قرارداد کارگران و صاحبان تقلا به عنوان دنور مکانهای نزدیک

طی چند روز گذشته صاحبان کوچک در کافه ها و باشگاه ها در دنور از شیر لانه خرگوش و غیره به سلام شیرجه تلاش میکردند با این سوال که آیا برای باز بماند. آنها تا به حال بسیاری از نگرانی های به وزن: کارگران و تور هنرمندانی که نیاز به اشتغال و همچنین به عنوان توانایی خود را برای پرداخت اجاره و یا حقوق و دستمزد در طول خاموش کردن متعادل علیه بهداشت عمومی و نگرانی است.

در مارس 12, شیر لانه خرگوش و غیره تصمیم گرفته بود و در حالی که چند باشگاه های دیگر اداره می شود در طول تعطیلات آخر هفته در اوایل امروز, مارس 15 سلام شیرجه, Larimer, سالن از دست رفته دریاچه و جهان هال بود همه وارد این نتیجه رسیدند که آنها باید شاتر بیش از حد.

در حال حاضر شهردار مایکل Hancock ساخته شده است که تصمیم گیری برای همه چیز, سفارش تمام میله های باشگاه ها و رستوران ها بسته شده و تا پایان امروز در تلاش برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. (رستوران خواهد بود و مجاز به ارائه و تحویل به-بروید و انتخاب کنید تا اما.)

داکوتای Diemand یک مهندس صدا که تور با DeVotchKa و قرارداد با چند باشگاه در شهر می گوید که بسیاری از همکار خود قرارداد کارگران در سراسر کشور شده بود درخواست صاحبان برای حفظ کنسرت, رفتن, به طوری که آنها می تواند پرداخت صورتحساب. کمان ویولن و تار اپراتورهای پرسنل امنیتی bartenders, guitar techs, خانم و آقای بوکر و هنرمندان اغلب توسط کار پرداخت می شود و آنها نمی قادر خواهد بود برای پوشش اجاره, نگه داشتن بچه ها خود را تغذیه و یا پرداخت برای مراقبت های بهداشتی از طریق خاموش کردن با هیچ شغل.

Diemand در حال حاضر کار به فشار قانونگذاران برای مراقبت از گذاشته شدن کارگران در صنعت است. “هدف نهایی این خواهد بود که مطمئن شوید که هر گونه قوانین اضطراری یا اقدامات توسط دولت شامل حمایت از قرارداد کارگران نیستند که تحت پوشش بیکاری و گسترش دسترسی به مواد غذایی و چیزهای,” او می گوید. “من باید بیمه بهداشت و درمان. من می دانم که بسیاری از دوستان من ندارد و بیمه بهداشت و درمان.”

در مارس 11, Diemand و همکار راه اندازی یک Facebook برای مردم کار بر روی قرارداد در حوادث میباشد. آنها با بررسی بیش از 500 3,500 به علاوه افرادی که پیوست و در 54 درصد گزارش شده است که آنها زندگی چک چک به او می گوید و خود را در آینده نامشخص باقی می ماند بدون کمک دولت.

در این میان باشگاه صاحبان مانند hi-شیرجه را کوتاه و مختصر Wallach در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به ماندن در کسب و کار از طریق بسته شدن. هفته گذشته او به ما گفت که باشگاه قادر خواهد بود برای زنده ماندن یک زن و شوهر از ماه; در حال حاضر او و صاحبان شرکت در حال بررسی راه هایی برای نگه داشتن hi-شیرجه شناور از جمله فروش merch و احتمالا راه اندازی یک GoFundMe.

شیر لانه خرگوش و غیره صاحب داگ کافمن می گوید که کسب و کار خود را می تواند زنده ماندن شش ماه از بسته شدن; پس از آن خواهد بود دشوار است. “آن بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود,” او می گوید. “من فقط فکر می کنم آن را درست انجام دهد.”

حتی شورش اطلاعات کافه یک کافی شاپ/کتابفروشی/محل است که می افتد در یک منطقه خاکستری گرفته شده از چند روز در حالی که شرکای کشف کردن چه باید بکنید بعد.

“ما فکر کردیم که شاید ما می تواند بی باک, کسب و کار, اما آن را فقط بیش از حد ترسناک” اذعان می کند مالک جیم نوریس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im