زمینه های مشترک بسته می شود پس از 28 سال خدمت در شمال دنور

زمینه های مشترک قهوه خانه تاسیس شد در سال 1992 زمانی که علامت یک کافه خوب بود punniness از نام آن — و یک فنجان خوب جاوا. در این فاصله دهه صاحبان مریم و لیزا راجرز زد سه جداگانه coffeeshops در مجموع از پنج آدرس های اخیر که در خدمت به عنوان یک محله جمع آوری نقطه مرکز جامعه سیاسی و وحدت زمینه را برای امثال جری براون, هیلاری کلینتون به دنور شهرستان Councilwoman آماندا Sandoval.

اما مشترک در زمینه ریخت و آن آخرین جام این هفته و در حال حاضر در بسته 2139 غرب 44 خیابان در Sunnyside که شده بود به این کافی شاپ از سال 2013. راجرز خانواده در اصل راه اندازی این کافه در غرب کوهستانی اجاره فضا در 3483 West 32nd خیابان (که در حال حاضر پیتزا فروشی محلی). آنها همچنین اداره یک مرکز مشترک زمینه را از سال 1999 تا سال 2017 که برای اولین بار مستقر در 1601 خیابان 17 قبل از حرکت به 1550 خیابان 17. و وجود دارد کوتاه مدت پاسگاه در شهر Crestone در اواسط-90s.

زمینه های مشترک presaged خانه-قهوه بو داده و روند خوبی یک دهه اضافه کردن یک بو دادن تسهیلات در سال 2004 به یک ساختمان بود که پس از یک رادیاتور, فروشگاه, افزایش دادن به این شرکت امضا Sunnyside رادیاتور مخلوط دانه های قهوه. که رادیاتور فروشگاه سرانجام نهایی خانه برای زمینه های مشترک پس از یک 2013 نوسازی.

به عنوان آنها در سال 1992 در ارتفاعات میدان Rogerses در زمان یک شانس در یک محله آرام در زمانی که آنها نقل مکان کرد به سانی ساید. و فقط مانند کوهستانی غرب این محله بزرگ شده در اطراف آنها. غرب 44 خیابان در حال حاضر خانه های متعدد و رستوران ها و کافه ها و مغازه ها به خصوص پس از سال 2015 افتتاح پینه دوز گوشه مرکز خرید در سال 2015.

ادوارد و مریم راجرز خریداری Sunnyside ساختمان از شمال مترو رادیاتور, Inc. در سال 2004 با توجه به شهرستان سوابق و هنوز هم به عنوان صاحبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>