Coronavirus: ساکنان منطقه خلیج دستور به پناهگاه در محل از طریق اوایل مارس

سان فرانسیسکو (CBS SF) — منطقه خلیج ساکنان در سراسر شش منطقه خلیج شهرستانهای دستور داده شده است به “پناهگاه در محل” تا اوایل مارس با توجه به اعلام از مسئولان شهرستان دوشنبه.

این سفارش شامل همه ساکنان در شهرستان گردشگاه عمومی, Contra Costa, Marin, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو و سان فرانسیسکو. شش شهرستان به بیش از 6.7 میلیون نفر است. نپا سلنو و سونوما نمی شد و بلافاصله به ترتیب شامل.

منظور می رود به اثر ابتدا در 12:01 a. m. روز شنبه, هدایت مردم به ماندن در خانه و دور از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است بیش از سه هفته بعد .

طی یک کنفرانس خبری در شهر سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: در سه هفته سفارش جدید “عادی به طور موقت برای محافظت از سلامت عمومی است.”

“این اقدامات خواهد شد و مخل به روز-به-روز, زندگی, اما وجود دارد بدون نیاز به وحشت. خدمات دولتی ضروری مانند پلیس ما آتش ما را حمل و نقل و بهداشت را ادامه خواهد داد” نژاد گفت.

“فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و بانک ها و ایستگاه های گاز باز باقی خواهد ماند. رستوران ها باز خواهد شد برای بایگانی اطلاعات تنها,” او گفت:, و اضافه کرد که غیر ضروری کسب و کار مانند کافه ها و سالن های ورزشی را در نیمه شب.

بی خانمان ساکنان معاف هستند اما توصیه می شود به دنبال سرپناه.

این بخشنامه که همچنین شامل به طور جداگانه در شهر برکلی تماس کلانتر یا فرمانده پلیس در هر جامعه به “اطمینان از انطباق” اما مشخص نیست چقدر سفارش خواهد اجرا شود.

همچنین بخوانید:

پوشش کامل: بیماری همه گیر کوروناویروس

“شواهد علمی نشان می دهد که در این مرحله از (coronavirus) اورژانس ضروری است به سرعت انتقال ویروس به عنوان آنجا که ممکن است برای حفاظت از آسیب پذیرترین و برای جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق” منظور اعلام کرد. “یکی از راه های اثبات شده برای کاهش سرعت انتقال است به منظور محدود کردن فعل و انفعالات در میان مردم به بیشترین حد عملی.”

غیر ضروری تجمعات و سفر ممنوع خواهد شد به عنوان بخشی از آن نیز هدایت شهروندان به کار از خانه و یا توقف کار مگر اینکه آنها ارائه “خدمات ضروری” مانند کسانی که در صنعت مراقبت های بهداشتی و مأموران اجرای قانون.

ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه دامپزشکی و ادارات و ایستگاه های گاز و بانک ها نیز باز باقی می ماند تحت سفارش.

این پناهگاه در محل سفارش تعریف ضروری سفر از جمله سفر:

  • برای به دست آوردن خدمات لازم و یا تامین برای خود و خانواده خود و یا اعضای خانواده.
  • به شرکت در فعالیت و یا انجام کارهای ضروری برای سلامت و ایمنی خود را و یا به سلامت و ایمنی خود و خانواده و یا اعضای خانواده.
  • برای مراقبت از سالمندان و افراد زیر سن قانونی وابستگان افراد معلول و یا دیگر افراد آسیب پذیر ،
  • و یا از موسسات آموزشی به منظور دریافت مواد برای آموزش از راه دور برای دریافت غذا و سایر خدمات مرتبط.
  • به بازگشت به محل اقامت خارج از صلاحیت این دادگاه ها.
  • مورد نیاز در اجرای قانون و یا حکم دادگاه.
  • مورد نیاز برای افراد غیر مقیم به بازگشت به محل اقامت خود در خارج از شهرستان است.

“مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که باقی می ماند خانه تا آنجا که ممکن است” نژاد گفت: در توییتر ارسال. “وجود دارد بدون نیاز به عجله کردن برای مواد غذایی یا لوازم این فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند.”

سن خوزه شهردار سام Liccardo نیز با صدور بیانیه ای پس از پناه-در-محل سفارش اعلام شد.

“به عنوان شهردار منطقه خلیج بزرگترین شهر من حمایت از اقدامات مقامات بهداشتی در سراسر منطقه خلیج به تصویب یک پناهگاه در محل’ دستور. ما باید حرکت به شدت. این لحظه برای نیمی از اقدامات. تاریخ را نمی خواهد ما را ببخش انتظار یک ساعت بیشتر کردند.” “روز طولانی و دشوار ساعت پیش رو را به چالش خواهد آمریکا به صورت جداگانه و دسته جمعی. این است که نسل ما را آزمون بزرگ ما لحظه به ایستادگی در کنار هم به عنوان یک جامعه است. در میان جمعی ما ترس ما را پیدا خواهد کرد ما غیر معمول شجاعت.”

ما رو بی سابقه ای تهدید برای جامعه ما است. و آن را یک تهدید است که نیاز جامعه ما برای پاسخ به یک بی سابقه ای پاسخ. آنچه که ما امروز انجام خواهد شد و ما اطمینان سیستم بهداشت و درمان است که ظرفیت پاسخگویی فردا که به معنای واقعی کلمه زندگی را نجات دهد.,” خواندن یک بیانیه صادر شده توسط برکلی شهردار جسی Arreguín.

مقامات بهداشت عمومی در سراسر منطقه خلیج تایید کرده اند حداقل 258 موارد ویروس از جمله حداقل سه مرگ و میر. منطقه خلیج حساب برای بیش از نیمی از موارد تایید شده در سراسر ایالت کالیفرنیا.

“به طور موقت تغییر روزمره ما کاملا ضروری است به سرعت گسترش این بیماری همه گیر” گفت: شهرستان سانتا کلارا بهداشت عمومی افسر دکتر سارا کودی. “سلامت افسران از بزرگترین حوزه های قضایی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو متحد هستند و ما در حال گرفتن این مرحله با هم به ارائه بهترین حفاظت را به ما مربوطه جوامع است.”

تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر هر چند با توجه به کمبود تست کیت.

“کمی تعجب پس از آن اتفاق افتاده است می گویند در ایالت واشنگتن – به نظر می رسد که بیشتر موارد در این مرحله گفت:” لوقا دلسرد شدن از سان فرانسیسکو. “اما من حدس می زنم آنها فقط سعی کنید پیش از آن و جلوگیری از یک بحران که در آن بیمارستان ندارد و به اندازه کافی تخت یا هواکش برای رسیدگی به مردم است.”

“با این پناهگاه در محل, من فکر می کنم مردم آن را به طور جدی تر و من فکر می کنم بیشتر وجود دارد وحشت” گفت: Vince Boley از سان فرانسیسکو.

کپی رایت © 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش بازنویسی و یا توزیع شود. Bay شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de