همچنین در زمان به یاد هم تیمی های که ممکن است در غیر این صورت غرق شود همه چیز را که اتفاق می افتد در یک سوپر باول هفته به اجازه لحظه ای به آنها را دریافت کنید.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThis یک بازی فوتبال است. قوانین یکسان هستند. بازی همان است’� او گفت:. ‘œAt پایان روز شما نگاه در این زمینه وجود دارد و به 22 نفر در زمین رفتن در آن.’�

Left unsaid است که دو نفر از کسانی که مهم ترین افراد خواهد بود و در طرف مقابل از توپ. و چگونه شرمن بر طبیعت غیر قابل پیش بینی از Mahomes و کانزاس سیتی بازی عبور می تواند تصمیم بگیرد که آیا او می افزاید: یک دوم حلقه به مجموعه خود را در سوم سوپر باول.

Mahomes به خوبی آگاه است از آنچه او را به مقابله با در 6 پا-3 گوشه که اغلب در نقاط کارفرمایی حداقل انتظار.

‘œObviously او از لحاظ فیزیکی بسیار با استعداد” Mahomes گفت. ‘œIt بسیاری از اندازه و سرعت. او تکنیک بزرگ است. اما من فکر می کنم بزرگترین چیزی است چگونه هوشمند او است و چگونه او قادر به واقعا درک کل طرح و نه فقط موقعیت خود را.’�

درک کل بازی یک چیز است که جدا شرمن از, ترین, cornerbacks. او تبدیل شد از گیرنده گسترده در دانشگاه استنفورد (او هنوز هم در این شرایط صحبت کردن با مربی سابق جیم Harbaugh) و به سرعت توسعه داده است شهرت به عنوان یک حرفه ای در سیاتل به عنوان یک مدافع به دور ماندن از.

پس از یک امتحانی فصل اول از یک آشیل پارگی در سان فرانسیسکو او تحت سلطه دوباره در این سال پیشرو 49ers با سه interceptions و 11 پاس شکستن یو پی اس و حتی در حالی که مخالف quarterbacks تمایل به پرتاب به طرف دیگر در این زمینه است.

بزرگترین آمار هر چند ممکن است که او را 10-4 در بازی حذفی در کار خود را با interceptions در هر دو بازی حذفی این سال است.

اگر نه برای یک بیمار-توصیه تصمیم به عبور توپ از روی خط دروازه در سیاتل 2015 از دست دادن به انگلستان جدید او خواهد بود برای این جریان سوم سوپر باول حلقه در میامی.

نه این که آن را لزوما مسائل شرمن توضیح داد به رسانه ها که به نظر می رسید به عنوان ضعف به عنوان یک مخالف توهین آمیز هماهنگ با حجم کلمات برای این هفته است.

آن شرمن بودن شرمن و نوت بوک بودند پر کردن سریع.

‘œI هستم یکی از کسانی که واقعا مشترک به این مفهوم است که در یک سوپر باول واقعا کمک می کند تا شما در آینده یکی,’� او گفت:. ‘œOnce شما شروع و تمام دوربین های دیجیتال فلش یک بار آن را به پایان می رسد تا فقط فوتبال است. هنگامی که ما برنده ما اولین سوپر باول (سیاتل 43-8 برنده بیش از دنور) ما نمی هر گونه تجربه کنید. هیچ کس تا به حال شده است وجود دارد. هیچ کس تا به حال بازی وجود دارد. و ما برنده تقریبا 40 امتیاز.’�

شرمن همچنین نقش مهمی در خاموش کردن Peyton منینگ در این بازی و یک سال بعد بود تقریبا به عنوان به خوبی در برابر تام بردی در یک دلخراش از دست دادن. در حال حاضر او یکی دیگر از نسل کارفرمایی برای مقابله با Mahomes با سوپر باول در خط یک بار دیگر.

اگر این فصل به طور منظم است که هر نشانه ای او بود به Mahomes حق در تقریبا در هر بازی یک تهدید آمیز حضور در آن طرف میدان. او را هل دادن 32 پیشرفته سن برای یک NFL cornerback اما شرمن با یک شدت از یک بازیکن یک دهه جوانتر.

تا کنون در این هفته او استفاده می شود اما بازیکنان در طرف دیگر توپ را به او انگیزه برای بازی. که آمار و ارقام به تغییر زمانی که توپ لگد کردن دوربین فلش و یکی دیگر از بازی بزرگ آغاز می شود.

سپس آن را فقط ممکن است تبدیل به Mahomes در برابر شرمن, بازی, ما همه می خواهم برای دیدن.

___

تیم Dahlberg ملی ورزشی نویس برای اسوشیتد پرس. نوشتن به او را در tdahlberg@ap.org یا http://twitter.com/timdahlberg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de