بحث شدت گرفتن بیش از DuPage عضو هیئت مدیره اقدامات در تجمع

DuPage County عضو هیئت مدیره پیت DiCianni تبدیل به یک میله رعد و برق در بیش از بحث های پلیس و نژاد پس از اقدامات او روز شنبه در یک نرم افزار-پلیس تجمع در المهرست.

بیش از 150 نفر در حال حاضر امضا کرده اند به صحبت در مورد المهرست جمهوری خواه در شهرستان مدیره جولای 14 جلسه پس از حداقل دو نفر به نام دموکرات خود را سرزنش و change.org طومار خواستار استعفای خود را انباشته بیش از 1000 امضا. درخواست آنلاین آغاز شده بود Hinsdale, گروه حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

                                                                                                                                                                                                                       

DiCianni در ضمن می گوید که او اخذ شده است “حمایت فوق العاده ای” از او مواجه counterprotesters در “به رنگ آبی” رویداد خارج از المهرست ایستگاه پلیس.

“مردم بسیار نگران هستند برای امنیت عمومی در این شهرستان و می خواهید رهبران که ارزش است که نقش مهمی در دولت ما” DiCianni گفت.

همکار اعضای هیئت مدیره الیزابت چاپلین و مریم فیتزجرالد Ozog خواستار DiCianni به توان مقصر به دلیل رفتار خود در طول این تجمع است.

چاپلین گفت: DiCianni حاکی از عدم رعایت ایمنی از دیگران با “فریاد” در counterprotesters بدون پوشیدن ماسک در طول یک بیماری همه گیر.

“این نمی تواند بدون کنترل” Downers Grove دموکرات روز سه شنبه گفت. “وجود دارد به عنوان یک نتیجه است.”

او همچنین گفت DiCianni به نظر نمی رسد به درک آنچه Black Lives Matter جنبش در تلاش است برای رسیدن به.

                                                                                                                                                                                                                       

در یک ویدئو از این رویداد DiCianni دیده می شود, برگزاری, در خانه, “ما پلیس” ثبت نام و صحبت در دفاع از المهرست اداره پلیس.

“من شهردار این شهر و ما بزرگ, PD” DiCianni که نیست با پوشیدن یک ماسک می گوید به یکی از counterprotesters. “ما نمی صدمه دیده مردم است. ما از آنها محافظت کند.”

در یکی دیگر از ویدئو DiCianni دیده می شود, رفتن به زن است که برگزاری یک بلند گو حرف زدن و گفت: چیزی نزدیک به صورت او.

“چرا در جهان شد عضو DiCianni قرار دادن خود را به صورت تظاهرات بدون پوشیدن یک ماسک?” Ozog نوشت: در نامه ای خطاب به شهرستان رئیس هیئت مدیره دن Cronin.

گلن اللین دموکرات گفت: ساکنان ایلینوی ملزم به پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

“برای قرار دادن چهره خود را به سمت راست به یک معترض بود و به طور بالقوه بسیار خطرناک است و نباید هرگز اتفاق افتاده است” گفت: Ozog اشاره کرد که DiCianni رئیس بخش سلامت و خدمات انسانی کمیته.

                                                                                                                                                                                                                       

در علاوه بر این به فراخوانی برای DiCianni را سرزنش Ozog گفت که او می خواهد Cronin “برای تشکیل یک هیئت مدیره کارگاه در مسابقه امنیت عمومی و مسئول رسانه های اجتماعی استفاده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

روز دوشنبه Cronin گفت: مقامات در حال تلاش برای تعیین چگونه به پاسخ. او گفت: “من جرم توسط عضو DiCianni رفتار و اظهارات در رسانه های اجتماعی.”

در علاوه بر این به آنچه اتفاق افتاده در طول این تجمع Cronin است در مورد یک Facebook پست که می گوید DiCianni در پاسخ به وقاحت به یک ایمیل از یکی از ساکنان خواستار استعفای خود را.

DiCianni بود به شدت انتقاد توسط چند تن از ساکنان که نظرات ارائه شده که خوانده شد در طول دو شهرستان جلسات کمیته در روز سه شنبه.

چاپلین گفت: او می خواهد هیئت شهرستان به سرزنش DiCianni هنگامی که آن را در دیدار بعدی. یک سرزنش است که اساسا یک موعظه است که حامل هیچ مجازات بیشتر.

“ما در حال رها کردن این” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de