مرد کامپتون است که خدمت کرده است 19 سال در سن کوئنتین در میان سوالات بیش از شواهد منتشر شد

لس آنجلس (CBSLA) — یک مرد کامپتون است که 19 سال گذشته را به عنوان یک زندانی در زندان سن کوئنتین گذرانده است هفته آینده در میان سوالات در مورد شواهد مورد استفاده برای محکوم کردن او آزاد خواهد شد.

امون بارنز ۳۴ ساله هفته آينده پس از گذراندن ۱۹ سال به جرمی که می گويد مرتکب نشده است از زندان آزاد خواهد شد. (اعتبار: پروژه برای بی گناهان)

مایکل پترسون، وکیل پروژه بی گناهان می گوید: «بنابراین محکومیت او به دنبال حکم امروز تغییری نکرده است، اما حکم او به یاد آورد.» “قاضی توانست برخی اختیارات را اعمال کند و برخی انتخاب های مختلف صدور حکم را انجام دهد.”

امون بارنز که اکنون ۳۴ سال دارد، ۱۵ ساله بود که معاونان اداره کلانتر شهرستان لس آنجلس او را به ظن اقدام به قتل در سال ۲۰۰۱ در ارتباط با یک جفت تیراندازی مربوط به باند در کامپتون دستگیر کردند.

بارنز که در بزرگسالی محاکمه شد و بی گناهی خود را حفظ می کند، در یکی از تیراندازی ها در پرونده ای که تا حد زیادی به اظهارات یک شاهد نوجوان بستگی داشت، مجرم شناخته شد.

و از زمان محکومیت بارنز در سال ۲۰۰۱، قانون کالیفرنیا برای جلوگیری از محاکمه متهمان ۱۵ ساله به عنوان بزرگسالان تغییر کرده است.

پترسون می گوید: «و آنها نمی توانند مانند امون حکم ۴۰ سال زندگی دریافت کنند.»

وکلای پروژه بی گناهان در دانشکده حقوق لویولا حدود شش سال پیش در تلاش برای پاک کردن نام او پس از آن شاهد شهادت او را پس گرفت، اما خارج کردن بارنز از زندان در پی همه گیر کروناویروس حس فوریت جدیدی به خود گرفت.

بارنز یکی از ۲۴۰۰ زندانی بود که در زندان با COVID-19 قرارداد داشت، اما وکلا گفتند که او از آن زمان بهبود یافته است.

و وکلای او گفتند حتی دفتر دادستانی ناحیه شهرستان لس آنجلس از این اقدام برای بررسی مجدد پرونده حمایت کرد.

پترسون می گوید: «این نمونه ای از تنها نوعی آوردن برخی نگرش های کنونی ما در مورد عدالت کیفری و اعمال آن ها در پرونده های گذشته است.»

وکلای پروژه بی گناهان گفتند پس از آزادی هفته آينده به کار خود برای پاک کردن نام بارنز ادامه خواهند داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر