جامعه یخچال و فریزر’ ارائه می دهد مواد غذایی در ساحل پیاده رو

لانگ بیچ (CBSLA) – این چیزی است که شما ببینید هر روز به خصوص در وسط یک بیماری همه گیر: یک یخچال در خیابان ساحل طولانی در وصل و مجهز با مواد غذایی است.

یخچال – که تشویق پیام ناخوانا در آن واقع شده است در چهارم خیابان در نزدیکی کریتوس خیابان به طور مستقیم در سراسر خیابان را از یک رستوران مک دونالد.

گروهی که موفق یخچال و فریزر مطمئن شوید که آن را می شود مواجه نگردند با مواد غذایی سالم است که هر کسی می تواند به صورت رایگان.

“من در صبح و یخچال است که تقریبا به طور کامل خالی است بنابراین به وضوح آن را در صحبت کردن حجم به ضرورت دسترسی به مواد غذایی تازه و مواد غذایی رایگان” گفت: سازمان Senay Kenfe.

همچنین نوشتن بر روی آن در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی مانند “آنچه را که شما نیاز به ترک آنچه که شما لازم نیست” و “این یخچال به شما تعلق دارد”. حتی پیام در مورد یک ماسک نیاز به باز کردن یخچال و فریزر اما معلوم نیست که آیا آن را در حال اجرا.

دستورالعمل در لا جامعه یخچال سایت می گویند اگر کسی می خواهد به کمک غذایی به “مطمئن شوید که هر کس آماده آن را به شدت دنبال ایمنی مواد غذایی و پاکیزگی دستورالعمل مانند استفاده از دستکش یکبار مصرف” برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

مشابه یخچال خال خال شده است در سراسر جنوب کالیفرنیا از جمله در جنوب L. A. اواسط شهرستان هایلند پارک, نمایشگاه پارک و آرلینگتن هایقتس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de