دو روز پس از انتشار یک تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که کلرادو راه آهنگ جدید آن انتشار گازهای گلخانه ای اهداف هوایی با کیفیت رگولاتور از فرماندار Jared پلیس اداره خود پرده برداری کرد جسورانه و تهاجمی و برنامه ریزی برای سرکوب…یخچال و تهویه مطبوع. برخی از آنها. در نهایت.

در نشست ماهانه از دولت را در هوا کنترل کیفیت کمیسیون در فوریه 20, کمیسیون به طور رسمی رای به آغاز تصویب دو مجموعه از گازهای گلخانه ای قوانین با رای نهایی انتظار می رود در ماه مه. اولین مجموعه نیاز سختگیرانه تر مکرر گزارش از تولید گازهای گلخانه ای توسط عمده منابع آلودگی در حالی که دوم را به تدریج فاز از استفاده از برخی hydrofluorocarbons (HFCs) نوع گاز گلخانه ای مورد استفاده در یخچال و تهویه مطبوع و برخی ذرات معلق در هوا.

HFCs حساب برای کمتر از یک درصد از کلرادو انتشار گازهای گلخانه ای سالانه با توجه به یک 2019 گزارش از دولت رگولاتور — اما در حال حاضر آنها تنها دسته از آلاينده که AQCC برنامه های تنظیم به عنوان بخشی از آن در جدید آب و هوا قوانین.

“شروع با HFCs من به صداقت این فقط کاملا احساساتی می گوید:” جرمی نیکولز مدیر آب و هوا و انرژی در برنامه های زیست محیطی گروه WildEarth نگهبان. “این چیزی است که آنها در حال بیرون آمدن از دروازه ، این یک قطره در سطل است.”

قانونگذاران ایالت کلرادو گذشت یک جارو بسته آب قانون در 2019, رسمی یک سری از اهداف کاهش گازهای گلخانه ای و دادن AQCC و رگولاتور در کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست گسترده اقتدار به تصویب قوانین برای کمک به آنها را ملاقات.

ده ماه بعد آهسته به سرعت و باریک دامنه کمیسیون آب و هوا حکومت-روند ساخت است که منجر به رشد حس زنگ در میان طرفداران — حتی نسبتا متوسط گروه های زیست محیطی. که به خصوص در مورد پس از انتشار یک تحلیل مستقل توسط شرکت مشاوره M. J. Bradley و همکاران در فوریه 18, که در کلرادو است که ابدا در مسیر برای دیدار با جدید خود را قانونی انتشار اهداف است.

حتی در زیر مطلوب مجموعه ای از فرضیات در مورد سیاست های جدید و روند بازار در این گزارش به این نتیجه رسیدند کلرادو است که تنها در سرعت به کاهش سالانه تولید گازهای گلخانه ای در حدود 37 میلیون تن دی اکسید کربن معادل (CO2e) تا سال 2030 نه 62 میلیون تن در حال حاضر مورد نیاز توسط قانون دولت است. پس از انتشار این گزارش بیش از 50 زیست محیطی و اجتماعی-عدالت سازمان امضا نامه ای خواستار AQCC اقدام های تهاجمی به این 25 میلیون تن “تولید گازهای گلخانه ای شکاف است.”

“ما سازمان ها ممکن است متفاوت باشد ما در تئوری های تغییر عضویت تاکتیک و حتی چگونه ما معتقدیم که ما می توانیم این تولید گازهای گلخانه ای شکاف” در این نامه می خواند. “ما متحد در تعهد ما به ملاقات و یا بیش از تولید گازهای گلخانه ای و اهداف است که کیفیت هوا کنترل کمیسیون باید فوری اقدام فوری برای قرار دادن کلرادو در مسیر رسیدن به این اهداف است. ما یک انتقادی پنجره فرصت به آب و هوا پیشرفت در کلرادو یک واقعیت است.”

