STILLWATER, Okla. — Te كردند کوپر آغاز شده بود تمام 23 بازی های قبلی در این فصل برای ردیف 2 بیلور اما مربی کیم willie colon تصمیم به شروع ماه Ursin در گارد در شب شنبه.

این حرکت پرداخت می شود به عنوان کوپر آمد کردن زمین به نمره 15 امتیاز از جمله 1000 هفتم از زندگی حرفه ای خود را برای کمک به سرب بیلور به تسلط 69-42 پیروزی ایالتی اوکلاهما.

                                                                                                                                                                                                                       

این 16 مستقیم پیروزی برای بیلور (23-1, 12-0 بزرگ 12) و آن 53 متوالی در 12 فصل به طور منظم برنده و همچنین 599th از مربی کیم willie colon حرفه ای.

کوپر یک فارغ التحصیل انتقال از کارولینای جنوبی هنوز بازی 25 دقیقه و همچنین تا به حال هشت ریباند و چهار دزد.

‘œIt احساس خوب,’� گفت: کوپر که شات 6 از 10 را از طبقه. ‘œI نمی دانم (در مورد نقطه عطف) تا فقط در حال حاضر به طوری که احساس می کند خوب است بدانید که من که.�

آبدار, dani w اضافه شدن 12 امتیاز و پنج کمک می کند در حالی که ملکه Egbo کمک 10 امتیاز و پنج ریباند کردن سینه برای خانم خرس. بیلور تا به حال چهار بازیکن دیگر ضربه حداقل شش امتیاز و willie colon اشاره کرد که تیم او تعادل و عمق یک کلید برای موفقیت آن است.

‘œWe می توانید نمره در همه موقعیت� willie colon گفت. ‘œYou فکر می کنم” خوب خدا بیلور همیشه غالب این بازیکنان است.’ خوب آره ما انجام دهد. اما من فکر می کنم اگر شما نگاه کنید در جعبه نمره همه نمرات برای ما. ما به اشتراک گذاشتن توپ. ما سرب در بسیاری از ملی ها در کمک به بچه های ما می ترسند به ثروت و من فکر می کنم که بسیار برای ما مهم است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر نیمکت ما عالی بود امشب. (کوپر) به طور معمول یک استارت اما من تصمیم خود را به زمین امشب و وای او بزرگ. من هشت یا نه که می توان در این طبقه زمانی که ما نکته آن خاموش است.�

ویویان خاکستری به ثمر رساند 19 امتیاز منجر به Oklahoma State (14-11, 5-8) است که در حال حاضر 2-5 در هفت بازی. این 50 بازی متوالی است که رنگ خاکستری را که وارد روز رتبه 17 کشور در به ثمر (19.8 امتیاز در هر بازی) رسیده دو رقمی نقطه در کل.

ناتاشا مک به ثمر رساند هفت امتیاز در نیمه دوم و تا به حال 15 ریباند سه دزد و چهار بلوک برای Cowgirls.

‘œNot واقعی مبارک راه ما بازی امشب,’� گفت: Oklahoma State مربی جیم Littel. ‘œI فکر ما تا به حال برخی از افراد کمی بازی در مرعوب طرف و شما نمی توانید انجام دهید که در برابر بیلور. آنها فقط بوی آن را هنگامی که شما دریافت کنید که راه و آنها در حال رفتن به در شما آمده است. آنها به اندازه آنها طول و آنچه که آنها را همیشه انجام داده ایم آنها را خط ناپدید می شوند. هیچ سبد آسان.’�

پس از مصرف یک 41-18 منجر به بئب, نوجوانی بیلور حفظ حداقل 20 نقطه استفاده در طول نیمه دوم. خاکستری 10-پا پرش شات آورده ایالتی اوکلاهما به درون 47-26 با 6:22 چپ در سه ماهه سوم و بانوی خرس reeled کردن 14-1 اجرای بیش از هشت دقیقه برای قرار دادن بازی خوبی را از رسیدن به.

                                                                                                                                                                                                                       

تصویر بزرگ

بیلور: پایدار و تعالی به نمایش گذاشته شده توسط دفاع ملی قهرمان بانوی خرس چشمگیر بوده است. در علاوه بر این به گسترش خود را به طور کلی به پیروزی 16 بازی و خود بزرگ 12 فصل به طور منظم به پیروزی 53, آنها در حال حاضر موفق به کسب 42 12 فصل به طور منظم بازی در جاده ها است. آنها را نیز به دست آورد نه مستقیم در برابر اوکلاهما امور خارجه با گذشته خود را بزرگ 12 جاده از دست دادن آینده در برابر Cowgirls on Dec. 30, 2015. جاده خط سوم-طولانی ترین در NCAA تاریخچه و دوم-بهترین فعال کشش انتهایی تنها کانکتیکات در ورزشی آمریکا در کنفرانس.

Oklahoma State: پس از یک 8-0 اجرا Cowgirls کشیده بود به داخل 21-17 با 6:44 چپ در سه ماهه دوم اما همه آن را به هم ریخت پس از آن. بیلور به پایان رسید و نیم در یک 20-1 اجرا را به یک فرمانده 41-18 مزیت به حاصل کار دو تیم به عنوان ایالتی اوکلاهما از دست رفته خود گذشته 10 عکس از سه ماهه. این Cowgirls’ کلی تیراندازی درصد از 18.8 % (3 16) در سه ماهه دوم مشخص سوم-بدترین تیراندازی چهارم از فصل.

او گفت: آن را

‘œWe شده اند در جهش سه هفته گذشته,’� willie colon گفت. ‘œYou تا به حال خود را در تیم کامل در طبقه سالم است. (شروع به جلو لورن) Cox بود از قسمت اول فصل و سپس ما او را به عقب و Nalyssa اسمیت می رود. هنگامی که شما تیم من که کف سالم برای یک دوره طولانی از زمان, من فکر می کنم ما می تواند خاص است. ما یک تیم های مختلف از ما شده است اما برخی از ورزشکاران فوق العاده و گلزنان.’�

بعدی

بیلور: بانوی خرس قرار داده و خود را به جاده پیروزی در این خط دوباره به عنوان آنها سفر به تگزاس را در Texas Tech در روز سه شنبه.

Oklahoma State: این Cowgirls باید یک هفته قبل از چهره TCU در جاده on Feb. 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de