پاسبان: برای مقابله با ویروس Dr. برایانت قلم haikus. همه بهتر از این.

در ماه مارس دولت شد و خاموش کردن ملت بود در وحشت لوازم پزشکی سخت برای پیدا کردن و دکتر گیل برایانت از ارتفاعات آرلینگتون نیاز به یک راه برای بیان تمام آن. او تبدیل به سنتی و سه خط 17-هجا اشعار از ژاپن است.

“من یک هایکو شاعر در همه. من تا به حال تا چه هجا هستند” برایانت می گوید: از 5-هجا 7-هجا 5-هجا هایکو فرمت. “اما مارس بد بود.”

                                                                                                                                                                                                                       

کمبود حفاظت فردی, تجهیزات بیمارستان تخت و هواکش مسلط شدند اخبار. بنابراین Bryant نوشته است:

چقدر دریچه می توانید یک

یک دریچه اگر آن

نمی تواند بیرون ریختن احساسات خود?!

یکی دیگر از اوایل تلاش محور در تلاش برای پیدا کردن منبع از ویروس.

چین می خواهد بدون کمک

و می گوید آن را نمی خواهد گسترش

سرزنش pangolin

“آیا شما حتی به یاد داشته باشید pangolin?” برایانت می گوید از پوسته پوسته پستانداران مورد استفاده به عنوان مواد غذایی و دارویی منبع در چین است. “بود که سه ماه پیش است.”

ابتکاری و مستقل دکتر برایانت سلامتی 365 عمل ارائه می دهد سنتی معاینه و اتاق های کیک بوکسینگ ، “ما به همان اندازه تجهیزات ورزش که ما انجام می دهیم تجهیزات پزشکی,” او می گوید. و یک برنامه غذایی آغاز شده توسط او 21 ساله و پسر خواهد شد. همچنین او را نجات تازی, Starsky فراهم می کند بسیار زیبا سگ درمانی برای بیمارانی که می خواهید آن است.

                                                                                                                                                                                                                       

“آمریکایی مراقبت های بهداشتی است که یک مکان شگفت انگیز. ما می توانید انجام دهید بسیار” برایانت می گوید. “و در عین حال با اون همه ثروت و منابع ما همین حالا نیز انجام دهد و آن را گران تر از آن باید باشد.”

درک سرخوردگی برای بیماران است که می تواند بوجود می آیند از یک روش ساده تست پزشکی و تلاش برای دریافت بیمه به پرداخت هزینه برای چیزی است که او با استفاده از “خیلی حقه باز” طنز به مسائل است. او در اتاق انتظار یک خنده دار ساعت است که کار نمی کند و یک مخزن ماهی با piranhas. میز جلو ویژگی های یک “بهداشت و درمان (در) خطر” تخته سفید کشیده شده توسط مراقبت هماهنگ کننده جیمی Shirmer با دسته بندی اعم از “قبل از عمل ترخیص کالا از گمرک” به “تکواندو روز است؟” او دارای یک سیاسی بیهوده گویی هیئت مدیره برای آزادی بیان و یک چرخ از اسکن ساخته شده توسط مراقبت هماهنگ کننده Nicolette Ferengul که در آن یکی از عنکبوتی که تار میتند می تواند زمین در MRI, CT, یک, حیوان خانگی, اکو و یا اشعه X و دیگر عنکبوتی که تار میتند تعیین اگر بیمه آن را پوشش میدهد.

“ما یک چیز در اینجا بسیار خوب است و مراقبت از بیماران مبتلا به” برایانت می گوید. “این هایکو فقط رسانه است که من با استفاده از به سند تجربه من است.”

با استفاده از #PandemicWoes برایانت می گوید: او است chronicling 2020 همه گیر “به عنوان دیده می شود توسط یک پزشک مراقبت های اولیه می نویسد که هایکو هنگامی که برانگیخت.”

                                                                                                                                                                                                                       

برخی از آنها فقط خنده دار مشاهدات.

بچه من هنوز در خانه

مدرسه خود را قفل است به تنهایی

چه ناهار رشد می کند وجود دارد در حال حاضر ؟

دیگران اکو غم انگیز, اخبار روز.

ملت ناواهو

فرستاده شد کیسه های اضافی بدن.

بیشتر آبله پتو?

“اگر شما نمی توانید این مسائل در حال حاضر آن را رفته است. من شده اند با پول نقد عصبانی سراسر همه از این. هیچ کس در آینده کمک کند. ما بر خود ما” برایانت می گوید.

“برخی از این سیاسی فوران” اذعان می کند که گرفته jabs در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر. “هر کس می خواهد به یک صدا.”

برایانت که به تازگی تبدیل 50 است به وکیل Matthew W. برایانت و زن و شوهر باید فرزندان را, سام, 19, و, مایکل, 13. در حال رشد در اسکوکی او مدرک کارشناسی خود را در دانشگاه شیکاگو خود را در رشته پزشکی در دانشکده پزشکی شیکاگو در نورث شیکاگو و آیا اقامت او در حمایت از لوتری بیمارستان عمومی در پارک ریج.

“مادر من یک وکیل در 1950s و پدرم یک موشک دانشمند” برایانت می گوید: از اواخر سال پدر و مادر میلتون و جوآن Gutterman. “آنها هر دو بر این باور به شدت در کلمه نوشته شده و دستور زبان خوب.”

به عنوان یک دختر برایانت فکر در مورد تبدیل شدن به یک زیست شناس دریایی. “آن کار نمی کند که می گوید:” برایانت که احساس سن 11 بود که او را دعوت برای تبدیل شدن به یک دکتر. “این بود که چگونه از آن خواهد بود.”

او را به حال خود مستقل عمل خانواده از سال 2005 آغاز شده و سلامتی 365 در سال 2010 برای او وفادار بیماران.

“من به نوعی همه چیز در مورد فشار می گوید:” برایانت که تبدیل به غیر متعارف و خارجی e-commerce منابع برای پیدا کردن تجهیزات حفاظتی مورد نیاز در زمانی که این بیماری همه گیر رخ داد. زمانی که او نمی تواند پیدا کردن ماسک (“Alibaba نبود حمل و نقل در اینجا,” او می گوید) او با استفاده از فولاد ورق و نوارهای لاستیکی به مد آنها. هر آنچه در آن طول می کشد.

برخی از روزها او نمی نوشتن هر شعر است. روز دیگر او cranks از چند در چند دقیقه.

“من نوشت: یکی دیگر. من فکر می کنم شما می خواهم به آن را ببینید,” او می گوید: جعل هویت خودش صحبت با کارکنان و سپس coyly و اضافه میکند: “همه در اینجا این است که بیمار از من است.”

اما زمانی که و یا اگر این بیماری همه گیر به پایان می رسد و زندگی را برمی گرداند به هر چه طبیعی خواهد بود برایانت را #PandemicWoes کرونیکل به نگه داشتن آن خاطرات زنده است.

من می ترسم ؟ هنوز مطمئن شوید که

اما این فقط مهم نیست

کار من فراتر از ترس.