‘با هم به عنوان یک با یک Message’: صلح آمیز معترضان در خارج از شهر سالن تمرکز بر همبستگی و قدرت

لس آنجلس (CBSLA) — احساس همبستگی تابش طریق جمعیت جمع آوری شده در مراحل تالار شهر در مرکز شهر لس آنجلس در روز پنج شنبه.

معترضان ایستاده اند خارج ساختمان و راهپیمایی در مرکز شهر برای چند روز به عنوان بخشی از جریان تظاهرات در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس برانگیخته شده توسط مرگبار, دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

در روز پنج شنبه بودند ملاقات با یک پلیس حضور تظاهرکنندگان عمدتا متمرکز در هر یک از دیگر به جای کارگردانی پیام خود را در افسران.

“چشم مردم باز شده اند به چیزی سیاه و قهوه ای مردم را تجربه کرده اند برای یک مدت زمان بسیار طولانی و آنها وحشت زده گفت:” اعتراض سازمان. “آنها وحشت زده از آنچه آنها را ببینید. آن را لمس روح خود را در سطح درونی.”

در علاوه بر این به شعار و برگزاری علائم جمعیت ساخته شده و فضا برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را به هر کس یک شانس برای شنیده می شود.

“این تظاهرات هم گفت:” یک قاره است که دختران خود را با او. “من می خواستم برای ارسال یک پیام به من که آنها در حال زندگی در یک جامعه است که از طریق برخی از تغییرات واقعی است. من فکر می کنم که…ما [باید] آموزش نسل جوان در مورد…این نزاع است که تحمیل مردم از همه رنگ به خصوص مردان و زنان سیاه زندگی در اینجا در L. A. و در سراسر کشور است که ما واقعا به گرد هم می آیند و برخی از پیام واقعی به مردم است که ما می توانیم برخی از تغییر.”

او گفت: او به خاطر لس آنجلس تظاهرات رخ داده است که در سال 1992 پس از یک هیئت منصفه تبرئه چهار افسران پلیس لس آنجلس برای استفاده از نیروی بیش از حد در برابر رادنی کینگ.

بسیاری کشیده اند مقایسه بین آن دسته از رویدادهای تاریخی و تظاهرات اتفاق می افتد بیش از گذشته نه روز. این قاره گفت که او فکر می کند توانایی سازمان برای بسیج مردم در اطراف یک علت را تقویت توانایی در اعتراض به این زمان در اطراف.

“من فکر می کنم این سازمان از ماه مارس شده است به طور قابل توجهی متفاوت است.” “آخرین بار در سال 92 آن را تقریبا آلی است. آن را فقط اتفاق افتاده است یک شبه. این بار مردم بسیج شدند از دیدگاه سازمانی که در آن ما شاهد افرادی بودند که با هم به عنوان یک, با یک پیام است.”

هیچ منع رفت و آمد بود و در اثر L. A. شهرستان دوشنبه شب باعث جمعیت را به باقی می ماند در خیابان های مرکز شهر به خوبی گذشته 10 p. m.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de