تجارت شهرستان داروخانه علائم یوما راه پنجم فروشگاه

یکی از دنور منطقه کوچکتر داروخانه های زنجیره ای گسترش یافته دوباره. یمه راه صاحب چهار مترو درمانگاه ها و دنور را تنها با مجوز ماری جوانا, سالن باز کرده است یک گلدان جدید فروشگاه در شهرستان کامرس.

جدید داروخانه گل اختر شهر تا به حال نرم و باز در اواخر ماه ژانویه در 7150, Eudora, درایو, تجارت, شهر, با افتتاح مجموعه به صورت نامعین تاریخ در ماه مارس با توجه به یوما راه co-owner ریتا Tsalyuk.

این درمانگاه استخدام هنرمند درک نجار به رنگ, رنگارنگ, نقاشی دیواری بر روی نمای. Tsalyuk که استخدام نجار به رنگ دیگری داروخانه از او در دنور برکلی محله معتقد است نقاشی های دیواری هستند یک راه به جلو جدید مصرف کنندگان در.

“هدف از این نقاشی دیواری بود که اموال قابل مشاهده از بزرگراه” او می گوید. “ما دوست چه Derek را با برکلی داروخانه بنابراین ما می خواستیم او را به عقب و ایجاد یک نقاشی دیواری بود که رنگارنگ و چشم نواز است.”

Commerce City Dispensary Marks Yuma Way's Fifth Store

حسن نیت ارائه میدهد از گل اختر شهر

گل اختر شهرستان است که در حال حاضر در حال اجرا یک 10 درصد تخفیف قبل از افتتاح در ماه مارس همراه با ارائه کنندگان ورود در یوما راه را گلدان سالن در دنور قهوه مشترک اجتماعی به vape خود را از داروخانه خرید. “از آنجا که داروخانه هنوز هم جدید است ما فقط می خواهیم ما budtenders و همه چیز به روال و عادت به فروشگاه” او می افزاید. “اما هنگامی که ما همه در واقع ما چیزی را انجام دهید رسمی.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با توجه به Tsalyuk, Yuma راه نیست توقف در پنج درمانگاه مکان. هر چند او نمی استادانه درست شده بیشتر Tsalyuk می گوید که یک زن و شوهر جدید درمانگاه می تواند باز در این سال با برخی از مجوزهای جدید در حال حاضر در کار می کند.

“ما می خواهیم به نگه داشتن رفتن و باز کردن مکان های بیشتر,” او می گوید. “هیچ چیز برای همیشه بتن, اما ما در حال قرار دادن برخی از چیزهایی که در آن کار می کند.”

گل اختر شهرستان باز است و روزانه از ساعت 8 صبح تا 9:45 p. m. در 7150 Eudora درایو تجارت شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>