Coronavirus: نخست وزیر کانادا جاستین ترودو رفتن به انزوا پس از, همسر, تست مثبت برای ویروس

استودیو یونیورسال هالیوود به طور موقت نزدیک بیش از Coronavirus نگرانیدر بیانیه جهانی آن گفت: پیش بینی این پارک خواهد بازگشایی مارس 28.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را آزمایش مثبت برای Coronavirusنخست وزیر کانادا جاستین ترودو را دارای آزمایش مثبت برای coronavirus خود اعلام کرد که دوشنبه شب.

Coronavirus نگرانی باعث خطوط محصول کمبود در Costcoبه عنوان نگرانی از گسترش COVID-19 افزایش می یابد, Costco است که در میان بسیاری از فروشگاه ها در سراسر L. A. تجربه صف های طولانی و کمبود در محصولات از جمله آب و حوله کاغذی.

دیزنی لند را تعطیل از طریق پایان ماه میان Coronavirus نگرانی هایدیزنی لند اعلام کرده است که آناهایم پارک بسته خواهد شد آغاز روز شنبه از طریق پایان ماه با توجه به coronavirus نگرانی.

اتحادیه معلمان خواستار همه الاییواسدی مدارس بسته می شود برای مبارزه با کروناویروساتحادیه به نمایندگی از لس آنجلس یکپارچه مدرسه معلمان خواستار این منطقه به مدارس در پاسخ به شیوع کروناویروس.

Coronavirus: Pantages Theatre تعلیق ‘همیلتون” از طریق پایان ماه مارسهالیوود Pantages Theatre پنج شنبه اعلام کرد از آن خواهد شد تعلیق تمام اجراهای آمار نشان می دهد “همیلتون” از طریق پایان ماه با توجه به کوروناویروس.

Newsom تماس برای اطلاعات بیشتر COVID-19 تست کیتوجود دارد در حال حاضر در مجموع چهار coronavirus مربوط به مرگ و میر و نزدیک به 200 مورد در سطح ایالت Newsom گفت.

کروناویروس در لا: شهردار Garcetti ممنوعیت غیر-شهرستان کارکنان از شهر سالن اجتماعات بزرگ ممنوعلس آنجلس شهر سالن بسته خواهد شد به غیر از شهرستان کارکنان با توجه به coronavirus نگرانی مقامات پنج شنبه اعلام کرد.

OC تشکر. کتی پورتر چهره با CDC مدیر بیش از Coronavirus تستیکی از بزرگترین مشکلات پیش روی ایالات متحده در حال رشد بیماری همه گیر کوروناویروس عدم تست اما اورنج کانتی نماینده کتی پورتر مبارزه شنبه به تغییر که با فشار دادن مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ساخت آن تست رایگان.

ماموران آتش نشانی نجات دو نفر به دام افتاده در زیر لیکوود پلماموران آتش نشانی مشغول به کار برای نجات دو نفر به دام افتاده در زیر یک پل در لیکوود به عنوان heavy rain ریخت پایین در منطقه چهار شنبه.

مطالعه جدید می گوید شیوع بیماری ممکن است Undercountedجاناتان براون از سرو سینا در مورد آنچه داشت در مطالعه خود در COVID-19.

OC کنگره فشار برای Coronavirus تستRep. کتی پورتر در مورد گرفتن CDC مدیر متعهد به ساخت COVID-19 تست رایگان برای هر کسی که بدون در نظر گرفتن بیمه.

الاییواسدی نگه می دارد و دانشگاه باز در حالی که چندین خصوصی LA مدارس شیفت به کلاس های آنلاینلس آنجلس Unified School District نگه داشتن مدارس باز در حالی که چندین مدارس خصوصی در حال انتقال به کلاس های آنلاین. تینا پاتل گزارش.

LA County اولین Coronavirus مرگ در معرض معاونین کلانتر اولین پاسخ دهندگانسه Los Angeles County sheriff نمایندگان و دیگر اولین پاسخ دهندگان در خود قرنطینه پس از در معرض بودن به یک زن که در اثر coronavirus. دیو لوپز گزارش.

Coronavirus: NHL, لیگ NBA, MLB همه تعلیق بازی; چندین همایش های NCAA تعلیق TourneysNBA لیگ MLB و NHL باید همه خود را به حالت تعليق فصل با توجه به کوروناویروس. جیک Reiner گزارش.

Coronavirus طول می کشد تلفات در وال استریت عمده ورزش معلقداو جونز در زمان یکی دیگر از شیرجه بینی روز شنبه در میان coronavirus نگرانی در حالی که تمام رویدادهای ورزشی مهم بودند لغو و یا به تعویق افتاد.

صدها نفر از مردم خط در کانیون کشور Costcoصدها نفر از مردم در صف برای رسیدن به یک Costco در کانیون کشور در میان شیوع کروناویروس.

Miriam Shor در “گمشده دختران” جورج کلونی و “جوان”بازیگر در گفتگو با CBS محلی DJ Strainge مورد جدید Netflix فیلم با Amy Ryan, بودن, به کارگردانی جورج کلونی و چگونه خود را نشان می دهد “جوان” رشد کرده است.

UC مراکز درمانی ایجاد Coronavirus آزمونآزمون که وعده چرخش 24 ساعته در نتیجه توسعه یافته توسط دانشگاه کالیفرنیا محققان و پزشکان.

Coronavirus پیشگیری برای LA بی خانمانRev. اندی عدل از اتحادیه ماموریت نجات مذاکرات در مورد اقدامات احتیاطی گرفته شده برای افراد بی خانمان در نور از شیوع کروناویروس.

چندین خصوصی LA مدارس توقف در کلاس های حضوری بیش از Coronavirus; الاییواسدی ممنوعیت اجتماعات بزرگپس از اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus در اوایل این هفته در لس آنجلس Unified School District مقامات روز شنبه با صدور ممنوعیت اجتماعات بزرگ اما در عین حال تا آنجا که به لغو کلاس های حضوری و یا نزدیک مدارس.تینا پاتل گزارش.

خواب گذرا کشته شدن توسط ماشین پیشرو تعقیب پلیس در لوس آلامیتوسماشین اول سقوط به فرد و سپس C&H داروخانه در Katella خیابان. Lesley گزارش مارین.

زن کشته شده و مرد در شرایط بحرانی در وودلند هیلز تیراندازیپلیس مظنون با نزدیک شدن به قربانیان قبل از باز کردن آتش. سوزان Marques گزارش.

Simi دره دریایی بدن در راه بازگشت به خانهتوپخانه Sgt. دیگو Pongo کشته شد, در عراق, یکشنبه در یک نشست مشترک بین عراق و ایالات متحده در حمله به یک روحانی اشغال غار پیچیده در شمال عراق است. سوزان Marques گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im