جامعه جمع آوری و در اولین کلیسای باپتیست ونیز برای یادبود حقوق مدنی تجمع

ونیز (CBSLA) — یادبود حقوق مدنی و تجمع برگزار شد در ونیز روز یکشنبه به افتخار مشارکت مردم رنگ در جامعه است.

صدها نفر از مردم از چهار سال به افراد مسن حضور در اولین کلیسای باپتیست ونیز که در آن آنها سنگ سیاه سرود ملی “بلند هر صدا و آواز خواندن” و قرائت بومی نماز.

“این کلیسا دارای 109 سال از تاریخ سیاه” گفت: پسرک ویلیامز یک از شرکت کنندگان. “سیاه و قهوه ای مردم ساخته شده است این کلیسا — آن را یک معمار و هر کارگر که مشغول به کار در اینجا بود که از خانواده های ما.”

در این مراحل در حال حاضر خالی کلیسای محلی خانواده گل باقی مانده در حافظه جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار که فوت کرده اند در این کشور در دست افسران پلیس و سخنرانان مشترک از تجارب خود را با نژادی و بی عدالتی است.

“تاریخ خود را تکرار!” گفت: ونیز بالا, معلم مدرسه, Soni لوید.

اخیر ونیز فارغ التحصیلان دبیرستان رویداد سازمان یافته. برخی از شرکت کنندگان می گویند آنها در حال قرار دادن امید خود را در جوانی به عنوان آنها همچنان به بسیج و مبارزه برای تغییر است.

“ما خسته از بودن می ترسم پس هر یک از شما که جوان هستند در حال حاضر — سن همان ما — ما نیاز شما را به ایستادگی کردن چون ما نمیخوایم آن دیگر. ما رهبران! ما آینده!” گفت: Ty مارتینز اخیر فارغ التحصیل.

این رویداد برگزار شد در اولین باپتیست ونیز در بخش را با توجه به برنامه ای برای تبدیل محل تاریخی به یک خانه خصوصی — یک تصمیم که بسیاری در جامعه شده اند صحبت کردن در برابر به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de