در این نامه قابل توجه است که در آن امضا کنندگان شامل هر دو تندرو ضد fracking گروه مانند کلرادو در حال افزایش است که منجر به کمپین شکست خورده 2018 رای گیری ابتکار خواستار مشکلات و موانعی محدودیت های جدید حفاری نفت و گاز و بیشتر جریان اصلی صداها مانند محیط زیست دفاع صندوق است که با آن مواجه انتقاد یک موضع نفت و گاز توسعه است که برخی از فعالان در نظر گرفتن بیش از حد کمک می کردند. به عنوان فوریه 20 AQCC نشست با نزدیک شدن به طیف گسترده ای از سازمان های توافق برای تعیین تفاوت های خود را کنار گذاشته و ارسال یک واحد پیام به پلیس دولت: دولت نیاز به دریافت بیشتر تهاجمی و سریع.

“این بی سابقه ای به وسعت و عمق تراز در کلرادو زیست محیطی جامعه” نیکولز می گوید. “من فکر می کنم این نشان دهنده چقدر جدی است و این نیز نشان دهنده درک است که ما نیاز فرماندار به گام تا و در آغوش این مسئولیت است.”

“فقط در بیش از یک سال و این دولت است که ساخت از دستاوردهای مهم در تعهد ما نسبت به پرداختن به تغییرات آب و هوا” سخنگوی پلیس می گوید در بیانیه ای به Westword. “ما بیش از دو سوم از راه به 2025 هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای [26 درصد]. ما هیجان زده در مورد چه چیز دیگری ما می توانید انجام در طول باقی مانده از فرماندار ترم داده می شود که ما به یک شروع قوی.”

اما چند AQCC کمیسیون نیز ابراز نگرانی با بازه زمانی rulemaking روند به خصوص پس از آن به نظر می رسد بعید است که دولت به جلو حرکت خواهد کرد با عمده جدید آب و هوا قوانین قبل از اتمام یک “نقشه راه” برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای در حال حاضر پیش نویس توسط کلرادو انرژی ، که گزارش نمی شود نهایی تا ماه سپتامبر در اولین مدیر آژانس خواهد in tights گفت: کمیسیون در فوریه 20 جلسه.

“هدف از راه” in tights گفت: “برای گرفتن ورودی از کمیسیون و دیگران در استراتژی ما باید ارزیابی و سپس انجام یک متفکر و شواهد مبتنی بر مدل سازی رویکرد به درک آن استراتژی و دوباره با توصیه هایی برای مراحل بیشتر.”

آن را فقط با فعالان محیط زیست که در حال رشد هستند بیشتر نگران سیاست آب و هوا — یک نظرسنجی منتشر شده در فوریه 20 توسط دانشگاه کلرادو دولت از رشته کوه های راکی پروژه دریافتند که 70 درصد از کلرادو رای دهندگان دیدن تغییر آب و هوا به عنوان یک “مشکل جدی” از 63 درصد در سال 2016. شبیه درصد از پاسخ دهندگان گفت: در نظرسنجی که آنها نگران اثرات زیست محیطی از نفت و گاز و توسعه و حمایت از انتقال به 100 درصد انرژی پاک.

پلیس فرار در یک وعده برای قرار دادن کلرادو در یک مسیر به 100 درصد تجدید پذیر تولید برق توسط 2040 و وعده های عمده برق, آب و برق مانند اکسل انرژی و سه جانبه دولت قرار داده اند که هدف در دسترس است. اما کاهش تولید گازهای گلخانه ای از حمل و نقل های طبیعی-بخاري گازي و بخش های دیگر ثابت کرده است که بسیار بیشتر به چالش کشیدن و تجزیه و تحلیل مانند M. J. Bradley گزارش شک و تردید در مورد اینکه آیا دولت افزایشی در بازار مبتنی بر اصلاحات خواهد بود به اندازه کافی برای رسیدن به اهداف خود. با تیک تاک ساعت, فعالان می گویند از آن زمان برای نهادهای نظارتی مانند AQCC شروع به خم عضلات خود را.

“آنها درک مشکل” نیکولز می گوید از مقامات وزارت امور خارجه ، “اما من نا امید است که دولت نه رانندگی شتاب بیشتر و توانمند سازی [AQCC] به افزایش به چالش. باک متوقف می شود با فرماندار و فرماندار است نه ارسال سیگنال مناسب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im