Coronavirus مؤثر دبیرستان فعالیت های ورزشی

Coronavirus همه گیر شروع به تحت تاثیر قرار دبیرستان ورزش در سراسر حومه شهر و ایالت.

در پی ایلینوی دبیرستان انجمن اعلام پنج شنبه صبح که حضور محدود خواهد شد و در همه بیشتر دولت سری حوادث از جمله مداوم پسران بسکتبال مسابقات مختلف از دیگر تحولات صورت گرفته است.

                                                                                                                                                                                                                       

در علاوه بر این به شفق مسیحی و تیموتی مسیحی در کلاس 1A و 2A کلاس دولت نهایی مسابقات در پئوریا در روز جمعه و شنبه کلاس 3A و کلاس 4A مقطعی نهایی در حال برنامه ریزی برای جمعه شب در راکفورد Boylan (Hampshire در مقابل ووکندا), Grayslake شمالی (خیابان بیاتور در مقابل هم Notre Dame), ادیسون نوین (دریاچه پارک مقابل Naperville مرکزی) چشم انداز (استیونسون در مقابل موندلین) و مک هنری (Cary-گرو در مقابل سنت چارلز شمالی).

کلاس 4A مقطعی در هینسدل جنوبی به تعویق افتاد شنبه شب (Benet مقابل هینسدل جنوبی) با توجه به “بالقوه دانش آموز بهداشت و درمان اضطراری” و اطلاعات دیگری منتشر شده که به این وضعیت که مقطعی.

با IHSA دستور از بیش از 60 طرفداران هر مدرسه در آینده دولت و مقطعی بازی وجود دارد به شرح زیر بوده است قصد دارد از میزبانی سالن و واکنش از مدارس شرکت کننده.

•Hampshire است که به آن بلیط را به خانواده و اعضای کادر مربیگری و فهرست.

•از Boylan آگهی Paul Heitkamp: هر مدرسه تهیه ما با یک لیست با 60 نام در آن است. آنها باید یک مدیر مدرسه, در حال حاضر ما در پذیرش درب برای کمک به آنها چه کسانی هستند.

                                                                                                                                                                                                                       

•دریاچه پارک ارائه یک پاس لیست به ادیسون دنباله در سه دسته. A. پدر و مادر و سرپرستان از بازیکنان و مدیران در حذفی فهرست. B. مربیان و خانواده ها و مهمانان. C. پس از آن دولت. (“ما محدودیت تعداد کسانی که چون ما نمی خواهد که یک هزار نفر از کودکان و نوجوانان وجود دارد” مدیر ورزشی پیت Schauer گفت).

دریاچه پارک تا به حال “هیچ بزرگتر گفتگو در مورد بهار, ورزش یا فعالیت های بعد از مدرسه,” Schauer گفت. “ما سپاسگزار این IHSA گرفته اقدامات اجازه می دهد تا آنها را به بازی است و اقدام احتیاطی لازم است.

•برای Aurora مسیحی بلیط از آگهی دن بی بی (آرکانزاس): فوری خانواده ها تنها برای بازیکنان و مربیان است. مادر و پدر و خواهر و برادر.

•جک LeGrand تیموتی مسیحی ورزشی کارگردان: “من احساس می کنم کاملا خرد شده برای بچه های ما و جامعه است.

“طرح من در حال حاضر به عنوان مدیر ورزشی است و من قصد دارم برای به دست آوردن بلیط و خرید آنها را به طور مستقیم به عنوان تیموتی مسیحی نماینده. سپس پدر و مادر هستند که 60 نفر از آنها به من دستور داده آنها را به پیدا کردن من و با من خواهد بود در جعبه دفتر مدیر. آنها را به من پرداخت و من به دست آنها بلیط خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

“کل ما تیموتی جامعه بوده و تحت تاثیر آن است. اما اکثریت به سازمان دیده بان در تلویزیون و تشویق از آنجا که همه.

“من احساس می کنم فقط دل برای همه. این خیلی غم انگیز است.

• اندی Lutzenkirchen ایلینوی مرکزی مدیر ورزشی: “در حال حاضر آن است که پدر و مادر تنها و پس از آن ضروری پرسنل — خودم اعتقاد من ما باید ما اصل (بیل Wiesbrook) و ما را به یک دین وجود دارد. سپس بعد از آن مربیان و خانواده و سپس هنگامی که ما از طریق آن ما می خواهید آن را باز کنید تا به خانواده است. تقریبا خانواده آن خواهد بود.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که آن را (بازی) را در NFHS (ملی فدراسیون دولتی دبیرستان انجمن) پخش به طوری که مردم می توانند آن را تماشا کنید. نمی توان آن را یک ESPN, تولید, اما آنها حداقل قادر به دنبال یک توپ بسکتبال بالا و پایین طبقه.”

• کندوها مقطعی باب مورفی, میزبان مدیر: “هر مدرسه مجاز به 60 طرفداران آنها ارسال خواهد شد ما یک لیست. من شنیده ام از IHSA که 3 نقطه مسابقه است. هیچ عموم مردم است.

