در حال حاضر که واشنگتن NFL گرفته است طولانی سر رسیده گام نسبت به تغییر نام خود را از آن زمان شروع به پوشش برخی ممکن است جایگزین.

واشنگتن ژنرال کسی ؟

                                                                                                                                                                                                                       

پس از ئی مقاومت در برابر تمام تماس های خود را تغییر نام مورد حمله واشنگتن NFLers در نهایت متمایل به تنها چیزی که واقعا مهم است.

خط پایین.

با ملت درگیر در آشفتگی اجتماعی و اقتصادی تحول نایک متوقف فروش کالا با واشنگتن نام مستعار. برای اندازه گیری خوبی ورزشگاه عنوان حامی فدرال اکسپرس به نام در این تیم به آمده تا با یک نام مورد خواهد بود که بیشتر در هماهنگی با زمان فعلی به جای گفتن 1800s.

بنابراین در حالی که واشنگتن NFL تیم انجام آنچه در آن خواستار ‘œthorough نقد و بررسی’� که تقریبا قطعا منجر به جایگزینی تا سال 2021 در آخرین اجازه دهید به بررسی چند امکانات:

ژنرال – این امر می تواند اشاره ای به دوست داشتنی بازنده که دهه را صرف خدمت به عنوان Harlem Globetrotters’ شبانه pushovers تدوین یک رکورد از یک پیروزی و در جایی در شمال 16,000 ضرر و زیان قبل از آنها رفت و از کسب و کار در سال 2015. واشنگتن NFL تیم نشده است بسیار بد که در سال های اخیر اما رفتن 3-13 یک سال پیش و سال گذشته موفق به کسب یک بازی حذفی در سال 2005. اگر ژنرال کار نمی کند, چگونه در مورد Federals? آنها واشنگتن ورود در USFL در طول 1980s رفتن 7-29 بیش از دو فصل در بد بخت بهار لیگ فوتبال. یک انتقال بدون درز است که خواهد بود.

                                                                                                                                                                                                                       

GRIDLOCK – ناحیه کلمبیا است برخی از بدترین ترافیک در کشور, بنابراین این به نظر می رسد اتصالات به تمام کسانی که مسافران ایم که تقریبا صرف زمان آن طول می کشد به بازی یک بازی NFL فقط در تلاش برای رسیدن به محل کار. همچنین آن مبالغ فعلی ما سیاسی.

فروغ – در طول جنگ سال 1812 بریتانیا حمله کرد واشنگتن و آتش را به تعداد زیادی از ساختمان های دولتی از جمله کاخ سفید و کنگره. نه لزوما یک لحظه افتخار در این کشور سابقه اما احتمالا یک درجه بالاتر از دن اسنایدر را شرم آور تصدی به عنوان مالک تیم.

بوروکرات – این تیم می تواند ادای احترام به تمام کسانی که بی نام کارگران که نگه داشتن چرخ دولت droning همراه از طریق زمان آشفته. آنها قطعا نشان از تخیل بیشتر از برخی از واشنگتن حمله طرح بیش از چند دهه گذشته.

مه آلود پایین پسران – مه آلود پایین است که یکی از این شهر قدیمی ترین محله که به واشنگتن NFL تیم شانس بازی کردن داستانی باند ایجاد شده برای برادران کوئن’ کلاسیک ‘œO Brother, Where Art Thou?’� این خیس پایین شد پسران سینه توسط لب همگام سازی جورج کلونی که امیدوارم متقاعد می توان برای برش فیلم برای تیم جدید آهنگ راست ‘œI یک مرد هستم ثابت غم و اندوه.’� این یک catchier لحن (و قطعا مناسب تر برای طولانی مدت رنج می برند فن پایه) از بستنی قیفی ‘œHail به ….’�

                                                                                                                                                                                                                       

شکوفه – در حالی که شاید فاقد مردانگی از دیگر پتانسیل monikers شهر مشهور گیلاس شکوفه در شکوفه کامل برای تقریبا به عنوان طولانی به عنوان امید واشنگتن فن NFL هر فصل. حدود دو هفته.

سناتور — واشنگتن دیرین بیس بال حق رای دادن خیلی وحشتناک ترین سال است که آن derisive شعار شد ‘œFirst در جنگ اول در صلح و آرامش گذشته در لیگ آمریکا.’� Hmm که برای تلفن های موبایل آشنا. نام های دیگر بودند که پس از استفاده توسط نرم افزار فرانشیز ورزشی در منطقه شامل دیپلمات (طولانی فراموش شده تیم فوتبال از سال 1970) و سفیران (یک تیم است که هرگز از زمین در جهان فوتبال لیگ). اما فراموش نکنید که در مورد گلوله های NBA جادوگران’ نام سابق. که یکی کاهش یافته بود به دلیل ارتباط آن با خشونت اسلحه. آن نمی آمدن.

خوک — این نام hearkens بازگشت به این تیم با شکوه ترین دوران هنگامی که یک گروه از پایین و کثیف عظیم تحت سلطه خط حمله از داد و بیداد و قلدری واشنگتن به سه سوپر باول عناوین زیر Joe Gibbs. این ممکن است بهترین راه برای دلجویی از کسانی که طرفداران هستند که مطمئن شوید که برای اعتراض به تغییر نام مورد حمله.

آثار تاریخی — c’mon, چگونه می تواند شما را مانند واشنگتن بناهای! شایسته ادای احترام به این شهر آرایه خیره کننده از سنگ مرمر و گرانیت اذکار که افتخار هر کس از اولین رئیس جمهور به مارتین لوتر کینگ جونیور به جانبازان جنگ ویتنام. برخی از آرم امکانات برای اطمینان حاصل کنید.

دم قرمز — این است که ما را انتخاب کنید. آن را حفظ پیوند به این تیم زمان شنیع از یک نام اما همچنین سلام های مشهور تاسکیگی سربازان این گروه از خلبانان جنگنده آمریکایی که شکست کلیشه های نژادی در طول جنگ جهانی دوم است.

سرانجام واشنگتن NFL تیم را نام هر کس می تواند تشویق با غرور و افتخار.

___

پل نیوبری یک ورزشی نویس برای اسوشیتد پرس.نوشتن به او را در pnewberry(در)ap.org به دنبال او در توییتر در https://twitter.com/pnewberry1963 و پیدا کردن کار در https://apnews.com

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de