لس آنجلس (CBSLA) — یک هفته پس از رشد coronavirus نگرانی به تعویق افتاد کره بار جشنواره موسیقی در هالیوود باول گزارش ظاهر بینی چگونه این ویروس می تواند تاثیر آینده جنوبی Califonia جشنواره موسیقی فصل است.

با توجه به لس آنجلس تایمز هنرمندان, رزرو عوامل و مروج در حال نگه داشتن چشم در این بیماری را گسترش.

“این خیلی سخت است برای گفتن. این که قرار بود به یکی از شلوغ ترین تابستان تا کنون برای جشنواره ها و ورزشگاه را نشان می دهد بنابراین هر گونه اختلال در حال رفتن به تاثیر” دیو بروکس, مدیر ارشد, نرخ زنده و تور برای بیلبورد گفت: بار.

“اگر وجود دارد لغو و اگر آن را در یک سال برای صنعت [top کنسرت مروج] زندگی ملت و AEG احتمالا می تواند آب و هوا, آن, اما, آن می تواند ناقوس مرگ برای برخی از مستقل مروج است.”

روز جمعه در جنوب شرق اعلام کرد که Austin تگزاس مبتنی بر محبوب فیلم و موسیقی و رسانه جشنواره رسما لغو شده توسط شهر Austin.

“شهر Austin اتحاد لغو مارس خرما برای SXSW و SXSW EDU. SXSW را صادقانه دنبال این شهرستان در جهت” این جشنواره اعلام کرد.

“ما در حال ویران برای به اشتراک گذاشتن این خبر با شما. “نمایش باید” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد. ما در حال حاضر از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای” این جشنواره نوشت در وب سایت خود.

با توجه به بار کیم Saruwatari مدیر بهداشت عمومی برای کنار رودخانه شهرستان گفت: این شهرستان است که به خوبی آگاه است که چگونه COVID-19 ممکن است تحت تاثیر قرار Indio را Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر است که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 10-12 و 17-19.

“یکی از وظایف ما این است که به بررسی هر رویداد بزرگ در این شهرستان در طول چند ماه آینده و ما شده ایم رسیدن به برگزارکنندگان به مکالمات. ما در حال آماده به ماشه در هر چیزی, اما ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می تواند به حفاظت از جامعه” Saruwatari گفت: بار.

سازمان از کره بار در جشنواره موسیقی بود که به جای برنامه ریزی شده در آوریل 25, اعلام 18th رویداد سالانه به تعویق افتاد “با توجه به افزایش عدم اطمینان تهدید coronavirus و از سر نگرانی برای سلامت و ایمنی برای همه, هنرمندان, طرفداران و کارکنان است.”

روز بعد, K-pop sensation BTS لغو نشان می دهد در کره جنوبی که قرار بود به پا زدن کردن خود “نقشه از روح” تور جهانی.

این گروه دارای دو نشان می دهد برنامه ریزی در رز باول در مارس 2 و 3. آن را بلافاصله روشن نیست اگر لغو کره جنوبی نشان می دهد که تاثیر هر قسمت دیگر از تور.

روز چهارشنبه مقامات بهداشتی در لس آنجلس اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش رمان coronavirus به عنوان شش نفر از جمله یک پزشکی غربال در فرودگاه بین المللی لس آنجلس تایید شد سه شنبه شب بالا بردن تعداد کل تایید محلی موارد به هفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im