“ما فقط یک راه برای دریافت در. هر مدرسه را ارسال یک لیست به در کنید. آنها را مجبور به ارائه شناسه را دریافت کنید.

“همه چیز سریع اتفاق می افتد. ما فقط میزبان مدرسه. تمام تصمیم گیری های ساخته شده توسط IHSA.”

•Matt Thompson, آگهی ادیسون در دنباله: “هر مدرسه است و من با ارائه یک لیست از 60 نفر است که در بررسی با ما ما را در دروازه. شناسه لازم از قبیل گواهینامه رانندگی. همان تعداد از افراد مشغول به کار است. به جز بلیط اضافی یادداشت برداری. کوچک سازی و نظارت. نگه داشتن پلیس و جدول نمره. محدود سازش است. هیچ سگ یا پیتزا. آماده تنها غذایی است.”

• از چشم انداز رسمی فرانک میراندولا: “مدیران از هر مدرسه خواهد شد چک کردن در مهمانان خود را در یک خاص ورودی ارائه آنها را با یک دست بند و سپس خداوند به آنان دسترسی به ژان واکر زمینه خانه. شصت و مچبند ارائه خواهد شد در هر مدرسه است.

“هر مدرسه شده است با توجه به تخصیص 60 لکه در لیست مهمان هر IHSA. این مدارس شرکت کننده خواهد کار خود را با ورزشی دولت برای تعیین نام با استفاده از یک سایت مبتنی بر معیارهای انتخاب.”

•تینا Woolard, Grayslake شمال ورزشی کارگردان: “این یک کار در حال پیشرفت است. ما شده اند در تلفن و ایمیل به طور مداوم از آنجایی که ما اطلاعات را از IHSA. IHSA گفتن است مدارس شرکت کننده که آنها نیاز به آمده تا با لیست خود را از 60 نفر که مجاز به اینجا از خود به مدارس. مدارس نیاز به ارسال این لیست به ما و کسانی که تنها افرادی که اجازه خواهد داشت به اینجا دیگر از کارگران ما که در حال انجام این رویداد مقامات تیم از مربیان خبره و رسانه ها. مردم در این لیست نیاز به ما نشان می دهد راننده مجوز و یا ID برای شناسایی.

“هیچ کس از این منطقه که فقط می خواهد برای آمدن به بازی اجازه خواهد داشت در. حتی مردم از مدرسه ما می آمد تماشا کنید. حتی معلمان ما در حال رفتن به اجازه داده می شود در. آن را صرفا اگر شما در حال کار در این رویداد و یا اگر شما در لیست هستند.”

وقتی پرسیده شد که در مورد پشتیبانی Woolard گفت: “من مطمئن نیستم هنوز. من در تلاش برای دریافت پاسخ از IHSA چون من نمی دانم اگر آنها را تا بخشی از 60 یا نه. این سوالی است که در لیست من.”

Woolard در ادامه گفت: “آن را ارائه چالش مدیریت, ‘OK شما مجاز در, شما مجاز در. که بسیار متفاوت تر از حالت عادی بازی که در آن ما را تشویق به عنوان بسیاری از بچه ها و طرفداران به عنوان ممکن است برای آمدن به خصوص برای یک رویداد بزرگ مثل این یک مقطعی نهایی بازی. ما در حال تلاش برای رسیدن به بازی زندگی می کنند جریان به طوری که افرادی که نمی تواند وجود داشته باشد و یا چه کسی مجاز نیست در این محل می توانید به تماشای بازی. اما livestreaming چیزی است که ما در حال راه اندازی به طور منظم پس از آن تلاش برای پرسنل و تجهیزات برای انجام این کار به راحتی برای افراد دیگر.

“همچنین در مورد میزان کارگران ما برنامه ریزی کرده اند. آیا ما نیاز به کاهش کارگران به دلیل وجود خواهد داشت که بسیاری از طرفداران وجود دارد و یا آیا ما نیاز به آنها را افزایش دهد چرا که ما نیاز به مدیریت بسیاری از چیزهای مختلف در حال حاضر ؟ این تلاش به آمده تا با کسانی که تدارکات. آن (سازش). OK. در حال حاضر ما لازم نیست تمام پیتزا ما دستور داده است. این همه از این بخش است. آن را تلاش برای مطمئن شوید که ما مناسب مردم بدون قریب به اتفاق این است.”

علاوه بر این منطقه 214 که کندوها و چشم انداز بخشی از توییتی که تمام فعالیت های فوق برنامه لغو شده است از طریق پایان رخصتی بهار. مورفی گفت: روز جمعه مقطعی نهایی بازی در دانشگاه رابرت موریس می توان به عنوان برنامه ریزی شده.

جان Radtke اورین شوارتز, جان, لیمو, پاتریشیا Babcock مک کوین Schmit, Dave Oberhelman و Quagliano کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de