تأييد جدید کروناویروس موارد آمار تمام زمان بالا در ایالات متحده

تعداد تایید جدید کروناویروس موارد هر روز در ایالات متحده ضربه تمام زمان بالا از 40,000 جمعه — گرفتی علامت گذاری مجموعه در یکی از مرگبارترین امتداد در اواخر ماه آوریل است. تجدید حیات منجر شده است برخی از فرمانداران برای رد گم کردن و یا حداقل توقف بازگشایی کشورهای خود را.

در حالی که افزایش اعتقاد بر این است تا منعکس کننده در بخش تا حد زیادی گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی این ویروس در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در بخش های از کشور به ویژه در جنوب و غرب است. آریزونا, تگزاس و فلوریدا در میان کشورهای که ضربه سخت شده.

تعداد تایید عفونت های گذشته افزایش یافت قبلی بالا تنظیم شده در مارس 24 36,400 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

APTOPIX Virus Outbreak Texas
غده آماده شناور به کمل با وجود رودخانه های اخیر سنبله در COVID-19 موارد شنبه 25 ژوئن سال 2020 در نیو برونفلس, Texas. اریک گی / AP

مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا به حدود 600 در روز در مقایسه با حدود 2200 در اواسط ماه آوریل است. برخی از کارشناسان ابراز تردید است که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح که در بخشی به دلیل پیشرفت در پیشگیری و درمان بلکه به دلیل سهم زیادی از عفونت های جدید در افراد میانسال که بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس مقصر 124,000 مرگ و میر در آمریکا و 2.4 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد. اما ایالات متحده به مقامات بهداشت گفت: تعداد واقعی از آمریکایی ها آلوده است و حدود 20 میلیون دلار یا تقریبا 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در جای دیگر در سراسر جهان چین نقل مکان کرد و نزدیک به حاوی یک تازه شیوع در پکن. یکی دیگر از رکورد روزانه افزایش در هند تحت فشار قرار دادند caseload در جهان دوم پرجمعیت ترین کشور نسبت به نیم میلیون نفر است. و دیگر کشورهای با جمعیت مانند اندونزی و پاکستان و مکزیک دست و پنجه نرم کردن با تعداد زیادی از عفونت ها و تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

آفریقای جنوبی که حدود نیمی از عفونت در قاره آفریقا با بیش از 118,000, گزارش یک رکورد از نزدیک به 6,600 موارد جدید پس از شل شدن چه بوده است یکی از دقیقترین مستندات در اوایل این ماه.

ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی مبارزه برای کنترل شیوع در میان بلغاری فصلی محصول وانت در نزدیکی ناپل.

فرماندار جنوبی منطقه کامپانیا اصرار داشت که کارگران زندگی می کنند که در یک مجتمع آپارتمانی با ده ها تن از COVID-19 مورد ماندن در داخل برای بیش از دو هفته حتی در حال ظهور برای مواد غذایی – مقامات را تحویل مواد غذایی به آنها.

در ایالات متحده آمریکا آریزونا گزارش بیش از 3000 عفونت های اضافی گزارش پنج شنبه در چهارمین روز هفته با افزایش بیش از آن خوانده شده را علامت. دولت به تعویق افتاد تلاش بیشتر برای بازگشایی شده است.

Virus Outbreak Arizona
آریزونا کالیفرنیا ، mlb صحبت می کند در مورد آخرین coronavirus تست و درصد مثبت نتایج آزمون اطلاعات در یک کنفرانس خبری روز شنبه 25 ژوئن سال 2020 در ققنوس. راس D. فرانکلین / AP

شماره “همچنان به رفتن در جهت اشتباه” گفت: کالیفرنیا ، mlb گفت.

به طور مشابه کالیفرنیا ، گرگ ابوت تگزاس قرار داده بلند کردن هر بیشتر محدودیت های پنج شنبه و reimposed ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو در برخی از مکان ها برای حفظ فضای بیمارستان پس از تعداد بیماران ایالت بیش از دو برابر در دو هفته. این هفته آبوت گفت: “وجود دارد شیوع گسترده از COVID-19 سراسر ایالت تگزاس است.”

نوادا فرماندار دستور داد که با پوشیدن ماسک صورت در لاس وگاس قمار گنجانده شده است.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom تهدید به خودداری $2.5 میلیارد از دولت های محلی اگر آنها نمی مطابق با دولت سفارشات در پوشیدن ماسک.

در همین حال جو بایدن گفت: او “خواهد همه چیز ممکن است به آن نیاز است که مردم را مجبور به پوشیدن ماسک در” اگر او رئيس جمهور انتخاب شد. بایدن گفت: CBS پیتسبورگ ایستگاه KDKA که بر خلاف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او نمی خواهد نگه داخلی تظاهرات در آینده نزدیک.

“من نمی بینم که اتفاق می افتد می شود.”

جو بایدن می گوید که او “خواهد انجام همه چیز ممکن است” را به اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها پوشیدن ماسک در عمومی اگر او رئیس جمهور منتخب